جشنواره عید تا عید
درخواست پیش فاکتور
0

کیستون شبکه ایرانی

با توجه به‌ اینکه کیستون از مهم‌ترین اجزای شبکه و به نوعی زیرساختی شبکه تلقی می‌شود لذا انتخاب درست آن می‌تواند خیال شما را برای داشتن یک شبکه بی نقص یاری کند. در تولید این محصول شرکت‌های ایرانی و خارجی مختلفی کار می‌کنند. اما در این مطلب بنا داریم تا در باب شرکت‌های ایرانی این حوزه صحبت کنیم. در این محتوا در باب برندهای دانوب، سوپیتا و البرز صحبت کرده و در مورد Category  و شیلددار یا بدون شیلد بودن آن‌ها سخن به میان خواهیم آورد. پس همراه ما باشید تا تمامی موارد لازم در باب خرید کیستون شبکه ایرانی را برای شما توضیح دهیم. [caption id="attachment_22627" align="aligncenter" width="696"]خرید کیستون شبکه ایرانی خرید کیستون شبکه ایرانی[/caption]

انواع کیستون شبکه ایرانی:

1) کیستون شبکه سوپیتا شرکت سوپیتا تولید کننده‌ی انواع تجهیزات شبکه است که کیستون نیز یکی از مهمترین آن‌ها است.  کیستون شبکه سوپیتا، از کیفیت بالایی برخوردار است و قیمت آن نیز بسیار مناسب است. لازم به ذکر است این برند توانسته تجهیزات شبکه پسیو را مطابق با استاندارد‌های روز اروپا تولید نماید. 2) کیستون شبکه دانوب بعد از معرفی توضیحات خرید کیستون شبکه ایرانی سوپیتا، باید بگوییم شرکت دانوب نیز یکی از برند‌های شناخته شده بازار است. این برند کیستون شبکه تولیدی خود را  با استاندارد Cat6 تولید می‌کند. مضاف بر این محصولات در شرکت دانوب در دو نوع بدون شیلد و فویل (UTP)، شیلد‌دار و فویل‌دار (SFTP) تولید می‌شود. قطعات نامبرده در بخش‌های مختلفی از قبیل داکت و غیره امکان استفاده خواهند داشت. نهایتا نیز با خرید تمامی کیستون‌های ‌‌شبکه ایرانی دانوب، دارای ضمانت و بدست آوردن نمره قبولی در تست فلوک هستند. 3) کیستون شبکه البرز شرکت ایرانی البرز در پایان موارد ذکر شده در این مطلب نیز، یکی از بزرگ‌ترین تولید‌کنندگان تجهیزات زیرساختی شبکه است. کیستون‌های این شرکت دو در نوع بدون فویل و بدون شیلد و البته شیلد‌دار ساخته می‌شوند. لازم به ذکر است که کیستون‌های تولیدی برند البرز فقط استاندارد Cat6  را پشتیبانی می‌کنند. حال کمی بیشتر و با ذکر جزئیات، کیستون‌های شبکه‌ ایرانی را بررسی می‌نماییم.

کیستون شبکه Cat6 utp سوپیتا:

این محصول بدون پوشش حفاظتی شیلد می‌باشد. علاوه بر این، قابل استفاده در ترانکینگ‌های سوپیتا است.از نقاط قوت کیستون شبکه بدون شیلد سوپیتا می‌توان به انتقال اطلاعات با سرعت بسیار بالا اشاره کرد. از نقاط ضعف این نوع کیستون اما به عدم حذف نویز و نوسانات الکتریکی می‌توان اشاره کرد. جنس بدنه این محصول از جنس  pvc می‌باشد. همچنین این محصول از نوع کیستون‌های 180 درجه است. کیستون شبکه Cat6 بدون شیلد سوپیتا خاصیت قفل‌شوندگی ندارد اما خبر خوب در مورد آن این است که پاس کردن تست فلوک را در خودش دارد. نهایتا با وزنی حدود 50 گرم این کیستون یک مدل ایده آل برای کارهای زیرساختی شبکه قلمداد می‌شود. [caption id="attachment_22628" align="aligncenter" width="696"]خرید کیستون شبکه ایرانی خرید کیستون شبکه ایرانی[/caption]

کیستون شبکه Cat6 utp دانوب:

این مدل کیستون پوشش حفاظتی شیلد ندارد؛ اما گزینه مناسبی برای استفاده در داکت و فیس پلیت محسوب می‌شود. همچنین جنس بدنه آن از پلاستیک ساخته شده است.

کیستون شبکه Cat utp البرز:

این کیستون شبکه در دسته بندی cat6 ساخته شده و از نوع 180 درجه آن به شمار می‌آید. همچنین در کنار داشتن  بدنه آهنی و  محکم بودن اما شیلد محافظ ندارد.

کیستون شبکه UTP Cat5e  دانوب:

نصب آسان و بدون نیاز به ابزار پانچ از جمله قابلیت‌های این ورژن از کیستون برند دانوب است. کیستون شبکه Cat5e دانوب، بیشتر در فیس پلیت دیواری و یا پچ پنل شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرد و با یک کانکتور به کابل یا پچ‌کورد متصل می‌شود. جنس بدنه این کیستون  همانند بسیاری از کیستون‌‌ها از PVC می‌باشد. این محصول با زاویه 180 درجه، امکان فقل شوندگی و بدون شیلد ساخته و پرداخته شده است. با این حال چون شیلد محافظ ندارد امکان حذف نویز ندارد و بهتر است در شبکه‌هایی که نزدیک آن‌ها برق فشار قوی وجود دارد، استفاده نشود. با این حال پاس شدن تست فلوک توسط کیستون‌های این برند آن را در سطح مناسبی از کیفیت قزار می‌دهد.

نتیجه گیری:

در نظر داشتیم تا نکات کلیدی را در مورد کیستون شبکه ایرانی به شما عزیزان خاطرنشان کنیم تا در هنگام خرید کیستون شبکه ایرانی بدانید که بسته به کارایی و بودجه بندی خود کدام نوع را برگزینید. با این حال بعد از اینکه دانستید چه نوع کیستونی را از چه برندی تهیه کنید، حتما از یک فروشگاه معتبر برای خريد آن اقدام نمایید. در پایان از شما عزیزان دعوت می‌کنیم تا برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید کیستون شبکه ایرانی به بخش  مجله خبری برقچی نیز مراجعه فرمایید.
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز