ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T

5.00(1) |1 دیدگاه کاربران
برند:

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T : 

  • برند : سیسکو
  • نوع ماژول : SFP (mini-GBIC) transceiver module
  • 1000Base-T
  • 1 x Ethernet 1000Base-T – RJ-45
مدل های مشابه :GLC-LH-SMDGLC-SX-MMD
شناسه محصول : GLC-T
سریعترین ارسال: سه شنبه 6 مهر

موجود در انبار

قیمت :420,000 تومان

بررسی ماژول فیبر نوری GLC-T

ماژول یکی از قطعات پر کاربرد است که از طریق آن می توان یک سخت افزار جانبی را ارتقاء بخشید، از آن جا که ماژول نیز خود یک سخت افزار است به عنوان یک قطعه سیسکو در بازار به فروش می رسد، این ماژول با سخت افزار هایی که دارای پورت uplink هستند سازگار است. ماژول فیبر نوری GLC-T در کنار یک سوئیچ سیسکو منجر به ارتقاء سوئیچ می شود، تهیه این ماژول بر اساس نوع پورت و بودجه شما متفاوت خواهد بود، به عنوان مثال برای ارتقای یک سوئیچ سیسکو این سخت افزار می تواند بعد از اتصال با سوئیچ شبکه به افزایش پهنای باند انتقال شبکه کمک نماید.

جالب است بدانید که ابعاد و وزن این قطعه از سخت افزار بسیار کم است و برای آن می توان وزنی در حدود 75 گرم در نظر داشت،  و ابعاد آن نیز در حدود 56.5 * 13.4 * 8.5  میلی متر است که در بازار شبکه در رسته تجهیزات شبکه عرضه می شود.

از دیگر مشخصات فنی این ماژول نوع پردازنده داخلی آن است که از مارک سیسکو تهیه شده است، انواع استاندارد ها و نیز پروتکل های این ماژول CE, FCC Class A certified, CISPR 22 Class A, EN55022, VCCI Class A ITE و EN55024 می باشد.

نوع درگاه ماژول فیبر نوری GLC-T از نوع LC / UPC است که با نرخ انتقال  Ethernet 1000Base-T می تواند به انتقال اطلاعات بپردازد، حداکثر طول کابلی که می تواند به  این ماژول متصل شود تا 100 متر نیز برنامه ریزی شده است.

طول موج ماژول فیبر نوری GLC-T  در انتقال داده  1310 nm است، و با فیبر نوری SFP و mini-GBI سازگاری دارد، کابل هایی که می توان در ارتباطات فیبر نوری به ماژول فیبر نوری GLC-T متصل نمود از نوع کابل شبکه cat6 و cat 6a است، علاوه بر این موارد میزان سازگاری این قطعه با استاندارد Ethernet 1000Base-T بسیار شگفت انگیز است و تا طول 100 متر را می تواند لینک دهی نماید.

مشخصات ماژول فیبر نوری GLC-T

شکل 1 : ظاهر GLC-T

The Supported Platforms
Figure 2 shows that GLC-T can be installed in a SFP slot of a switch.

Table 1 shows some supported platforms.

مدل توضیحات
HWIC-1GE-SFP GigE High Speed WIC With One SFP Slot Cisco Router High-Speed WAN Interface card
EHWIC-1GE-SFP-CU Cisco 1900 2900 3900 Router EHWIC WAN Card EHWIC-1GE-SFP-CU
WS-C2960+24PC-L Cisco Catalyst 2960 Plus 24 Port 10/100 PoE + 2 T/SFP LAN Base
WS-C2960+48TC-S Cisco Catalyst 2960 Plus 48 10/100 + 2 T/SFP LAN Lite
WS-C2960X-24TS-LL Cisco Catalyst 2960-X 24 GigE, 2 x 1G SFP, LAN Lite
WS-C2960X-48TS-LL Cisco Catalyst 2960-X 48 GigE, 2 x 1G SFP, LAN Lite
WS-C2960XR-24TS-I Cisco Catalyst 2960-XR 24 GigE, 4 x 1G SFP, IP Lite
WS-C2960XR-48TS-I Cisco Catalyst 2960-XR 48 GigE, 4 x 1G SFP, IP Lite
WS-C3650-24TS Cisco Catalyst 3650 24 Port Data 4x1G Uplink
WS-C3650-48TS Cisco Catalyst 3650 48 Port Data 4x1G Uplink
C3850-NM-4-1G Cisco 3850 Series Network Module 4 x 1GE Network Module
C3850-NM-8-10G Cisco 3850 Series Network Module 8 x 10GE Network Module

دریافت اطلاعات بیشتر
آیا در مورد GLC-T سوالی دارید؟
اکنون از طریق Live Chat یا sales@barghchi.com با ما تماس بگیرید.

ارزش خرید از دیدگاه فروشنده
  • ارزش خرید در برابر قیمت
  • امکانات و قابلیت ها
  • طراحی و کیفیت ساخت
نوع محصول

SFP (mini-GBIC) transceiver module

Form Factor

Plug-in module

Connectivity Technology

Wired

Data Transfer Rate

1 Gbps

Max Transfer Distance

328 ft

ویژگی ها

auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), Full duplex capability

Compliant Standards

IEEE 802.3

رابط ها

1 x Ethernet 1000Base-T – RJ-45

Compatible Slots

1 x SFP (mini-GBIC)

MTBF

1,000,000 hours

Service & Support

90 days warranty, Limited warranty

Min Operating Temperature

32 °F

Max Operating Temperature

158 °F

ابعاد

0.6 in Height x 0.5 in Width x 2.8 in Depth

Designed For

3560-12PC, 3560-12PC-S, 3560-24PS EMI, 3560-24PS SMI, 3560-24TS, 3560-24TS EMI, 3560-24TS SMI, 3560-48PS, 3560-48PS EMI, 3560-48PS SMI, 3560-48TS, 3560-48TS EMI, 3560-48TS SMI, 3560E-12D, 3560E-12SD-E, 3560E-12SD-S, 3560E-24PD, 3560E-24TD, 3560E-48PD, 3560E-48PD-F, 3560E-48TD, 3560E-48TD-SD, 3560G-24PS, 3560G-24PS EMI, 3560G-24PS SMI, 3560G-24TS, 3560G-24TS EMI, 3560G-24TS SMI, 3560G-48, 3560G-48PS, 3560G-48PS EMI, 3560G-48PS SMI, 3560G-48TS, 3560G-48TS EMI, 3560G-48TS SMI, 3560X-24P-L, 3560X-24P-S, 3560X-24T-L, 3560X-24T-S, 3560X-48P-L, 3560X-48P-S, 3560X-48PF-L, 3560X-48PF-S, 3560X-48T-L, 3560X-48T-S, Cisco 5508 Wireless Controller, Cisco Catalyst 2970G-24TS

1 دیدگاه برای ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T

  • عملکرد و کارایی
  • کیفیت ساخت
  • ارزش ساخت
  • دوام

دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

افزودن نظر جدید
  1. امین کریمی

    ماژول فیبر نوری GLC-T
    بهترین در نوع خود.
    سیسکو