درخواست پیش فاکتور
0
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل QSFP 40G UNIV
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل QSFP 40G UNIV-1
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل QSFP 40G UNIV-2
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل QSFP 40G UNIV-3

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل QSFP 40G UNIV

Cisco optical fiber module model QSFP 40G UNIV
(0)
0 دیدگاه
0 پرسش
برند کالا:
وضعیت کالا:

کاملا نو

گارانتی :

ضمانت 7 روز بازگشت کالا

کوپن تخفیف
انتخاب کد تخفیف
بنر اصلی برقچی
 
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
مشاهده
وضعیت محصول:ناموجود
زمان و هزینه ارسال:مشاهده
سریع‌ترین ارسال:-
expert barghchi
گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

ویژگی های محصول

  • حداکثر پهنای باند : 41.2Gbps (4x 10.3Gbps) 
  • طول موج : 1310nm
  • حداکثر فاصله : 150m@OM3/2km@SMF
  • نوع کانکتور : LC duplex
  • نوع فیبر : SMF/MMF

مشخصات کالا

طول موج
1310nm
برد ماژول
2km
نوع کانکتور
LC duplex
برند
سیسکو | Cisco
کشور سازنده
امریکا

دیدگاه کاربران

بدون امتیاز
از مجموع 0 دیدگاه
  • عملکرد و کارایی
  • ارزش خرید
  • کیفیت
  • کارایی
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

پرسش و پاسخ

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما هستند