درخواست پیش فاکتور
0
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC SX MM RGD
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC SX MM RGD-1
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC SX MM RGD-2
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC SX MM RGD-3

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC SX MM RGD

Cisco optical fiber module model GLC SX MM RGD
(0)
0 دیدگاه
0 پرسش
برند کالا:
وضعیت کالا:

کاملا نو

گارانتی :

ضمانت 7 روز بازگشت کالا

کوپن تخفیف
انتخاب کد تخفیف
بنر اصلی برقچی
 
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
مشاهده
وضعیت محصول:ناموجود
زمان و هزینه ارسال:مشاهده
سریع‌ترین ارسال:-
expert barghchi
گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

ویژگی های محصول

  • حداکثر پهنای باند : 1.25Gbps
  • طول موج : 850nm
  • حداکثر فاصله : 550m over OM2 MMF
  • دارای کانکتور LC duplex

مشخصات کالا

طول موج
850nm
نوع کانکتور
LC duplex
برند
سیسکو | Cisco
کشور سازنده
امریکا

دیدگاه کاربران

بدون امتیاز
از مجموع 0 دیدگاه
  • عملکرد و کارایی
  • ارزش خرید
  • کیفیت
  • کارایی
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

پرسش و پاسخ

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما هستند