درخواست پیش فاکتور
0
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل CWDM SFP 10G I 40KM
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل CWDM SFP 10G I 40KM-1
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل CWDM SFP 10G I 40KM-2
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل CWDM SFP 10G I 40KM-3

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل CWDM SFP 10G I 40KM

Cisco optical fiber module model CWDM SFP 10G I 40KM
(0)
0 دیدگاه
0 پرسش
برند کالا:
وضعیت کالا:

کاملا نو

گارانتی :

ضمانت 7 روز بازگشت کالا

کوپن تخفیف
انتخاب کد تخفیف
بنر اصلی برقچی
 
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
مشاهده
وضعیت محصول:ناموجود
زمان و هزینه ارسال:مشاهده
سریع‌ترین ارسال:-
expert barghchi
گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

ویژگی های محصول

  • حداکثر پهنای باند : 11.3Gbps 
  • طول موج : 1270nm 
  • حداکثر فاصله : 40km
  • توان ارسال : 0dBm ~ 5dbm
  • حساسیت گیرنده : 16dBm- >

مشخصات کالا

برد ماژول
40km
سرعت انتقال داده‌ها
11.3Gbps
نوع کانکتور
LC duplex
برند
سیسکو | Cisco
کشور سازنده
امریکا

دیدگاه کاربران

بدون امتیاز
از مجموع 0 دیدگاه
  • عملکرد و کارایی
  • ارزش خرید
  • کیفیت
  • کارایی
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

پرسش و پاسخ

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما هستند