درخواست پیش فاکتور
0

ترانکینگ اشنایدر

جستجو پیشرفته

معرفی ترانکینگ اشنایدر

در شبکه‌های کامپیوتری و کابل‌ کشی‌های برق، بحث مدیریت و نظم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا بدون توجه به آن‌ها، عملا امکان استفاده حداکثری از قابلیت‌های شبکه میسر نخواهد شد و در صورت بروز مشکل، حل آن مشکل کاری بسیار سخت و طاقت فرسا می‌باشد. امروزه روش‌های بسیاری برای مدیریت کابل‌ها در شبکه وجود دارد و از جمله پرکاربردترین آن‌ها می‌توان به ترانکینگ‌ها اشاره کرد و برند اشنایدر با تولید و عرضه مدل‌های مختلف ترانکینگ اشنایدر ، توانسته است شبکه‌های بسیاری را تحت تاثیر قرار دهد. نکته قابل توجه این است که مدل‌های مختلف ترانکینگ اشنایدر و به طور کل تمام ترانکینگ‌ها، قابلیت نصب ماژول‌های مختلف را بر روی خود دارند. این امر به این معنی است که در صورت استفاده از ترانکینگ به عنوان روشی برای مدیریت کابل‌های موجود در شبکه، می‌توان از قابلیت‌های نصب ماژول‌ها و پریز‌های مختلف برق و تلفن در روی آن‌ها استفاده کرد.

در نتیجه چنانچه در مسیر کابل‌ شبکه ، به پریز یا کلیدی برخورد شود، می‌توان این پریز و کلید را روی این ترانکینگ اشنایدر تعبیه کرد و همین امر سبب ایجاد نظم بسیار زیادی در محیط می‌شود. این محصول در مدل‌های مختلف و با اندازه‌های مختلفی تولید و عرضه شده‌اند و لذا کاربران می‌توانند، بسته به نوع شبکه و تعداد کابل‌های موجود در آن‌، ترانکینگ اشنایدر مورد نظر خود را تهیه کنند و از مزایای بی‌شمار آن بهره‌مند شوند.

مدل های مختلف ترانکینگ اشنایدر

از مدل‌های مختلف ترانکینگ اشنایدر، می‌توان به ترانکینگ با ابعاد 80*50، ترانکینگ اشنایدر با ابعاد 101*50 و در ابعاد 150*50 اشاره کرد که بسته به نوع شبکه و تعداد تجهیزات موجود در شبکه می‌توان از هرکدام از آن‌ها استفاده کرد. ترانکینگ‌ها امروزه به طور سراسری در بسیاری از شبکه‌های کامپیوتری مبتنی بر کابل‌های اترنت، برق کشی‌های ساختمانی و مصارفی از این قبیل مورد استفاده قرار می‌گیرد و برند اشنایدر با تولید مدل‌های با کیفیت ترانکینگ اشنایدر، همواره مورد توجه کاربران و تکنسین‌های شبکه و ساختمان، قرار گرفته است.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز