درخواست پیش فاکتور
0

ترانکینگ سوپیتا

اگر تمایل به خرید ترانک سوپیتا دارید قبل از هر اقدامی ادامه مطلب را مطالعه کنید تا با شناخت بیشتر نسبت به تهیه‌ی این ترانک اقدام کنید.

بررسی ترانکینگ سوپیتا

ترانکینگ سوپیتا ، نامی است که امروزه در کشور بیشتر به چشم می‌خورد و کاربران بسیار زیادی از آن‌، به عنوان یکی از پرکابردترین روش‌های مدیریت کابل، در شبکه‌های کوچک خانگی و بزرگ اداری استفاده می‌کنند. برند ایرانی سوپیتا سالهاست که با هدف بی‌نیاز کردن بازار داخلی از واردات محصولات مربوط به شبکه، فعالیت می‌کند و همچنین خرید ترانک سوپیتا در مدل‌های متنوع، رضایت کاربران را در پی داشته که این موضوع توانسته است تا حد بسیار زیادی، به تحقق این هدف بپردازد. [caption id="attachment_46205" align="aligncenter" width="720"]بررسی ترانکینگ سوپیتا بررسی ترانکینگ سوپیتا[/caption]

مدل های مختلف ترانکینگ سوپیتا

ترانکینگ سوپیتا، در مدل‌ها و ابعاد مختلفی تولید وعرضه شده‌اند .این تفاوت اندازه در مدل های مختلف باعث شده است برای خرید ترانک سوپیتا بسیاری از شبکه‌های داخلی، با توجه به تعداد تجهیزات موجود در این شبکه‌ها، از هرکدام از این مدل‌های این برند استفاده کنند و به موجب آن، بتوانند به برقراری بیش از پیش نظم در محیط بپردازند. همچنین خرید ترانک سوپیتا به کسانی که به زیبایی بسیار اهمیت می‌دهند توصیه میشود زیرا این برند، مدل‌های مختلفی را در طرح چوب نیز طراحی و تولید کرده است و لذا در صورت لزوم می‌توان از ابعاد مختلف آن، استفاده کرد. براساس اندازه می‌توان ترانک سوپیتا را به موارد زیر تقسیم کرد :
  • ترانک سوپیتا 80*50
  • ترانک سوپیتا 100*50
  • ترانک سوپیتا 105*50
  • ترانک سوپیتا 150*50

مزایای ترانک سوپیتا

خرید ترانک سوپیتا، قابلیت‌های منحصر به فرد بسیار زیادی به شما میدهد به طوری که به عنوان مثال می‌توان به پایه‌های بسیار مستحکم برای نصب پارتیشن در ساخت آن‌ها اشاره کرد که با کمک آن می‌توان کابل‌های مختلف را به صورت مجزا، از درون ترانکینگ سوپیتا منتقل کرد و اتصالاتی ایمن را راه‌اندازی کرد. همچنین ترانک سوپیتا باعث ایجاد مقاومت بسیار بالایی در برابر شرایط محیطی میشود و می‌توان با خیال راحت از آن‌ها در شرایط مختلف استفاده کرد. علاوه براین برای استفاده هرچه مفیدتر از ترانک سوپیتا، ماژول‌های مختلف نظیر ماژول‌های تلفن و برق نیز را می‌توان بر روی آن‌ها تعبیه کرد و بدون هیچ محدودیتی کابل‌های مختلف را با استفاده از آن‌ها، انتقال داد.

خرید ترانک سوپیتا

برای خرید ترانک سوپیتا میتوانید از طریق سایت معتبر برقچی اطلاعات انواع ترانک ها را مشاهده و نسبت به انتخاب مناسب ترین ترانک سوپیتا اقدام نمائید.

قیمت ترانک سوپیتا

برای تعیین قیمت ترانک سوپیتا باید توجه کرد که در ساخت بسیاری از مدل‌های این ترانکینگ، از مواد با کیفیت نظیر PVC استفاده شده است و به همین دلیل قیمت ترانک سوپیتا با توجه به جنس آن، انواع سایز و کاربردش میتواند متفاوت باشد.
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز