درخواست پیش فاکتور
0

سیم خراسان افشارنژاد

آیا قصد دارید سیم و کابل خریداری کنید اما نمی‌دانید که کدام برند در داخل کشور سیم برق با کیفیت تولید و به بازار عرضه می‌کند؟ توجه داشته باشید شرکت سیم و کابل خراسان افشارنژاد یکی از بهترین برندهای تولید کننده در داخل کشور می‌باشد که محصولات آن از کیفیت بالایی برخوردار است. از سوی دیگر قیمت بسیار مناسبی دارد. به همین دلیل ما در این مقاله قصد داریم اطلاعات دقیقی نسبت به نمایندگی سیم خراسان افشارنژاد در اختیار کاربرانی قرار دهیم که تصمیم به خرید سیم خراسان افشارنژاد دارند. لازم به ذکر است بدانید شما بعد از مطالعه این مقاله می‌توانید از طریق همین صفحه برای استعلام قیمت روز سیم و کابل خراسان افشارنژاد اقدام کنید. در نهایت برای دسترسی به این اطلاعات پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این مقاله با ما در وب سایت برقچی همراه باشید.

نمایندگی سیم خراسان افشارنژاد

در این بخش از مقاله خرید سیم خراسان افشارنژاد تصمیم داریم نماینده رسمی این شرکت در ایران را به شما معرفی کنیم. همانطور که می‌دانید بهترین خرید زمانی صورت می پذیرد که شخص محصول مورد نظر را از نمایندگی رسمی آن شرکت خریداری کنند. توجه داشته باشید که سیم خراسان افشارنژاد در سراسر ایران نمایندگی دارد. اما فعال‌ترین نماینده این شرکت در سراسر کشور وبسایت برقچی است. این نکته مهم را در نظر داشته باشید که شما به راحتی می‌توانید محصولات مورد نظر خود را با برند سیم خراسان افشارنژاد زیر قیمت بازار در داخل کشور تهیه کنید.

قیمت سیم خراسان افشارنژاد

قیمت یکی از پارامترهایی است که در هنگام خرید سیم و کابل باید به آن توجه کنید. شایان ذکر است بدانید قیمت سیم و کابل به عوامل مختلفی وابسته است. برای مثال متریالی که در ساخت سیم و کابل استفاده می‌شود تاثیر اصلی را بر روی قیمت محصول می گذارد. البته نام برند هم بر روی قیمت تاثیر کمی ندارد. در مجموع زمانی که قصد دارید برای خرید سیم خراسان افشارنژاد اقدام کنید باید به جنس هادی، تعداد رشته، سطح مقطع، نوع شیلد، جنس روکش و بسیاری از موارد دیگر توجه نمایید. در ادامه باید ذکر کنیم تمام این موارد در قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد تاثیرگذار است. این مبحث را هم در نظر داشته باشید که وب سایت برقچی دائما در حال به روز رسانی قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد است. به همین دلیل شما به راحتی می‌توانید هر زمان که نیاز به قیمت جدید سیم و کابل خراسان افشارنژاد داشتید از طریق وب سایت برقچی قیمت‌های جدید را استعلام بگیرید. [caption id="attachment_29721" align="aligncenter" width="696"]قیمت سیم خراسان افشارنژاد قیمت سیم خراسان افشارنژاد[/caption]

شرکت سیم خراسان افشارنژاد

شرکت سیم کابل خراسان افشارنژاد در سال 1346 به عنوان اولین تولید کننده سیم و کابل در ایران فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت دارای کادر مدیریتی و پرسنل مجربی می‌باشد. در ادامه بهتر است ذکر کنیم قدمت تولید کابل وسیم در جهان حدود به 130 سال می باشد که شرکت صنعتی الکتریک خراسان بیش از 50 سال است که در این حوزه فعالیت می‌کند. شاید بهتر باشد اطلاعاتی را در مورد استانداردهای محصولات این شرکت در اختیار شما قرار دهیم. شرکت صنعتی الکتریک خراسان ISIRI بوده است که معادل IEC 277 می‌باشد. از سوی دیگر تمامی سیم‌های شرکت صنعتی الکتریک خراسان بر اساس استاندارد vde آلمان،IEC استاندارد بین المللی، BS استاندارد انگلستان تولید می‌شود. این شرکت حدود به 500 پرسنل دارد و میتواند 30 هزار تن سیم و کابل در طول سال تولید و بازار های داخلی و خارجی عرضه کند.

سیم و کابل خراسان افشارنژاد لاله زار

همانطور که می‌دانید لاله زار مرکز عرضه سیم و کابل در ایران می‌باشد. با اینکه خرید آنلاین ویژگی‌های زیادی دارد. از سوی دیگر در صورت خرید سیم خراسان افشارنژاد به صورت آنلاین نیاز نیست زمان خود را صرف مراجعه به فروشگاه حضوری کنید. اما بسیاری از افراد به خرید از فروشگاه‌های فیزیکی علاقه مند هستند. به همین دلیل شرکت برقچی به دلیل ارائه خدمات مفید به کاربران یک نمایندگی در لاله زار دارد تا شما بتوانید با مراجعه به آن سیم و کابل خراسان افشارنژاد را زیر قیمت بازار خریداری کنید.

نمایندگی فروش سیم و کابل افشارنژاد خراسان

برای دسترسی به نمایندگی فروش سیم و کابل افشارنژاد خراسان نیاز نیست کل شهر خود را بگردید، زیرا نمایندگی فروش سیم و کابل افشارنژاد خراسان در تلفن همراه، لپ تاپ و کامپیوتر شما وجود دارد و شما به سادگی می توانید با جستجو کردن نام وب سایت برقچی در گوگل برای خرید سیم افشارنژاد خراسان اقدام کنید. این وب سایت محصول را در کمترین زمان با پایین‌ترین قیمت نسبت به بازار برای شما ارسال می‌کند. در نتیجه شما بدون مراجعه به فروشگاه‌های فیزیکی می‌توانید کابل و سیم مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید. [caption id="attachment_29720" align="aligncenter" width="696"]نمایندگی فروش سیم و کابل افشارنژاد خراسان نمایندگی فروش سیم و کابل افشارنژاد خراسان[/caption]

خرید سیم افشارنژاد خراسان

سیم افشار نژاد در انواع مختلف، با سطح کیفیت متفاوت تولید می‌شود در نتیجه هر شخص بر اساس بودجه‌ای که در نظر گرفته است می‌تواند برای خرید سیم افشار نژاد خراسان اقدام کند.

نمایندگی سیم و کابل افشارنژاد خراسان تهران

تهران به عنوان پایتخت اقتصادی کشور، بخش اعظمی از فروش سیم و کابل افشارنژاد خراسان را به خود اختصاص داده است. در نتیجه بهتر است اطلاعاتی را در مورد نماینده رسمی این شرکت در تهران در اختیار شما قرار دهیم. توجه داشته باشید. اگر به دنبال نمایندگی و فروشگاه فیزیکی این شرکت در تهران هستید باید به لاله زار جنوبی، پاساژ بوشهری، طبقه اول، واحد 88 شرکت برقچی مراجعه کنید. اما اگر به دلیل ترافیک تهران تصمیم دارید از طریق اینترنت سیم و کابل مورد نظرتان را سفارش دهید بهترین گزینه وب سایت برقچی است.

سیم خراسان افشارنژاد چیست؟

سیم و کابل توسط یک شرکت تولید می شود و مردم در هنگام خرید سیم را با نام همان برند می‌شناسند. به سیم که توسط شرکت صنعتی الکتریک خراسان تولید می‌شود سیم خراسان افشارنژاد می‌گویند. البته سیم خراسان افشارنژاد در انواع مختلف و با قیمت‌های گوناگون در بازار موجود می‌باشد.

سیم افشان

اگر اطلاعاتی نسبت به سیم افشان در اختیار ندارید بهتر است ذکر کنیم که سیم افشان سیمی است که از تعداد بسیار زیادی رشته‌های نازک مسی تشکیل می‌شود. تصویری که در قسمت زیر مشاهده می‌کنید مربوط به سیم افشان است. این سیم کاربرد زیادی در صنعت ساختمان دارد و بخش اصلی فروش این نوع از سیم به همین دلیل می باشد. لازم به ذکر است بدانید که سیم‌های افشان از لحاظ انعطاف پذیری، نوع عایق، جنس هادی، شکل هادی و بسیاری از موارد دیگر با یکدیگر تفاوت دارند که این مسئله بر روی کیفیت و قیمت تاثیر مستقیم میگذارد. در انتها بهتر است بیان کنیم که در حال حاضر تولید کنندگان زیادی در داخل و خارج از کشور در حوزه تولید کابل افشان فعالیت می کنند. اما شرکت افشارنژاد محصولات با کیفیت‌تری را به بازار عرضه می‌نماید. [caption id="attachment_29718" align="aligncenter" width="696"]سیم افشان سیم افشان[/caption]

نتیجه گیری

مطمئناً تا قبل از مطالعه این مقاله اطلاعات دقیقی نسبت به سیم خراسان افشارنژاد در اختیار نداشته‌اید. اما در حال حاضر اطلاعات کامل در مورد نمایندگی رسمی این شرکت دارید. از سوی دیگر موارد تاثیر گذار بر روی قیمت آن را هم می‌دانید. در نتیجه می‌توانید با دید باز و آگاهی کامل برای خرید سیم افشارنژاد خراسان اقدام کنید. در انتها بهتر است ذکر کنیم که وب سایت برقچی با داشتن بستر اختصاصی فروش، محصولات را زیر قیمت بازار در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. نهایتا اگر قصد دارید یک خرید هوشمندانه را تجربه کنید بهترین انتخاب برای شما مراجعه به وب‌سایت برقچی است.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز