ماژول فیبر نوری میکروتیک S+85DLC03D

Microtic S+85DLC03D
0(0) |0 دیدگاه کاربران
برند:

ویژگی های ماژول فیبر نوری میکروتیک S+85DLC03D

  • سرعت انتقال اطلاعات: 10G
  • مناسب برای اتصال به فیبر های نوری از نوع: Multi mode
  • نوع کانکتور استفاده شده: Dual LC UPC
شناسه محصول : S+85DLC03D
deliveryسریعترین ارسال: پنج شنبه 29 مهر

stockموجود در انبار

برای خرید محصولاتی که امکان فروش آنلاین ندارند میتوانید از طریق لینک های بالا اقدام به خرید کنید

ماژول فیبر نوری میکروتیک S+85DLC03D

محصول ماژول فیبر نوری میکروتیک S+85DLC03D به عنوان یک ماژول با ساختار +SFP که مناسب برای اتصال به فیبر های نوری از نوع Multi Mode است.به طور کلی استفاده از این نوع ساختار از ماژول یک مزیت بسیار فوق العاده محسوب می‌شود،چرا که این نوع ساختار توان انتقال اطلاعات تا 16 گیگ بر ثانیه را دارد.استفاده از ماژول  نسبت به سایر ارتباطات کابلی و دیگر زیر ساخت ها،سرعت انتقال دیتا بسیار بالاتری را به کاربر می‌دهد ولی خب ساختار +SFP بیشترین سرعت نرخ اطلاعات را به کاربر می‌دهد .ماژول ها به دلیل دارا بودن قابلیت plug and play این امکان را به کاربر می‌دهد که بدون نیاز به نصب نرم نرم افزار، به محض جاگذاری ماژول، اقدام به کار کردن می‌کنند.

یک امکان ویژه که ماژول ها به کاربران می‌دهد این است که درگاه رابط ماژول میتواند نسبت به نوع گیرنده، تجهیز شود. ماژول های +SFP فرم کوچک و پیشرفته از تجهیزات انتقال دیتا می‌باشد.اگر میخواهید از سرعت بیشتر و رفاه حال خوشابند برخوردار شوید و از زحمت های نصب انواع نرم افزار دور بمانید، بی شک گزینه استفاده از ماژول ذر بستر شبکه شما نسبت به نسل قدیمی رابط های ثابت یا اتصالات ماژولار، یک انتخاب ایده آل می‌باشد.

مشخصات فنی Microtic S+85DLC03D

ماژول فیبر نوری میکروتیک S+85DLC03D با ساختار +SFP دارای کانکتور Dual LC UPC بوده که مناسب برای اتصال به فیبر های نوری از نوع Multi Mode می‌باشد.این ماژول با کیفیت از سری محصولات خوش ساخت کمپانی میکروتیک بوده که قادر به پشتیبانی کابل های فیبر نوری به طول 300 متر می‌باشد.

این ماژول توسط کارشناسان میکروتیک بر روی تمامی محصولاتی که قابلیت نصب ماژول +SFP دارند، از قبیل CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM تست شده و مشاهده شده که بدون کوچکترین اختلال و عدم سازگاری به بهترین شکل ممکن عملکرد مثبت و پیوسته از خود به نمایش گذاشته است.

البته باید این نکته را هم اضافه کرد که این محصول صرفا با سری محصولات میکروتیک سازگار نیست و با هر برندی که پورت فیبر نوری را پشتبانی می‌کند، می‌تواند سازگار و منطبق شود.توصیه تیم فنی مهندسی برقچی به کاربران این است که برای گرفتن بهترین بازدهی، این ماژول خوش ساخت میکروتیک را بر روی محصولات میکروتیک سوار کنید.

حائز اهمیت است این محصول می‌تواند اطلاعات را با طول موج 850nm و سرعت 10G ، به وسیله پورت فیبر نوری که در آن تعبیه شده است، منتقل و دریافت کند.

درکل این ماژول میتواند یک رابط فیبری خوبی برای نیاز کاریری شما باشد و امید است که سایت برقچی با خدمات درجه یک خود، آرامش و راحتی کاربران خود را با عرضه و تحویل محصولاتی که دارای ضمانت سلامت کالا می‌باشد، فراهم کند.همچنین تیم فروش سایت برقچی از زمان خرید تا عرضه محصول با شما همراه بوده و خدمات مشاوره ای لازم برای یک انتخاب هوشمندانه همسو با نیاز کاربر را فراهم میسازد.

ارزش خرید از دیدگاه فروشنده
  • ارزش خرید در برابر قیمت
  • امکانات و قابلیت ها
  • طراحی و کیفیت ساخت
مدل محصول

RBLHG-5HPnD-XL

نوع ماژول

SFP+

نوع فیبر

MMF

نوع کانکتور

Dual LC UPC

برد ماژول

300 متر

طول موج

850nm

سرعت انتقال داده‌ها

10 G/s

دیدگاهها

  • عملکرد و کارایی
  • کیفیت ساخت
  • ارزش ساخت
  • دوام

دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

افزودن نظر جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.