مودم فیبرنوری
درخواست پیش فاکتور
0

کابل شبکه FTP

expert
گفتگو با تیم فروش
استعلام قیمت کالا برای پروژه ها و کارفرمایان
جستجو پیشرفته

بررسی کابل شبکه FTP

کابل شبکه یکی از اجزای مهم و کاربردی در راه اندازی شبکه و بر قراری ارتباط با شبکه است، کابل شبکه FTP یکی از اجزای بسیار مهم در راه اندازی شبکه هایی است که از سوکت های شبکه FTP استفاده می کنند، از آن جا که کابل FTP  می تواند در هر شبکه دیگری استفاده شود شناخت ویژگی های آن بسیار تأثیر گذار است.

کابل شبکه FTP یکی از کابل های شبکه است که  به عنوان یک کابل با ویژگی پوشش فویل از آن نام برده می شود، این کابل شبکه در مقایسه با کابل های دیگر در شبکه در دسته کابل های مناسب قرار دارد زیرا روکش اصلی بدنه آن در خارج کابل به شکل PVC بوده و به نوعی می تواند از ورود نویز های الکترو مغناطیس در محیط جلوگیری به عمل آورد.

این محصول با ویژگی ها و مشخصه های خود به عنوان یکی از کاراترین کابل های شبکه است و می تواند به عنوان پر استفاده ترین و رایج ترین کابل های شبکه به کار برده شود، مشخصه کالایی این محصول از نوع کابل شبکه است و در گروه کابل های مختلف قرار داده می شود به عنوان مثال کابل های خانواده CAT اعم از CAT1،   تا CAT7 در این دسته قرار می گیرد و هر یک از آن ها می تواند سرعت انتقال داده متفاوتی داشته باشد.

طول کابل FTP می تواند تا رده های 300 متر را نیز در بر بگیرد و روکش اصلی بدنه آن نیز از شرکت مایکروسافت بوده و با مارک PVC نام گذاری می شود، نکته جالب آن است که سرعت انتقال داده این کابل بر اساس نوع کابل CAT6 می تواند تا 1000 مگابیت بر ثانیه باشد و فرکانس آن تا 250 مگاهرتز می باشد، همچنین برای هر سیم در چهار زوج سیم به هم تابیده مقدار 24AWG در نظر گرفته شده است.

خرید کابل شبکه FTP

برای خرید کابل شبکه FTP میتوانید از بخش بالای همین صفحه محصول مورد نظر خود را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید تا اطلاعات و مشخصات کاملی از محصولات را مشاهده و اقدام به خرید کنید. همچنین برای ارتباط با بخش فروش و مشاوره برای خرید محصول می توانید با شماره 35000020 021 تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر