درخواست پیش فاکتور
0
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP 10G SR I
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP 10G SR I-1
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP 10G SR I-2

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP 10G SR I

Cisco optical fiber module model SFP 10G SR I
(0)
0 دیدگاه
0 پرسش
برند کالا:
وضعیت کالا:

کاملا نو

گارانتی :

ضمانت 7 روز بازگشت کالا

کوپن تخفیف
انتخاب کد تخفیف
بنر اصلی برقچی
 
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
مشاهده
وضعیت محصول:ناموجود
زمان و هزینه ارسال:مشاهده
سریع‌ترین ارسال:-
expert barghchi
گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

ویژگی های محصول

  • حداکثر پهنای باند : 10.3125Gbps 
  • طول موج : 850nm 
  • حداکثر فاصله : 300m
  • توان ارسال : 8dbm ~ 1dbm-
  • حساسیت گیرنده : 11.1dBm- >

مشخصات کالا

طول موج
850nm
برد ماژول
300m
نوع کانکتور
LC duplex
برند
سیسکو | Cisco
کشور سازنده
امریکا

دیدگاه کاربران

بدون امتیاز
از مجموع 0 دیدگاه
  • عملکرد و کارایی
  • ارزش خرید
  • کیفیت
  • کارایی
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

پرسش و پاسخ

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما هستند