portable modem

پچ کورد فیبرنوری لگراند SC-LC داپلکس مالتی مود

برند:

:SC-LC Duplex – multimode ویژگی‌های پچ‌ کورد فیبرنوری

  • نوع کابل: Multimode
  • تعداد فیبر:  Duplex
  • نوع کانکتور: SC-LC
  • نوع پولیش: UPC
سریعترین ارسال: دوشنبه 13 تیر

موجودی استعلام شود

قیمت کالا

140,000 تومان

برای خرید محصولاتی که امکان فروش آنلاین ندارند میتوانید از طریق لینک های بالا اقدام به خرید کنید

پچ‌کورد فیبرنوری لگراند SC-LC داپلکس مالتی‌مود

مشخصات فنی پچ‌کورد فیبرنوری SC-LC:

  • برند: لگراند(Legrand) فرانسه
  • نوع کانکتور: SC-LC
  • تعداد کانکتور: Duplex
  • نوع کابل: Multimode
  • رنگ کابل : آکوا
  • رنگ کانکتور: سفید

کابل‌های رابط فیبرنوری (پچ‌کورد فیبرنوری) جهت برقراری ارتباط بین پریزهای دیواری و تجهیزات و یا بین تجهیزات فعال و پچ پنل‌ها استفاده شود. این کابل‌ها در انواع دو رشته و یا تک رشته single mode و multi mode وجود دارند. همچنین با توجه به کانکتورهای موجود در مدل‌های ST _SC _MTRJ _LC و یا ترکیباتی از آن‌ها نوع ارتباط تفاوت می‌کند.

 

ارزش خرید از دیدگاه فروشنده
    متراژ

    1 متری, 2 متری, 3 متری, 5 متری, 10 متری, 15 متری, 20 متری

    نوع فیبر

    مالتی مود (MM)

    نوع پولیش

    UPC

    نوع کانکتور

    SC-LC

    نوع ساختار

    Duplex (DX)

    دیدگاهها

    • عملکرد و کارایی
    • کیفیت ساخت
    • ارزش ساخت
    • دوام

    دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

    افزودن نظر جدید

    هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.