مودم فیبرنوری
درخواست پیش فاکتور
0

کابل شبکه اوت دور

expert
گفتگو با تیم فروش
استعلام قیمت کالا برای پروژه ها و کارفرمایان
جستجو پیشرفته
اگر قصد خرید کابل شبکه اوت دور Outdoor را دارید ابتدا متن زیر را مطالعه کرده که خرید بهتری را تجربه کنید.

بررسی کابل شبکه اوت دور Outdoor

کابل شبکه یکی از اجزایی است که در شبکه مورد استفاده قرار می گیرد، کابل شبکه به عنوان یک قطعه یا وسیله برای راه اندازی شبکه به حالت پسیو قابل استفاده است و می تواند ویژگی ارتباطی با خود را نیز با حالت پسیو داشته باشد تنها شناخت ویژگی های ظاهری کابل شبکه از نوع اوت دور outdoor مهم جلوه می کند که شناخت آن خالی از دانش شبکه نیست.

[caption id="attachment_46437" align="aligncenter" width="696"] بررسی کابل شبکه اوت دور Outdoor[/caption]

کابل شبکه اوتدور کابلی است که ویژگی روکش و پوشش آن بیشتر مورد توجه قرار دارد و سعی می شود تا پوشش آن به عنوان قابلیت اصلی کابل شبکه معرفی گردد، از آن جا که کابل دارای دو یا چند سیم است و این سیم باید از نوع هادی الکتریکی باشد باید با روکشی خاص از آن محافظت شود تا بتوان بدون تداخلات نویز یا برق انتقال داده را در شبکه به انجام رساند.

در حال حاضر کابل شبکه outdoor از بهترین عایق به نام PVC استفاده می شود و PVC نیز خود قابلیت های پلی وینیل کلراید را پشتیبانی می کند می تواند بسیار مؤثر در شبکه باشد و از تداخلات مختلف نویز و برق ممانعت نماید.

جهت انعطاف پذیری بیشتر کابل شبکه اوت دور سعی می شود تا میزان درجه حرارت را نیز در کابل شبکه outdoor مورد کنترل قرار داد و آن را به عنوان یک عایق غیر قابل اشتعال معرفی نمود، این ویژگی یکی از بهترین ویژگی های کابل شبکه اوت دور معرفی می شود.

برای کابل اوتدور یک عیب بسیار مهم می توان نام برد که مربوط به حرارت های زیر صفر است که برای عملیات های کابل کشی از آن استفاده می شود، جالب است بدانید ویژگی های بسیار خوب این محصول در مقابله با نویز تا 90 درصد بیشتر از سایر کابل ها انجام می شود.

خرید کابل شبکه اوت دور outdoor

برای خرید کابل شبکه outdoor میتوانید از بخش بالای همین صفحه محصول مورد نظر خود را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید تا اطلاعات و مشخصات کاملی از محصولات را مشاهده و اقدام به خرید کنید.

قیمت کابل شبکه اوت دور outdoor

قیمت کابل شبکه اوت دور outdoor با توجه به برند انتخابی شما و ویژگی های هر کابل متفاوت است. برای دریافت قیمت به روز کابل شبکه اوت دور و مشاوره رایگان با شماره 35000020 021 تماس حاصل فرمایید.
مشاهده بیشتر