ارسال رایگان
درخواست پیش فاکتور
0

کابل شبکه SFTP (شیلددار)

expert
گفتگو با تیم فروش
استعلام قیمت کالا برای پروژه ها و کارفرمایان
جستجو پیشرفته

اگر قصد خرید کابل شبکه sftp را دارید، مطلب زیر را مطالعه کنید تا با اگاهی بیشتر اقدام به خرید نمائید.

بررسی کابل شبکه SFTP

کابل شبکه SFTP یکی دیگر از انواع مختلف کابل های شبکه است که بسیار مورد استفاده قرار دارد، دلیل اصلی استفاده از این کابل رایج بودن آن بر اساس ویژگی های آن است، کابل شبکه SFTP می تواند به عنوان یک کابل با ویژگی های خاص و مکمل بیان شود زیرا هم دارای ویژگی های فویل است و هم ویژگی شیلد را دارد. واژه SFTP مخفف عبارت Screened Fully shielded Twisted Pair به معنی “زوج‌های به هم تابیده تماما غلافدار” است. زوج سیم های تابیده شده در این کابل هرکدام جداگانه با فویل محافظت میشوند و به طور کلی هم با شیلد محافظ احاطه شده اند. [caption id="attachment_46436" align="aligncenter" width="696"]بررسی کابل شبکه SFTP بررسی کابل شبکه SFTP[/caption]

کابل SFTP یکی از کابل های بسیار مهم در راه اندازی شبکه های مهم است، منظور از شبکه های مهم، شبکه هایی است که برای انتقال داده نیاز به سرعت بالا دارند و برای محافظت از داده های منتقل شده در کابل شبکه یا فناوری های روز دنیا اعم از بستر شبکه های وای فای می بایست با دقت بالا نگهداری و حفاظت شوند.

این محصول می تواند با ویژگی های S و F  خود نیاز های یک شبکه را مرتفع سازد و در روال انجام فعالیت های موجود در شبکه هیچ آسیب یا احتمال خرابی دیده نشود، از آن جا که ویژگی S معرف Shied دار بودن کابل شبکه SFTP می تواند نشان از پوشش آلومینیومی را برای این کابل معرفی نماید و قابلیت پوشش جداره بیرونی کابل را به صورت بهینه به افراد معرفی نماید.

ویژگی F این محصول نیز با توجه به پوشش فویل آن نشان از محافظت داده های شبکه از خرابی های احتمالی همچون نویز های داخلی و امواج الکترو مغناطیس است و به طور عمده برای نگهداری بهتر از داده استفاده می شود.

کابل SFTP یکی از بهترین کابل های موجود در شبکه است که می تواند حفاظت داده های ارسالی در شبکه را با توانایی بالا انجام دهد، با توجه به این قابلیت قیمت این کابل از سایر کابل های شبکه بیشتر است و توصیه می شود در شبکه هایی که به سرعت و حفاطت بیشتر داده نیاز است استفاده گردد.

خرید کابل شبکه SFTP

برای خرید کابل شبکه SFTP میتوانید از بخش بالای همین صفحه محصول مورد نظر خود را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید تا اطلاعات و مشخصات کاملی از محصولات را مشاهده و اقدام به خرید کنید. همچنین برای ارتباط با بخش فروش و مشاوره برای خرید محصول می توانید با شماره 35000020 021 تماس حاصل فرمایید.

قیمت کابل شبکه SFTP

قیمت کابل شبکه SFTP با توجه برند انتخابی و ویژگی های هرکابل شبکه متفاوت میباشد.
مشاهده بیشتر