نمایش 1–12 از 62 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 12 24 36

روتر میکروتیک مدل RB941-2nd-TC HAP Lite

1,000,000 تومان 820,000 تومان

روتر میکروتیک مدل RB941-2nd HAP Lite

1,000,000 تومان 819,000 تومان

روتر بی‌سیم میکروتیک مدل RB951Ui-2HnD

2,500,000 تومان 2,090,000 تومان

روتر میکروتیک مدل RB750r2

2,000,000 تومان 1,800,000 تومان

رادیو وایرلس میکروتیک RBLHGG-5acD

3,250,000 تومان 3,000,000 تومان

رادیو وایرلس بی سیم میکروتیک مدل RBLHG-5HPnD-XL

3,550,000 تومان

اکسس پوینت سقفی میکروتیک MikroTik cAP RBcAP2nD

2,400,000 تومان

رادیو وایرلس میکروتیک RBDisc-5nD

1,290,000 تومان

ماژول فیبر نوری میکروتیک S+85DLC03D

لطفا جهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-31DLC20D

لطفا جهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-85DLC05D

لطفا جهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید

ماژول فیبر نوری میکروتیک SFPONU

لطفا جهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید

معرفی برند میکروتیک

برند میکروتیک (MikroTik) یکی از برند های معروف در جهان است که به تولید سخت افزار های کامپیوتر پرداخته است، برند میکروتیک در زمینه صنعت توانسته است رتبه اول را برای تولید سخت افزار مخصوصاً روتر های صنعتی از آن خود نماید.

تاریخچه برند میکروتیک

شرکت میکروتیک یک شرکت فعال است که به تولید محصولات متنوع سخت افزاری فعالیت دارد، این برند در اروپای شرقی قرار دارد که در سال 1996 در دفتر مرکزی ریگا، واقع در لتونی تأسیس شده است، این شرکت محصولات متنوع خود را در دسته تجهیزات شبکه میکروتیک قرار داده است از جمله این محصولات می توان به انواع روتر، روتر های برد، اکسس پوینت ها و غیره اشاره نمود.

جالب است بدانید که سیستم عامل mikrotik قابلیت نصب روی تمامی سیستم ها از جمله سیستم های pc دارد، همچنین این سیستم عامل به صورت بسته های آماده نرم افزاری و سخت افزاری ارائه شده است تا نصب آن ساده انجام گیرد.

پایه گذاران اصلی برند mikrotik دو دانشجوی لیتوانی بودند که ابتدای تجربه خود را بر پایه یک سیستم عامل دبیان قرار داده اند، این قابلیت ها بعد از سیستم اولیه به صورت سیستم های روتری یا همان سیستم عامل روتر میکروتیک وارد بازار تجهیزات شبکه گردید.

انواع محصولات میکروتیک mikrotik

محصولات متنوع برند میکروتیک در دسته های مختلفی قرار می گیرد، این دسته ها عبارت هستند از :

  • انواع رهیاب ها شامل روتر های صنعتی و انواع آن
  • انواع دیواره آتش برای محافظت از شبکه و سیستم های آن
  • میکروتیک و انواع محصولات متنوع آن شامل سوئیچ های شبکه و تجهیزات بی سیم
  • سیستم عامل های روتر

سیستم عامل روتر میکروتیک mikrotik

برند میکروتیک دارای یک محصول اصلی است که نام آن سیستم عامل مبتنی بر لینوکس نام دارد، این سیستم عامل به سیستم عامل MikroTik RouterOS شناخته شده است، از آن جا که نصب سیستم عامل بر روی هر سخت افزاری انجام می شود روی رایانه های استاندارد نیز انجام می شود.

از آن جا که سخت افزار مسیر یاب شبکه با برخی ویژگی های لازمه آن همچون دیواره آتش ، سرویس گیرنده و سرویس دهنده و نیز شبکه های خصوصی مجازی که VPN نام دارد، نیاز دارد، می توان از برند میکروتیک برای خرید تجهیزات مورد نیاز آن استفاده نمود.

جالب توجه است که بدانید انواع Access point های میکروتیک mikrotik دارای ویژگی های مختلفی است که در دسته شبکه های بی سیم قرار می گیرد، در حقیقت تکنولوژی شبکه های بی سیم ور  که نصب است به سیستم عامل ام دارده است تا نصب انصب در انواع تولیدات شبکه از جمله روتر های صنعتی بی سیم و یا اکسسز پوینت های صنعتی بی سیم نقش بسیار مؤثری خواهد داشت.

برنامه های کاربردی برند میکروتیک

برنامه های کاربردی در برند میکروتیک مربوط به سیستم عامل مایکروسافت ویندوز است، در واقع می توان گفت که رابط های گرافیکی کاربر در پیکر بندی مسیر یاب و نظارت بر کارکرد آن نکته ای است که به عنوان پارامتر اصلی قطعات صنعتی و تجهیزات شبکه میکروتیک قابل بهره برداری می شود.

لازم به ذکر است که سیستم عامل روتر شبکه می تواند دسترسی های مختلفی را برای سیستم های کامپیوتری و شبکه ایجاد نماید، از عوامل دسترسی به شبکه می توان به روش های telnet ، FTP و SSH اشاره نمود، این ویژگی ها برای مدیریت و نظارت بهتر برنامه های کاربردی رابط از جمله API امکان پذیر خواهد شد.

سطوح دسترسی در برند میکروتیک

برند میکروتیک برندی است که دارای سطوح دسترسی مختلفی برای استفاده از امکانات تعیین شده در آن است، به عنوان مثال برند میکروتیک می تواند به کاهش هزینه های دستگاه های مرتبط با خود بپردازد و مجوز های مختلفی همچون مجوز سطح 3 ، مجوز سطح 4، مجوز سطح 5 و مجوز سطح 6 را برای دسترسی ایجاد نماید.

دستگاه ها با این برند روی انواع دستگاههای دیگر با مجوز های سطوح یاد شده دارای امکانات بیشتری هستند که هر یک از آن امکانات سطح 6 دسترسی را برای اتمام امکانات و نیز نامحدود کردن کاربران به کار می برد.

ویژگی اصلی تجهیزات شبکه میکروتیک

نکته بسیار مهمی که در برند میکروتیک دیده می شود آن است که این برند بر اساس ویژگی وایر لس پایه گذاری شده است، از آن جا که این برند توانسته است با برند های دیگر به رقابت بپردازد در زمره برند های جدید و نوین تکنولوژی و صنعت است که دارای قابلیت های متنوع صنعتی می باشد.

در سال 1995 یک شرکت خدمات اینترنتی و ISP در کشور لتونی به فکر توسعه روتر و سیستم های میکروتیک شد، که با این تصمیم به این نتیجه دست یافت که سخت افزار و نرم افزار های متصل یافته به آن با بستر اینترنت در نقاط مختلف جهان به توسعه  خط تولید اقدام نموده است.

در سال 1997 شرکت mikrotik با استفاده از فناروی های روز و مدیریت صحیح پرسنل متخصص خود توانست بهبود شگرفی را در صنایع ایجاد نماید، با این اقدام دیده شد که سیستم عامل mikrotik روی بورد های روتر شرکت میکروتیک به تکمیل فرآیند تولید و توسعه اقدام نموده است، مطالب بیان شده حاکی از آن است که شرکت به تولید سخت افزار های ویژه و خاص خود پرداخته است.

خرید تجهیزات شبکه میکروتیک

انواع محصولات برند میکروتیک مربوط به تجهیزات شبکه می شود، این برند سیستم های متنوع شبکه را با ویژگی های مختلف تولید می کند، این ویژگی ها در نمایندگی های عامل و در تمامی نقاط جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

در واقع می توان گفت که مشتریان با خرید محصولات به سهولت می توانند از آن استفاده نماید و حتی کارت گارانتی محصولات این برند را دریافت نمایند، از آن جا که انواع متخصصین برند mikrotik با قابلیت های تجربه های مختلف خود ، توانسته اند کارشناسان را معرفی نمایند، می توان خرید های اینترنتی محصول را درخواست و دریافت نمود.

مزیت برند میکروتیک

زمانی که افراد قصد دارند یکی از تجهیزات شبکه را برای خود تهیه نمایند سعی می کنند تا آن محصول را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تهیه نمایند، از این رو برای محصولات برند mikrotik هم می توان یک عامل مهم را ذکر نمود.

این عامل مهم در قیمت تجهیزات شبکه آن است، در واقع قیمت محصولات برند میکروتیک در مقایسه با سایر برند ها ارزان تر است، غیر از واژه ارزان بودن محصولات باید به ویژگی بسیار مهم کیفیت آن نیز اشاره نمود.

از آن جا که تجهیزات شبکه میکروتیک بر پایه تولیدات سخت افزاری ایجاد شده است بهترین و کارا ترین ویژگی  سخت افزاری را در محصولات خود قرار داده است به گونه ای که مشتریان میکروتیک در مقایسه با سایر برند ها رضایت خاطر بیشتری خواهند داشت.

بیشتر