جشنواره عید تا عید
درخواست پیش فاکتور
0

پچ پنل اشنایدر

جستجو پیشرفته
پچ پنل اشنایدر 24 پورت CAT6 UTP
barghchi

پچ پنل اشنایدر 24 پورت CAT6 UTP

۲٬۱۰۰٬۰۰۰
۱٬۹۰۰٬۰۰۰
پچ پنل اشنایدر به منظور بهینه سازی کسب و کارهای کوچک و منازل مسکونی و فراهم نمودن امنیت و آسودگی بیشتر توسط برند اشنایدر (Schenider) در تنوع زیادی ارائه شده است. این محصول از تجهیزات پسیو شبکه است و برای مدیریت کابل شبکه به کار می‌رود. پچ پنل های اشنایدر بر اساس تعداد کابل شبکه‌ای که در آنها جای می‌گیرد به دو گروه پچ پنل  ۲۴ پورت و پچ پنل 48 پورت تقسیم می‌شوند. برای بهینه سازی و عملکرد هرچه بهتر شبکه پچ پنل اشنایدر باید با کابل شبکه اشنایدر و کیستون شبکه اشنایدر خود هماهنگ و سازگار باشند. در غیر اینصورت موجب اتلاف در منابع شبکه می شود.

پچ پنل اکتاسی اشنایدر چیست و چه تفاوتی دارد؟

شاید در بین مدل‌های پچ پنل اشنایدر نام اکتاسی به گوش شما خورده باشد و این سوال برایتان پیش بیاید ک پچ پنل اکتاسی اشنایدر چیست و چه تفاوتی دارد؟ باید گفت که پچ پنل اکتاسی سفارش اروپا شرکت اشنایدر هست که از لحاظ کیفیت و ظاهر برای عملکرد بهینه تر طراحی شده است.

تفاوت پچ پنل اشنایدر دی جی لینک با پچ پنل اکتاسی:

ویژگی جدید اکتاسی شامل پچ پنل های هوشمند کنترل شبکه و نرم افزار های تشخیص اتصال، راه حل قابل اعتمادی را برای مدیران شبکه در شناسایی نودها و عیب یابی راحت آن‌ها فراهم می‌کند. برتری سخت افزاری پچ پنل اکتاسی، تشخیص و علامت گذاری از راه دور بر روی پچ پنل هوشمند است.

قیمت پچ پنل اشنایدر اکتاسی:

هما‌ن‌طور که اشاره شد پنچ پنل اشنایدر اکتاسی طیف جهانی راه حل اتصال شبکه اشاره دارد که زیرساخت شبکه IP فیزیکی مقیاس پذیر را برای ساختمان و مرکز داده فراهم می‌کند. بنابراین با توجه به پچ پنل های قدیمی تر این برند کمی گران تر هستند.

خرید پچ پنل اشنایدر:

همان‌طور که می‌دانیم اشنایدر در خصوص تولید تجهیزات شبکه به خصوص تجهیزات پسیو شکبه سال‌ها تجربه درخشانی داشت است بنابراین خرید پچ پنل اشنایدر گزینه مناسبی است. شایان ذکر است که این برند علاقه وافری به ساخت پچ پنل‌های 24 و 48 پورتی با کیفیت ساخت بالایی دارد.

خرید پچ پنل اشنایدر 24 پورت CAT6 UTP:

[caption id="attachment_21616" align="aligncenter" width="696"]خرید پچ پنل اشنایدر 24 پورت خرید پچ پنل اشنایدر 24 پورت[/caption] از میان محصولات، خرید پچ پنل اشنایدر 24 پورت CAT6 UTP بسیار محبوب است و دارای 24 عدد کیستون unloaded با قابلیت نصب آسان می‌باشد.
مشخصات:
. تعداد پورت: 24 عدد
. (نگهدارنده کابل): ندارد
. کیستون های  قابل استفاده: Cat 5e ، Cat 6 UTP ، Cat 6 STP ، Cat 6A ، Cat 7
. جعبه یک عددی
. 1 یونیت رک
. دارای لیبل جهت شماره گذاری و مدیریت پورت‌ها

خرید پچ پنل 48 پورت اشنایدر:

[caption id="attachment_21615" align="aligncenter" width="696"]خرید پچ پنل 48 پورت اشنایدر خرید پچ پنل 48 پورت اشنایدر[/caption] برای خرید پچ پنل 48 پورت اشنایدر گزینه‌های متعددی پیش رو دارید. به عنوان مثال پچ پنلFTP اشنایدر  48 پورت CAt6 Unloaded از سری اکتاسی و با قابلیت‌های بیشماری عرضه شده است. این پچ پنل از سری نصب آسان بوده و از کابل افشان برای انعطاف بیش‌تر و عدم شکنندگی در اثر استمرار استفاده از آن استفاده می‌شود. همچنین این پج پنل قابل نصب در رک های استاندارد 19 اینچ بوده و تحت استاندارد AS/NZS 3080:2003, ISO/IEC 1801 و ANSI/TIA/EIA-568-B می‌باشد. همچنین قابلیت اضافه کردن کیستون شبکه را نیز دارد.
ویژگی‌ها:
. قابلیت نصب برچسب شماره نود
. امکان مرتب سازی کابل ها به صورت طولی و عرضی
. دارای قاب محافظ جهت وصول اطمینان از انجام پانچ
از گزینه‌های دیگر می‌توان به پچ پنل اشنایدر 48 پورت Loaded CAT5e UTP 2U اشاره کرد که قابلیت نصب کیستون ندارد و از کابل‌های UTP پشتیبانی می‌کند.

جمع‌بندی پچ پنل اشنایدر:

همان‌طور که اشاره شد پچ پنل اشنایدر برای بهینه سازی کسب و کارهای کوچک و منازل مسکونی در تنوع زیادی  ارائه شده است. همچنین آموختیم که پچ پنل های اشنایدر بر اساس تعداد پورت به دو گروه پچ پنل  ۲۴ پورت و پچ پنل  48 پورت تقسیم می‌شوند. همچنین با تفاوت پچ پنل اشنایدر دی جی لینک با پچ پنل اکتاسی آشنا شدیم. در آخر این نکته را لازم بدانید که برای بهینه سازی و عملکرد هرچه بهتر شبکه، بهتر است که پچ پنل اشنایدر با کابل شبکه اشنایدر و کیستون شبکه اشنایدر خود هماهنگ و سازگار باشد.
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز