اشنایدر | Schneider

مشاهده همه 14 نتیجه

مشاهده همه 14 نتیجه

جستجو پیشرفته

برند اشنایدر در جهان به برند اشنایدر الکتریک در معرفی تجهیزات شبکه معروف است، این برند به عنوان یکی از برند های فرانسوی و چند ملیتی در جهان شناخته شده است که در زمینه تولید انواع مختلفی از تجهیزات شبکه اشنایدر و تجهیزات الکترونیک قابلیت طراحی و تولید را دارد.

تاریخچه برند اشنایدر Schneider

برند اشنایدر یک برند فرانسوی است که اولین بار توسط برادران اشنایدر به تولید محصولات در صنایع فولاد، آهن و انواع ماشین آلات سنگین و کشتی سازی فعالیت داشت و در سال 1919 در کشور آلمان نیز با شرکت وستینگهاوس موتور های الکتریکی تولید کرده است.

ادامه فرآیند شرکت Schneider در سال 1354 در ایران بود که با تأسیس دفتر تله مکانیک رسمیت خود را آغاز نمود، این شرکت در سال 2000 اقدام به راه اندازی یک کارخانه مونتاژ کلید های مینیاتوری نمود از این رو همکاری برند Schneider با ایران باعث شد تا تولیدات آن به صورت مطلوب به مرحله عرضه برسد.

یک حقیقت بسیار مهم در خصوص برند اشنایدر آن است که این برند تاریخچه اش به 3 بخش تفکیک می شود در هر بخش می توان شرایط مختلفی را برای آن ذکر نمود این شرایط شامل زمان شروع به کار ، زمانی که در قرن 20 برای شرکت ایجاد شد و بخش آخر به شرایط زمان حال آن اختصاص دارد.

زمان شروع به کار شرکت اشناید زمانی است که به تولید محصولات آهنی و فلزی همچون اسلحه می پرداختند و بعد از آن در قرن بیستم نیز که در سال های 1981 تا 1997 به تولیدات الکتریکی و الکتریسیته اختصاص داشت.

در سال های اخیر نیز فعالیت شرکت اشنایدر به صورت ارزش های خلاق در آمد و در سال 2015 و 2016 زمینه فعالیت خود را به اینترنت اشیا یا همان IOT اختصاص داد، با این شیوه انواع تکنولوژی های جدید در اولویت کار قرار گرفتند.

جالب است بدانید که محصولات شرکت Schneider در سال های 2017 به بعد در حوزه تولید نرم افزار های مهندسی و صنعتی قرار گرفت و محصولات متنوع برای تجهیزات شبکه اشنایدر نیز در آن ایجاد گردید به گونه ای که شیوه های مدیریتی خاصی در تولید محصولات شبکه ای بروز نمود.

اشنایدر

انواع محصولات برند اشنایدر

در واقع می‌‌توان گفت که تجهیزات شبکه اشنایدر شامل سوئیچ شبکه، روتر شبکه، پچ پنل شبکه، انواع کابل ها و نیز هر محفظه دیگری را که در شبکه مورد نیاز است را شامل می شود، در واقع تجهیزات برند اشنایدر برای شبکه شامل محصولاتی است که به صورت محفظه هستند.

جدید‌ترین محصولات تجهیزات شبکه اشنایدر Schneider

جالب است بدانید شرکت اشنایدر با توجه به آن که مراحل مختلفی را در تولید محصول پشت سر نهاده است دارای محصولات جدیدی است که در حوزه رباتیک گنجانده می شوند، این بخش از محصولات انواع محافظ های برقی، انواع تجهیزات ایمنی به همراه فناوری های RFID ، انواع سنسور ها و نیز هر محصول مرتبط با آن را شامل می شود.

اشنایدر

ویژگی تجهیزات شبکه اشنایدر

با توجه به تنوع محصول تجهیزات شبکه اشنایدر می‌توان به کابل شبکه، پچ کورد، کیستون و ترانکینگ اشاره نمود که هر محصول دارای مرغوبیت بسیار بالایی در کیفیت است، به عنوان نمونه انواع تکنولوژی های Wire Less و WIFI در اجزای تجهیزات شبکه به کار رفته است.

نمونه بعدی ویژگی های CAT1 تا CAT8 است که در تولید محصولات متنوعی مانند کابل شبکه CAT1 تا CAT8 ، کیستون CAT1 تا CAT8 و پچ کورد CAT1 تا CAT8 می توان آن ها را مشاهده نمود، این تنوع به صورت حرفه‌ای و مدرن در محصولات قرار داده شده است و معمولاً سعی می شود جدید ترین متد روز دنیا برای تولید محصول استفاده شود، این ویژگی در میزان قیمت تمام شده محصول تأثیر مستقیم خواهد داشت.

کشور ایران نیز محصولات شرکت اشنایدر را در حوزه الکترونیک و شبکه به خوبی پوشش داده است و سعی نموده تا محصولات متنوع بیان شده در پاراگراف های قبلی را با استاندارد روز دنیا در صنعت ترکیب کرده و در میان رقبا موفق تر باشد، جالب است بدانید کیفیت خوب این محصول منجر به گران شدن قیمت محصول نشده است و محصولات اشنایدر در ایران با قیمت مناسب عرضه می شود.