درخواست پیش فاکتور
0

کابل شبکه SFTP (شیلددار)

جستجو پیشرفته
کابل شبکه اوت دور نگزنس CAT6 SFTP
barghchi

کابل شبکه اوت دور نگزنس CAT6 SFTP

۸٬۴۰۰٬۰۰۰
۸٬۲۵۰٬۰۰۰
کابل شبکه نگزنس CAT6 SFTP با روکش PVC
barghchi

کابل شبکه نگزنس CAT6 SFTP با روکش PVC

۲۳٬۵۰۰٬۰۰۰
۲۳٬۰۰۰٬۰۰۰
کابل شبکه لگراند CAT6A SFTP باروکش LSZH
barghchi

کابل شبکه لگراند CAT6A SFTP باروکش LSZH

۲۶٬۹۰۰٬۰۰۰
۲۶٬۵۰۰٬۰۰۰
قوی‌ترین
کابل شبکه نگزنس CAT7 SFTP
barghchi

کابل شبکه نگزنس CAT7 SFTP

۲۶٬۷۰۰٬۰۰۰
۲۶٬۵۰۰٬۰۰۰
کابل شبکه نگزنس CAT6a SFTP
barghchi

کابل شبکه نگزنس CAT6a SFTP

۲۶٬۷۰۰٬۰۰۰
۲۶٬۵۰۰٬۰۰۰
کابل شبکه CAT7 SFTP لگراند
barghchi

کابل شبکه CAT7 SFTP لگراند

۲۶٬۷۰۰٬۰۰۰
۲۶٬۵۰۰٬۰۰۰
قوی‌ترین
کابل شبکه لگراند CAT6 SFTP باروکش LSZH
barghchi

کابل شبکه لگراند CAT6 SFTP با روکش LSZH

۱۳٬۷۰۰٬۰۰۰
۱۳٬۳۰۰٬۰۰۰
5
کابل شبکه لگراند CAT6 SFTP
barghchi

کابل شبکه لگراند CAT6 SFTP با روکش PVC

۱۱٬۷۵۰٬۰۰۰
۱۱٬۰۰۰٬۰۰۰
کابل شبکه اوت دور لگراند CAT6 SFTP
barghchi

کابل شبکه اوت دور لگراند CAT6 SFTP

۸٬۲۰۰٬۰۰۰
۷٬۹۳۰٬۰۰۰

کابل شبکه SFTP یکی از رایج‌ترین نوع کابل‌ شبکه در صنایع است. این نوع کابل انتخابی عالی برای مشاغلی است که در آن انتقال داده با سرعت و امنیت بسیار بالا ضروری است. کابل شبکه SFTP معمولاً در مخابرات و برنامه‌های حساس انتقال داده و در مواردی که امکان تداخل بسیار بالاست، مورداستفاده قرار می‌گیرد. با توجه به این‌که این نوع کابل در برابر تداخل خارجی و تداخل الکترومغناطیسی بیشترین محافظت را ارائه می‌دهند و امکان انتقال داده با سرعت و قابلیت اطمینان بالا را در مسافت‌های طولانی فراهم می‌کنند در برنامه‌هایی مانند تجهیزات پزشکی، برنامه‌های ارتشی، دستگاه‌های هوافضا و شبکه‌های مخابراتی استفاده می‌شود. در ادامه به معرفی این کابل می‌پردازیم.

کابل شبکه SFTP (شیلددار) چیست؟

اختصار SFTP در کابل شبکه شیلددار مخفف عبارت Screened Fully Shielded Twisted Pair است. این به این معنی است که کابل شبکه SFTP از زوج سیم‌های تابیده و کاملاً محافظت‌شده تشکیل‌شده است و به کابلی اشاره دارد که از چندین نسخه شیلد فلزی برای جلوگیری از تداخل خارجی بین سیم‌ها استفاده می‌کند.

درواقع کابل SFTP از سه روش برای جلوگیری از تداخل استفاده می‌کند که شامل استفاده از روش پیچش در زوج سیم‌ها، شیلد و محافظ جداگانه برای زوج سیم‌ها و محافظ بیرونی برای کل کابل است. البته اگر کابل شبکه SFTP به‌صورت S/FTP نوشته شود به عبارت Shielded with Foiled Twisted Pair اشاره دارد و به معنی کابل شیلد دار با زوج سیم‌های محافظت‌شده با فویل است. در این نوع سیم معمولاً شیلد و محافظ کلی از نوع شیلد بافته‌شده است و محافظ زوج سیم‌ها از نوع نوار فویل آلومینیومی است.

کابل شبکه SFTP

مشخصات کابل شبکه SFTP ((جدول مشخصات))

مشخصات کابل SFTP با توجه به رده یا CATEGORY کابل متفاوت است و باید نوع مناسب را بر اساس نیازهای شبکه خود انتخاب کنید. به‌طورکلی کابل SFTP یک گزینه همه‌کاره و قابل‌اعتماد برای برنامه‌هایی است به اتصال سریع و پایدار شبکه در مناطق مستعد وجود نویز و تداخل EMI نیاز دارد. به استانداردهای انتقال برای هر رده در جدول مشخصات کابل شبکه SFTP می‌پردازیم.

کتگوری کابل SFTP

عملکرد

کاربرد و پشتیبانی

بیشینه نرخ فرکانس

CAT5E

انتقال داده

پشتیبانی از برنامه‌های شبکه با بیشینه سرعت پهنای باند تا 1 G bps

100 MHz

CAT6

انتقال داده

پشتیبانی از برنامه‌های شبکه با بیشینه سرعت پهنای باند تا 10 G bps

250 MHz

CAT6A

انتقال داده

پشتیبانی از برنامه‌های شبکه با بیشینه سرعت پهنای باند تا 10 G bps

500 MHz

CAT7

انتقال داده

پشتیبانی از برنامه‌های شبکه با بیشینه سرعت پهنای باند تا 40 G bps

600 MHz

کاربرد کابل شبکه SFTP

کاربرد کابل شبکه SFTP بسیار گسترده است که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اتصال سرورها در یک مرکز داده یا مزرعه سرور
  • اتصال دستگاه‌های شبکه در یک محیط با تداخل بالا مانند کارخانه‌های تولیدی یا نیروگاه‌ها
  • ارتباطات از راه دور برای اتصال ایمن و قابل‌اعتماد بین دستگاه‌ها
  • سیستم‌های امنیتی و اتصال دوربین‌های امنیتی و سایر تجهیزات نظارتی
  • انتقال صدا و تصویر باکیفیت بالای سیگنال
  • بازی و کاهش تأخیر و بهبود عملکرد گیم پلی

انواع کابل شبکه SFTP (شیلددار)

کابل شبکه SFTP شیلددار تنوع بسیار بالایی دارد. این محصولات شامل انواع کابل شبکه SFTP ایرانی، کابل شبکه SFTP خارجی هستند. محصولاتی مانند کابل شبکه Cat 6 لگراند مدل SFTP و کابل شبکه cat6 sftp نگزنس به دلیل سرعت‌بالا انتقال داده و محافظت حداکثری در برابر تداخل و نویز و اعتبار سازندگان نیز از محصولات محبوب کابل شبکه شیلددار محسوب می‌شوند.

کابل sftp outdoor

کابل sftp outdoor برای استفاده در فضای باز طراحی‌شده است. از این نوع کابل برای اتصال دستگاه‌ها در فواصل طولانی‌تر استفاده می‌شود و طراحی شیلد و محافظ آن به گونه است که مقاومت بیشتری در برابر تداخل و نویز داشته باشد و از موادی ساخته می‌شود که در برابر آب‌وهوا و اشعه ماوراءبنفش مقاوم هستند و باعث دوام و ماندگاری طولانی آن می‌شوند.

کابل sftp تست فلوک

کابل sftp تست فلوک کابلی است که تست فلوک شبکه را هنگام عملکرد در شبکه پاس کرده است و این اطمینان را حاصل می‌کند که کابل قادر به انتقال داده با سرعت‌بالا با حداقل خطا یا تداخل است.

کابل شیلددار

به‌طورکلی کابل شیلددار برای کاهش تداخل و بهبود کیفیت سیگنال عملکرد مناسبی دارد. با کابل شیلددار می‌توانید به افزایش امنیت داده‌ها در مقابل نویز، شنود و تداخل الکترومغناطیسی بپردازید و شاهد طول عمر و مقاومت بالای آن و سازگاری با شبکه‌های پرسرعت باشید.

خرید عمده کابل شبکه SFTP

فروشگاه برقچی که شرایط ویژه‌ای را برای خریدوفروش کابل‌های شبکه فراهم کرده است. با توجه به خریدوفروش و تجارت بدون واسطه در این فروشگاه‌ها همکاران و کاربران عادی می‌توانند تجربه خرید عمده کابل شبکه SFTP به قیمت عمده را داشته باشند.

نمایندگی کابل شبکه SFTP

فروشگاه برقچی از معدود فروشگاه‌هایی است که نسبت به واردات و توزیع گسترده تجهیزات شبکه و به‌ویژه کابل‌های شبکه اقدام کرده است. با سابقه درخشان این شرکت و ارائه ضمانت اصالت و سلامت کابل‌های شبکه می‌توانید برای تهیه انواع کابل sftp به فروشگاه برقچی به‌عنوان یکی از معتبرترین نمایندگی فروش کابل شبکه SFTP مراجعه کنید.

بهترین قیمت کابل شبکه SFTP

برای خرید کابل شبکه SFTP با بهترین قیمت و ضمانت به فروشگاه برقچی مراجعه کنید. در این فروشگاه می‌توانید به لیستی از قیمت کابل شبکه SFTP و به‌خصوص قیمت کابل شبکه cat6 sftp نگزنس از پرفروش‌ترین کابل‌های sftp دسترسی داشته باشید.

جمع‌بندی

عوامل بسیاری برای انتخاب و تهیه کابل شبکه sftp دخیل هستند. در ابتدا باید نیاز شبکه خود و بودجه موردنظر را مشخص کنید. کابل شیلددار در صورتی برای شما مقرون‌به‌صرفه خواهد بود که در صورت نبود اطمینان از جلوگیری از تداخل و مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی، از دست دادن داده‌های حساس یا تداخل در ارتباطات برای شما هزینه سنگینی خواهد داشت.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز