درخواست پیش فاکتور
0

ترانکینگ دانوب

این روزها استفاده از ترانکینگ در صنعت برق کشی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار شده است. به همین دلیل ما امروز قصد داریم به بررسی ترانک‌های دانوب، انواع سایز بندی، متعلقات ترانک دانوب و پر فروش ترین ترانک دانوب بپردازیم تا شما در خرید ترانک دانوب، کمترین دغدغه را داشته باشید. با ما در ادامه همراه باشید.

انواع سایز بندی ترانک دانوب

ترانک ها در بازار ایران در سایزهای(عرض) 80 ، 105 ، 150 و 195 میلیمتر تولید می‌شوند. این سایزها، محبوب ترین سایزها در ایران می‌باشد.

متعلقات ترانک دانوب

خرید ترانک دانوب هم به مانند وسایل دیگر همراه با یکسری متعلقات انجام می‌شود. از اجزای همراه ترانک دانوب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

پارتیشن

این قطعه درون ترانک قرار می‌گیرد و باعث می‌شود سیم و کابل‌ها به صوت جدا و منظم کنار هم قرار بگیرند. [caption id="attachment_46230" align="aligncenter" width="696"]

پارتیشن

 پارتیشن[/caption]

درب ترانک

باخرید درب ترانک دانوب میتوان به وسیله‌ی این قطعه، ابتدا و انتهای داکت را مسدود کرد تا هم باعث افزایش ایمنی شود و هم زیبا به نظر برسد.

کادر ماژول

یکی از متعلقاتی که هنگام خرید ترانک دانوب ضروری میباشد کادر ماژول است. این قطعه، شکل قاب مانندی دارد که جهت فراهم اوردن محلی برای نصب پریز شبکه، تلفن و برق روی درب ترانک نصب می‌شود. این کادرها در چهار نوع، دو، چهار،شش و هشت ماژول تولید می‌شوند. سایز هر ماژول، 45*23.5 میلیمتر است. [caption id="attachment_46231" align="aligncenter" width="612"]

کادر ماژول

 کادر ماژول[/caption]

زاویه داخلی

برای اتصال 90 درجه اجزای درونی تراکینگ بر روی دیوار به کار می‌رود.

زاویه خارجی

برای اتصال 90 درجه اجزای بیرونی تراکینگ بر روی دیوار به کار می‌رود.

زاویه تخت

از این زاویه برای اتصال دو تراکینگ به صورت عمود استفاده می‌شود. [caption id="attachment_46232" align="aligncenter" width="750"]

زاویه تخت

 زاویه تخت[/caption]

درزگیر

از درزگیر برای پوشاندن محل اتصال قطعات تراکینگ استفاده می‌شود. [caption id="attachment_46233" align="aligncenter" width="290"]

درزگیر

 درزگیر[/caption]

جنس بدنه‌ی ترانک دانوب

جنس ترانک‌ها معمولا از جنس پلاستیک و PVC است. برخی از ترانک‌ها به گونه‌ای ساخته می‌شوند که از پخش شدن آتش هنگام آتش سوزی جلوگیری می‌کنند.

پرفروش ترین ترانک دانوب

ترانک دانوب اندازه‌های مختلفی دارد، اما پر فروش ترین اندازه آن، 101 در 50 است.

خرید ترانک دانوب

برای خرید ترانک دانوب باید عوامل زیادی من جمله: محل نصب، متراژ مورد نیاز، سایز ترانک و .... را بررسی کنید و سس اقدام به خرید کنید.

قیمت ترانک دانوب

تعیین قیمت ترانک دانوب بسته به نیاز شما و کاربرد آن‌ها، متغیر است. اما به صورت کلی، ترانک دانوب قیمتی در حدود 80 هزار تومان دارد.

سخن پایانی

همانطور که گفتیم ترانکینگ و متعلقات در سایزهای مختلفی تولید می‌شوند. از این رو می‌توانید متناسب با نیاز خود، اقدام به خرید ترانک مورد نظرتان با بهترین قیمت از سایت یرقچی کتید. از این‌که تا پایان مقاله همراه ما بودبد، امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.  

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز