جشنواره عید تا عید
درخواست پیش فاکتور
0

پچ پنل 16 پورت

جستجو پیشرفته
پچ پنل 16 پورت POE کیستونی CAT5e ایکوییپ 328116 Equip Passive PoE

پچ پنل 16 پورت POE CAT5e ایکوییپ 328116

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
برای خرید پچ پنل 16 پورت تنوع و نکات زیادی وجود دارد. پچ پنل‌ شبکه با پورت‌های متفاوتی یافت می‌شود که می‌توان گفت امروزه تعدا 16 پورت برای شبکه‌ و مشاغل کوچک‌تر کاربرد بیش‌تری دارد. پچ پنل 16 در مدل‌های مختلفی تولید شده و به عنوان پل ارتباطی میان کابل شبکه با دیگر تجهیزات شبکه مانند روتر و سوئیچ شبکه عمل کرده و وظیفۀ سازمان دهی، نگهداری و حفظ کابل‌ها را به عهده دارد.

خرید انواع پچ پنل 16 پورت

پچ پنل‌های 16 پورت در تنوع و دسته ‌بندی‌ها متنوعی یافت می‌شوند که در ادامه به آنها می‌پردازیم:

1.پچ پنل 16 پورت CAT5e

این نوع پچ پنل برای کابل‌هایی با استاندارد CAT5e مناسب هستند. در واقع این پچ پنل حاوی کیستون یا سوکت هایی است که با کابل و پچ کورد کتگوری 5e سازگار است. یک نمونه پچ پنل 16 پورت POE CAT5e ایکوییپ است که دارای 16 پورت  بالایی برای ورودی دیتا و 16 پورت ردیف پایین برای خروجی دیتا و پاور آداپتور سوئیچینگ با توان 240 ولت است و از نوع POE محسوب می‌شود که  توان 49 ولت (120 وات در دقیقه) را پشتیبانی کرده است.

2.پچ پنل 16 پورت CAT6 مدل SFTP و UTP

این نوع پچ پنل نیز مناسب کابل‌هایی با استاندارد CAT 6 است و حاوی کیستونی است که به کانکتور و استاندارد کتگوری 6  تجهیز شده است. علاوه بر این، این مدل در دو استاندارد محافظتی SFTP و UTP یافت می‌شود. پچ پنل 16 پورت SFTP به نوعی اشاره دارد که کیستون آن نیز به شیلد یا محافظ برای عبور بهتر جریان داده مجهز شده و برای اتصال کابل‌هایی محافظ دار بسیار مناسب می‎‌باشد. در عوض پچ پنل 16 پورت UTP هیچ گونه محافظی ندارد.

3.پچ پنل 16 پورت PoE با استاندارد CAT6 و CAT5e

[caption id="attachment_22923" align="aligncenter" width="696"]پچ پنل PoE پچ پنل 16 پورت PoE[/caption] پچ پنل 16 پورت PoE از محبوب‌ترین پچ پنل هاست و برای موارد بسیاری مانند استفاده در سیستم‌های امنیتی دوربین مداربسته کاربرد دارد. باید گفت که دلیل این محبوبیت مزایای این نوع پچ پنل است. زیرا که استفاده از آن هزینه‌های مربوط به تهیه آداپتور و منبغ برق را کاهش می‌دهد. در واقع تامین برق توسط کابل‌ها صورت گرفته و معمولا دارای دو سری پورت دیتا و پورت POE است.

بهترین برندها پچ پنل 16 پورت

برندهایی اقدام به تولید پچ پنل با 16 پورت کرده اند که در میان آن‌ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.
  1. پچ پنل 16 پورت لگراند
  2. پچ پنل  متا الکترونیک
  3. پچ پنل اینفیلینک
  4. پچ پنل یونیکام

قیمت پچ پنل 16 پورت

با توجه به اینکه این پچ پنل در تنوع زیادی در بازار عرضه شده است، قیمت آن نیز متغیر است. در صورتی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کابرد، کیفیت و قیمت پچ پنل 16 پورت هستید می‌توانید با کارشناسان برقچی در تماس باشید.

جمع بندی

خرید پچ پنل 16 پورت در تنوع و تکنولوژی‌های متفاوتی قابل دسترسی است. این پچ پنل که در استانداردهای CAT6 و CAT5e یافت می‌شود و در دو نوع شیلد دارد و بدون شیلد عرضه شده است برای شبکه های کوچک گزینۀ مناسبی است.
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز