portable modem

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD

Cisco GLC-SX-MMD fiber optic module
0 (0) |0 دیدگاه کاربران
برند:

مشخصات ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD: 

  • طول موج: 850 nm
  • نوع کانکتور: LC
  • نوع ماژول: SFP
  • نوع فیبر: MMF
مدل های مشابه :GLC-LH-SMD
شناسه محصول : GLC-SX-MMD fiber optic module
سریعترین ارسال: سه شنبه 9 آذر

موجود در انبار

قیمت لیست:260,000 تومان

تخفیف شما:60,000 تومان

قیمت:200,000 تومان 23%

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD

بررسی ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD

ماژول یک سخت‌افزار است که به سایر سخت‌افزار‌ها کمک می‌کند تا بدون پرداخت هزینه بیشتر بتواند کارایی بسیار بالاتری را از خود به نمایش بگذارد، در واقع می‌توان گفت ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD یک کمک‌دهنده خوب در تجهیزات شبکه است که با تمام تجهیزات سیسکو سازگار است.

از آنجا که ماژول فیبر نوری GLC-SX-MMD یک ماژول SFP است در نوع 1000Base-SX می‌تواند به عنوان یک فیبر نوری مالتی مود نیز استفاده گردد، در حقیقت کاربرد این ماژول بسیار فراتر از آن چیزی است که در ابتدا تصور می‌شود.

این ماژول با استاندار IEEE 802.3z 1000BASE-LX توانایی ارسال و دریافت اطلاعات را در حد بالایی خواهد داشت، به عنوان مثال روی کابل فیبر نوری مالتی مود ماژول GLC-SX-MMD می‌تواند نوع 50 میکرون تا 550 متر را به خود اختصاص دهد.

این ماژول در راستای یک طول موج به مقدار 850nm می‌تواند کار خود را انجام داده و از یک تکنولوژی پرکاربرد به نام تکنولوژی DOM نیز پشتیبانی نماید، جالب است بدانید که در ماژول GLC-SX-MMD کانکتوری تعبیه شده است که می‌تواند به یک کابل شبکه نیز متصل شود.

از آنجا که کانکتور این ماژول از نوع LC / PC تعریف شده است می‌توان دو نوع کابل شبکه را هم‌زمان به آن متصل کرد و از قابلیت افزایشی ماژول بهره برد، دوتایی بودن کانکتور اتصالی کار شبکه را در زمان اتصال با سایر سخت‌افزار‌ها آسان نموده است.

لازم به ذکر است که این سخت‌افزار پرکاربرد دارای کارت ضمانت گارانتی است.

این کارت نشان از سلامت کالا و نیز ارائه خدمات پس از فروش است و به طور غیر مستقیم بیان می‌کند که ماژول فیبر نوری GLC-SX-MMD یک ماژول اصل است و خریدار با خیال آسوده اقدام به تهیه آن داشته باشد.

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD

customer-service  دریافت اطلاعات بیشتر

آیا در مورد GLC-SX-MM سوالی دارید؟
اکنون می‌توانید از طریق Live Chat یا شماره تلفن 35000020-021 با ما تماس بگیرید.

خلاصه مشخصات ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD:

کد محصول GLC-SX-MM
Connector Type LC multi-mode
Cabling Type Ethernet 1000Base-SX
Compliant Standards IEEE 802.3z
Connectivity Technology Wired
Data Link Protocol Gigabit Ethernet
Data Transfer Rate 1 Gbps
ویژگی ها Full duplex capability , Hot swap module replacement
Form Factor Plug-in module
Max Transfer Distanc 1800 ft
Optical Wave Length 850 nm
Networking Type SFP (mini-GBIC) transceiver module
ارزش خرید از دیدگاه فروشنده
  • ارزش خرید در برابر قیمت
  • امکانات و قابلیت ها
  • طراحی و کیفیت ساخت
شرکت سازنده

CISCO

نوع کانکتور

LC

نوع فیبر

MMF

نوع ماژول

SFP (mini-GBIC) transceiver module

برد ماژول

550M

سرعت انتقال داده‌ها

1 Gbps

طول موج

850 nm

دیدگاهها

  • عملکرد و کارایی
  • کیفیت ساخت
  • ارزش ساخت
  • دوام

دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

افزودن نظر جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.