درخواست پیش فاکتور
0

کابل شبکه اشنایدر

جستجو پیشرفته

کابل شبکه اشنایدر

کابل های شبکه دارای انواع مختلفی هستند که هر یک از آن ها دارای ویژگی های مختص به خود است و می تواند کارایی متفاوتی در شبکه های کامپیوتری داشته باشد، از آن جا که کابل شبکه اشنایدر به عنوان یکی از کابل های جدید شبکه استفاده می شود به عنوان به روز ترین کابل شبکه در شبکه های کامپیوتری استفاده می شود.

کابل شبکه اشنایدر یکی از انواع کابل هایی است که دارای ویژگی فویل دار است و با قابلیت بسیار بالای جلوگیری از نویز اقدام می کند، این کابل در میان کابل های دیگر مقاومت بسیار بالاتری دارد که داده های خود را با محافظت بسیار بالا حفاظت می کند.

توجه داشته باشید کابل اشنایدر با توجه به جدید بودن آن در سال های اخیر برای شبکه هایی که دارای نویز بسیار در محیط هستند مناسب است و برای خرید آن نیز توصیه می شود، تجهیزات شبکه باانواع مختلف نویز خود دارای قابلیت های متعددی است ک امروزه در میان آن ها روکش رده CM و نیز LSZH را در بر دارد.

استاندارد رده CM در شرایط عادی مورد استفاده است و استاندارد بهتر که همان LSZH است می تواند قابلیت بسیار خوب خود را در مواجه با حوادث و بلایای دیگر از جمله آتش سوزی و غیره به خوبی نمایان سازد، جالب است بدانید که کابل شبکه اشنایدر می تواند در جلوگیری از تولید دود و نیز گاز های سمی محیط بسیار اثر گذار باشد.

این محصول دارای استانداردی فراتر از استاندارد معمول است و با یک هد روم بسیار زیاد می تواند قابلیت 10 دسی بل را به استاندارد کابل شبکه خود انتقال دهد، توصیه می شود در شبکه هایی که نویز بسیار دارند و با تداخلات متعدد امواج الکترومغناطیس دست و پنجه نرم می کنند از کابل شبکه اشنایدر استفاده گردد، کارت گارانتی محصول را در زمان خرید از فروشگاه دریافت نمایید تا بتوانید از خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید.

خرید کابل شبکه اشنایدر

برای خرید کابل شبکه اشنایدر میتوانید از بخش بالای همین صفحه محصول مورد نظر خود را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید تا اطلاعات و مشخصات کاملی از محصولات را مشاهده و اقدام به خرید کنید. همچنین برای ارتباط با بخش فروش و مشاوره برای خرید محصول می توانید با شماره 35000020 021 تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز