سوپیتا | Soupita

مشاهده همه 16 نتیجه

مشاهده همه 16 نتیجه

جستجو پیشرفته

معرفی شرکت سوپیتا و محصولات آن

سوپیتا، Soupita شرکتی بزرگ و معروف که توانایی خود را در ساخت انواع لوازم مورد نیاز در صنعت ساختمان سازی ثابت کرده است. البته باید بدانید که تنها تولیدات این شرکت به صنایع ساختمانی ختم نشد و در سال های بعد از افتتاح قدم در راه تجهیزات شبکه نیز نهاد و در مدت زمان کمی قابلیت های خود را در این مسیر به همه نشان داد. در این مقاله سعی داریم در رابطه با سوپیتا و تاریخچه احداث و عملکرد این شرکت مطالب مفیدی را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

شرکت سوپیتا فعالیت خود را در چه زمینه ای آغاز کرد؟

در ابتدای سال 62 شرکت سوپیتا کار خود را در شهر صنعتی البرز آغاز کرد. این شرکت در ابتدا تنها در ساخت انواع محصولات مورد نیاز صنایع ساختمان فعالیت داشت و به خوبی توانست در سال های ابتدایی فعالیت خود جایگاه ویژه ای در این صنعت به دست آورد. محصولات تولید شده توسط شرکت Soupita از هر نظر مورد تایید صاحبان سرمایه قرار گرفته بود. کیفیت انواع ملزومات ساخته شده بر اساس استاندارد های تعیین شده بود و از این رو تولیدات این شرکت در همان سال های آغاز به کار به بالاترین حد خود رسید. به علاوه میزان فروش و مشتریان محصولات شرکت Soupita روز به روز افزایش پیدا می کردند.

اما ماجرا به همن جا ختم نشد. در سال های بعد متخصصان و تکنسین های قسمت تولیدات و طراحی، با ارائه یک پیشنهاد فوق العاده سبب گام نهادن سوپیتا به بازار تجهیزانت شبکه نیز شدند. ساخت داکت و ترانکینگ جز افتخارات این شرکت محسوب می شود به نحوی که بازار این محصولات را تا حدی به صورت انحصاری به دست گرفته است. اما دلیل این انحصار گری در چیست؟ محصولات ساخته شرکت Soupita چه ویژگی هایی دارند که سبب برتری آن ها بر دیگر محصولات مشابه شده است؟ در ساخت داکت و ترانکینگ از چه مواد اولیه استفاده می شود؟ استاندارد های اصلی مورد نظر در زمان ساخت این محصولات کدامند؟ پاسخ به تمامی سوالات مربوطه بی شک نقش موثری در کسب اطلاعات صحیح در رابطه با شرکت سوپیتا خواهد داشت.

به چه علت می توان سوپیتا را به عنوان انحصار گر در تولید برخی محصولات معرفی کرد؟

داکت با درب قفل شو، ساخته شده توسط کمپانی سوپیتا به عنوان اولین های این محصول در ایران بود. ورود این محصولات تحول عظیمی در صنایع ساختمانی به وجود آورد به علاوه این که ساخت آن در ابتدا تنها در انحصار شرکت Soupita قرار داشت. کیفیت تولیدات شرکت نام برده با توجه به تمامی دستورالعمل های حساس و اساسی سبب شده که بخش عظیمی از تولیدات آن به سایر کشور های طرف قرار داد صادر گردد و این به معنای بالا بودن سطح کیفی انواع تجهیزات و تولیدات شرکت سوپیتال می باشد.

تولید و توزیع تجهیزات شبکه، داشتن تخصص در تولید آب رو هایی از جنس پی وی سی همراه با تمامی لوازم جانبی مورد نیاز که همگی در نهایت ظرافت، دقت و زیبایی ساخته شده اند، استفاده از آخرید متد روز دنیا در ساخت تمامی محصولات این شرکت همانند رک ، پچ پنل و... بهره گیری از تمامی استاندارد های کیفی اروپا در زمان ساخت محصولات مذکور از جمله عواملی است که سبب افزایش شهرت سوپیتا و کیفیت محصولات آن شده است.

 

ویژگی های برتر داکت و ترانکینگ های تولید شده در شرکت سوپیتا کدامند؟

داکت و ترانکینگ از محصولات معروف و برتر شرکت سوپیتا هستند که به عنوان نشان افتخار این برند از آن ها یاد می شود. استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب در ساخت این محصولات سبب شهرت سوپیتا شده است به علاوه ویژگی های برتر و قابلیت های فراوان داکت و ترانکینگ دلیل دیگر این انحصار گری می باشد. برخی از ویژگی هایی که بی شک سبب افزایش میزان فروش شرکت می باشند شامل موارد زیر است:

  • آن چه در زمان ساخت انواع محصولات سوپیتا حرف اول را می زند، مواد اولیه مرغوب و با کیفیت است. به کار گیری مواد اولیه با دوام سبب شده که محصولات در زمان استفاده کاملا منعطف باشند به علاوه در برابر حرارت و سرما مقاومت فوق العاده ای را از خود نشان می دهند.
  • در زمان استفاده از داکت و ترانکینگ احتمال بروز خطر آتش سوزی وجود دارد، همین امر سبب شده که در زمان تولید این محصولات از مواد اولیه غیر قابل اشتعال استفاده می شود به علاوه تولیدات مذکور جنس شفاف و کاملا صافی دارد که سبب می شود به خوبی در تمامی محیط ها از آن ها استفاده شود.
  • در زمان ساخت و تولید انواع داکت و ترانکینگ توجه به جزییات سبب محبوبیت این محصول شده است. استفاده از رنگ های مناسب در ساخت محصولات مذکور به نحوی نقش مهمی در انتخاب و خرید آن خواهد داشت. کمپانی سوپیتا در جهت رفاه حال مشتریان برای یافتن محصول مورد نظر خود داکت و ترانکینگ را در طرح ها و رنگ های متفاوت همچون سفید، طوسی، طرح چوب و ... تولید و در اختیار افراد قرار داده است.
  • ساخت انواع داکت و ترانکینگ در اندازه های مختلف حق انتخاب این محصول را در سایز متفاوت بر عهده مشتریان قرار داده است و به این ترتیب افراد بر اساس نیاز خود می توانند نمونه های متفاوت این محصولات را خریداری نمایند.
  • اتصالات محصولات یکی از نکات مهمی است که سوپیتا به آن دقت فراوان داشته است. هر یک از محصولات تولیدی دارای بخش اتصالات متصل و جدا شدنی هستند. در حالت اول که اتصالات در ابتدا چسبیده هستند و یا پس از پایان کار باید چسبیده شوند، از چسب مخصوص و مرغوب که در قسمت پشتی آن تعبیه شده است استفاده می کنند.

داکت و ترانکینگ سوپیتا در چه مدل هایی ساخته می شوند؟

علاوه بر کیفیت مواد اولیه در زمان ساخت این محصولات، متخصصان بر اساس کاربرد و تقاضای مشتریان نمونه های متفاوتی از داکت و ترانکینگ را طراحی و تولید می کنند.

داکت ساده:

طراحی و ساخت این محصولات با توجه به نیاز بازار به صورت کانالی ساده است که با داشتن درب های محکم، از کابل ها در برابر انواع آسیب ها محافظت می کند.

داکت های شیار دار:

این نوع از محصولات سوپیتا مجهز به شیارهایی به جهت جدا سازی و مسیریابی انواع سیم و کابل های عبوری است

داکت های زمینی:

از این نمونه تولیدات در کف زمین و در مسیر پارتیشن ها استفاده می شود.

ترانکینگ ها:

شباهت میان داکت سوپیتا و ترانکینگ ها را می توان منحصرا به عبور سیم و کابل اختصاص داد. تفاوت این دو را نیز  می توان اندازه بزرگتر و به کار گیری پریز، کلید و ماژول های خارجی دانست.