جشنواره عید تا عید
درخواست پیش فاکتور
0
جستجو پیشرفته
پچ پنل 24 پورت لگراند SFTP CAT6 LCS3
barghchi

پچ پنل 24 پورت لگراند SFTP CAT6 LCS3

۱۳٬۷۰۰٬۰۰۰
۱۳٬۵۰۰٬۰۰۰
پچ پنل 24 پورت لگراند SFTP CAT6A LCS3
barghchi

پچ پنل 24 پورت لگراند SFTP CAT6A LCS3

۱۵٬۰۰۰٬۰۰۰
۱۲٬۴۰۰٬۰۰۰
پچ پنل نگزنس SFTP CAT6
barghchi

پچ پنل نگزنس SFTP CAT6

۲٬۹۵۰٬۰۰۰
۲٬۹۰۰٬۰۰۰
پچ پنل لگراند 24 پورت CAT6A SFTP
barghchi

پچ پنل لگراند 24 پورت CAT6A SFTP

۴٬۸۰۰٬۰۰۰
۴٬۳۰۰٬۰۰۰
5
پچ پنل لگراند 24 پورت CAT6 SFTP
barghchi

پچ پنل لگراند 24 پورت CAT6 SFTP

۴٬۳۰۰٬۰۰۰
۴٬۱۰۰٬۰۰۰
پچ پنل SFTP از جمله پچ پنل­‌های بسیار محبوب و پرفروش بازار است که یکی از مهم­ترین ویژگی­‌های آن دارا بودن روکش در اطراف زوج سیم‌­ها و همچنین در سطح بیرونی است که امکان کراستاک داخلی و خارجی را به صفر می‌رساند. به همین دلیل با توجه به ویژگی‌هایی که این نوع پچ پنل شبکه دارد، خرید پچ پنل SFTP بهترین گزینه در بازار می‌باشد. در ادامه با سایر ویژگی­‌ها و نکات این نوع پچ پنل بیش‌تر آشنا خواهیم شد.

چرا پچ پنل SFTP در شبکه کاربرد گسترده دارد؟

پچ پنل SFTP همانند سایر پچ پنل­‌ها دارای یک نقش و وظیفه­ عمده است و آن هم مدیریت کابل­‌ها و تجهیزات شبکه به منظور جلوگیری از تداخل و تراکم بالا و همچنین امکان افزایش ظرفیت شبکه در آینده می­‌باشد. ضمن اینکه عیب یابی و تعمیر آن را نیز بسیار ساده‌­تر می­‌کند. اما ویژگی خاص پچ پنل SFTP این است که با داشتن شیلد یا روکش هم به دور زوج سیم‌­های به هم تابیده یا Twisted Pairs و هم داشتن روکش مخصوص در بخش بیرونی، تداخلات داخلی و بیرونی را به صفر می‌­رساند و یک نویزگیر کاملا قوی است. [caption id="attachment_36096" align="aligncenter" width="612"]چرا پچ پنل SFTP در شبکه کاربرد گسترده دارد؟ چرا پچ پنل SFTP در شبکه کاربرد گسترده دارد؟[/caption] این نکته­ بسیار مهم را در ذهن داشته باشید که پچ پنل SFTP زمانی حداکثر کارایی را خواهد داشت که با سایر تجهیزات شبکه­ هم رده و هم نوع خود به کار رود. به عنوان مثال اگر از نوع رده 6 و ساخت شرکت لگراند است با کابل‌ها و کیستون­‌های CAT6 و ساخت شرکت لگراند در تجهیزات شبکه همگام شود.

ویژگی­های اصلی پچ پنل SFTP کدامند؟

در این قسمت طبق مشخصات محصول پچ پنل SFTP ویژگی­‌های کلی این محصول قدرتمند را با یکدیگر بررسی می‌کنیم: . در پورت­‌های 24 و 48 در بازار موجود هست که به معنای قرارگیری 24 و 48 کیستون بر روی جایگاه­‌های مخصوص در این نوع پچ پنل می‌­باشد. . رنج دمایی قابل تحمل توسط این پچ پنل در تجهیزات شبکه از منفی 40 تا 70 درجه سانتی گراد است. . تا رطوبت 85% را می­‌تواند تحمل کند. . روکش دار بودن آن تأثیرات کراستاک یا نویز داخلی و خارجی را از بین می­برد. . سازگار بودن آن با پیچ گوشتی و آچار پانچ‌­های مخصوص نصب آن را بسیار ساده و سریع می­کند. . کد رنگ آن مطابق با استانداردهای T568A و T568B است. . به علت ماژولار بودن نصب کیستون­ در صورت اشکال و خرابی در یکی از آنها نیاز به تعویض کل پچ پنل SFTP نخواهید داشت. . طراحی قوی و قدرتمند و هوشمندانه­ آن سبب شده تا هزینه‌­های نصب و کارگذاری آن بسیار کاهش یابد. . ساختار فلزی بسیار محکم و مقاوم در برابر ضربه و اشتعال به لطف روکش استیل آن . ساختار جلویی پچ پنل SFTP دارای پورت­‌های شماره گذاری شده و قسمت کنترل کابل است که هم از جلو هم از کنار محکم کابل را درجای خود نگه می­دارند. این بخش هم وزن 24 یا 48 کابل را تحمل می‌­­کنند و هم به دلیل متمرکز بودن کابل‌­ها، کنترل آنها بسیار ساده‌­تر می­شود.

سازگاری پچ پنل SFTP با انواع استانداردها:

پچ پنل SFTP که معمولا برترین شرکت سازنده­ آن لگراند فرانسه است به نحوی طراحی و ساخته می­‌شود که تمامی نیازها و الزامات استانداردهای زیر را برطرف می­­‌سازد:
  • استاندارد TIA/EIA-568-A و TIA/EIA-568-B
  • مطابق با استاندارد TIA/EIA TSB-40
  • مطابق با استاندارد ISO/IEC که مرتبط با استاندارد کابل کشی است.
  • استاندارد کابل کشی CENELEC
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز