portable modem

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-LR

Cisco SFP-10G-LR SFP Transceiver Module
0 (0) |0 دیدگاه کاربران
برند:

ویژگی های ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SPF-10GB-LR

  • نوع این ماژول SFP می باشد.
  • دارای یک عدد پورت است.
  • رابط ها Dual-LC simplex Optical Connector
  • دارای اینترفیس LC duplex است.
  • سرعت انتقال دیتا در این ماژول 10 گیگابایت بر ثانیه
شناسه محصول : SFP-10G-LR
سریعترین ارسال: دوشنبه 15 آذر

موجود در انبار

380,000 تومان

بازگشت کالا به دلیل "انصراف از خرید" در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-LR

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-LR در بازار تجهیزات شبکه برای اتصال به فیبر های نوری از نوع single Mode مناسب می‌باشد.این ماژول برای مسافت های بسیار طولانی تا مقدار 10 کیلومتر را پشتیبانی می کند.این مدل از ماژول سیسکو، از کانکتور  Dual-LC بهره می‌برد

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-LR با سرعت بالای 10 گیگابایت توانایی انتقال اطلاعات را دارد. این محصول قابل استفاده برای کابل های SMF می باشد.این کابل ها با اندازه هسته 62.5 میکرون توانایی انتقال اطلاعاتشان تا 50 برابربیشتر از کابل های MMF است، به همین دلیل از آن ها در موقعیتی که فاصله طولانی تر باشد مود استفاده قرار می گیرد.

طول موجی که این ماژول خوش ساخت و با کیفیت پشتیبانی می‌کند، با مقدار 1310nm می‌باشد.توان قدرت نوری این ماژول برابر با 10dB است.قدرت انتقال و حساسیت دریافت برای این ماژول به ترتیب برابر با -6~-1dBm و  14.4dBm- می‌باشد.مصرف برق در ماژول X2-10GB-LR بسیار کاهش پیدا کرده بطوریکه در این مدل برابر  4 وات می باشد.

دمای آسایش و عملیاتی در این ماژول 0 تا 70 درجه سانتی گراد است.این ماژول دارای استاندارد IEC/EN 61000-4-2,IEC-60825
FDA 21CFR 1040.10 and 1040.11RoHS می باشد.یک امکان ویژه که ماژول ها به کاربران می‌دهد این است که درگاه رابط ماژول میتواند نسبت به نوع گیرنده، تجهیز شود. ماژول های +SFP فرم کوچک و پیشرفته از تجهیزات انتقال دیتا می‌باشد.

اگر میخواهید از سرعت بیشتر و رفاه حال خوشابند برخوردار شوید و از زحمت های نصب انواع نرم افزار و سخت افزار های اضافی دور بمانید، بی شک گزینه استفاده از ماژول ذر بستر شبکه شما نسبت به نسل قدیمی رابط های ثابت یا اتصالات ماژولار، یک انتخاب ایده آل می‌باشد.

درکل ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-LR میتواند یک رابط فیبری خوبی برای نیاز کاریری شما باشد و امید است که سایت برقچی با خدمات درجه یک خود، آرامش و راحتی کاربران خود را با عرضه و تحویل محصولاتی که دارای ضمانت سلامت کالا می‌باشد، فراهم کند.همچنین تیم فروش سایت برقچی از زمان خرید تا عرضه محصول با شما همراه بوده و خدمات مشاوره ای لازم برای یک انتخاب هوشمندانه، همسو با نیاز کاربر را فراهم میسازد.

دریافت اطلاعات بیشتر

آیا در مورد SFP-10G-LR سوالی دارید؟
اکنون از طریق Live Chat یا sales@barghchi.com با ما تماس بگیرید
.

ارزش خرید از دیدگاه فروشنده
  • ارزش خرید در برابر قیمت
  • امکانات و قابلیت ها
  • طراحی و کیفیت ساخت
(Wavelength (nm

1310

(Core Size (Microns

G.652

Cable Distance

10KM

(Transmit and Receive Wavelength (nm

1260 to 1355

Bail Latch Color

آبی

(Power Consumption (W

1

(Transmit Power (dBm

Maximum: 0.5, Minimum: -8.2

(Receive Power (dBm

Maximum: -0.5, Minimum: -14.4

دیدگاهها

  • عملکرد و کارایی
  • کیفیت ساخت
  • ارزش ساخت
  • دوام

دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

افزودن نظر جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.