جشنواره عید تا عید
درخواست پیش فاکتور
0

پچ پنل بدون شیلد

جستجو پیشرفته
قوی‌ترین
پچ پنل 24 پورت لگراند UTP CAT6 LCS3
barghchi

پچ پنل 24 پورت لگراند UTP CAT6 LCS3

۸٬۹۰۰٬۰۰۰
۸٬۱۰۰٬۰۰۰
پچ پنل دی لینک UTP CAT6
barghchi

پچ پنل دی لینک UTP CAT6

۲٬۲۰۰٬۰۰۰
۲٬۰۰۰٬۰۰۰
پچ پنل نگزنس 24 پورت CAT6 UTP
barghchi

پچ پنل نگزنس CAT6 UTP

۱٬۸۰۰٬۰۰۰
۱٬۷۰۰٬۰۰۰
5
پچ پنل لگراند 24 پورت CAT6 UTP
barghchi

پچ پنل لگراند 24 پورت CAT6 UTP

۳٬۰۰۰٬۰۰۰
۲٬۹۰۰٬۰۰۰
پچ پنل اشنایدر 24 پورت CAT6 UTP
barghchi

پچ پنل اشنایدر 24 پورت CAT6 UTP

۲٬۱۰۰٬۰۰۰
۱٬۹۰۰٬۰۰۰
پچ پنل بدون شیلد از تجهیزات مهم شبکه است که همانند نوع شیلددار در انواع دسته بندی‌ها، پورت­‌ها و ظرفیت­‌ها ساخته می‌شود. اما برخلاف نوع شیلددار، قابلیت حذف نویز را ندارد لذا اصلا برای محیط­‌هایی با تراکم محیطی بالا و وجود وسایل الکترونیکی در نزدیکی کابل­‌های انتقال داده توصیه نمی‌­شود. از این رو هنگام خرید پچ پنل بدون شیلد این ویژگی‌ها را باید در نظر بگیرید.

منظور از پچ پنل بدون شیلد چیست؟

پچ پنل بدون شیلد یعنی نوعی از این تجهیزات پسیو شبکه که فاقد شیلد یا محافظ برای جلوگیری از تأثیرات منفی تداخلات نویزی EFI/EMI است. در مقایسه با نوع شیلددار قطعا برای محیط­‌هایی که دارای تجمع زیاد کابل­‌های مختلف است، مخصوصا وقتی در کنار کابل­‌های مخصوص انتقال داده، کابل برق یا وسایل الکترونیکی زیادی قرار گرفته باشد، گزینه­ی مناسبی نیست. لذا در مواقعی پچ پنل بدون شیلد ترجیح داده می­شود که به علت میزان پایین تداخلات نوع بدون شیلد نیز کفایت خواهد کرد. [caption id="attachment_36090" align="aligncenter" width="539"]منظور از پچ پنل بدون شیلد چیست؟ منظور از پچ پنل بدون شیلد چیست؟[/caption]

ویژگی‌­های کلی پچ پنل بدون شیلد و توصیه‌­های کاربردی:

ویژگی­‌هایی که سبب شده محصولات مختلف پچ پنل بدون شیلد کاربرد گسترده­ای پیدا کنند به شرح زیر هستند: . معمولا پچ پنل بدون شیلد به نحوی ساخته می­شود که دارای مکانیسم کشویی است و از کنار پچ پنل هم می‌توانید کابل­‌ها را مدیریت کنید. . در انواع دسته بندی‌ها و پورت­‌ها ساخته می­شود و در نتیجه پاسخگوی نیازهای متعدد است. . در نوع ماژولار آن در صورت خرابی یک کیستون نیازی به تعویض کل پچ پنل بدون شیلد نخواهید داشت. . دارای ساپورت با نقش نگهدارنده کابل در پشت پچ پنل شبکه هستند تا بدون هیچ مشکلی کنترل شوند. . در پچ پنل بدون شیلد، تقریبا قطع شدن کابل‌­ شبکه غیر ممکن است چون با بست کمربندی به ساپورت بار محکم می­‌شوند. . در محیط­‌هایی که وسایل الکترونیکی کمی وجود داشته باشد مناسب‌­تر است. . سازگار با استاندارد ANSI/TIA-568-C.2 هستند که الزامات مکانیکی و انتقال داده را برای دسته بندی‌های مختلف بیان می‌کند. . سازگار با استاندارد ISO/IEC-11801 که تعیین کننده­ زیر ساخت‌­های مورد نیاز برای کابل کشی است . پچ پنل بدون شیلد با اجزای شبکه­ بدون شیلد بکار می­‌رود چون حتی در صورت شیلددار بودن کیستون­ هم فایده‌ای نخواهد داشت. . دسته بندی و کلیه­ مشخصات یک پچ پنل بدون شیلد باید با سایر تجهیزات شبکه یکسان باشد، حتی نوع شرکت سازنده نیز مشابه باشد زیرا فقط برای تجهیزات خود تنظیم شده است. خرید پچ پنل بدون شیلد با توجه به ویژگی‌ها و کارایی که دارد، از ارزش خرید بالایی برخوردار است. همچنین از جمله پچ پنل­‌های پرفروش محسوب می­‌شود که باید در مکان و شرایط مناسب بکار گرفته شود تا حداکثر کارایی از آن دریافت گردد.
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز