درخواست پیش فاکتور
0
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل CWDM SFP 10G 20KM
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل CWDM SFP 10G 20KM-1
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل CWDM SFP 10G 20KM-2
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل CWDM SFP 10G 20KM-3

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل CWDM SFP 10G 20KM

Cisco optical fiber module model CWDM SFP 10G 20KM
(0)
0 دیدگاه
0 پرسش
برند کالا:
وضعیت کالا:

کاملا نو

گارانتی :

ضمانت 7 روز بازگشت کالا

کوپن تخفیف
انتخاب کد تخفیف
بنر اصلی برقچی
 
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
مشاهده
وضعیت محصول:ناموجود
زمان و هزینه ارسال:مشاهده
سریع‌ترین ارسال:-
expert barghchi
گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

ویژگی های محصول

  • حداکثر پهنای باند : 11.0957Gbps 
  • طول موج : 1270nm 
  • حداکثر فاصله : 20km
  • توان ارسال : 6dbm ~ 2dbm-
  • حساسیت گیرنده : 14.4dBm- >

مشخصات کالا

برد ماژول
20km
نوع کانکتور
LC duplex
برند
سیسکو | Cisco
کشور سازنده
امریکا

دیدگاه کاربران

بدون امتیاز
از مجموع 0 دیدگاه
  • عملکرد و کارایی
  • ارزش خرید
  • کیفیت
  • کارایی
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

پرسش و پاسخ

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما هستند