جشنواره عید تا عید
درخواست پیش فاکتور
0
ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LRM

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LRM

Cisco SFP-10G-LRM fiber optic module
(0)
0 دیدگاه
0 پرسش
برند کالا:
وضعیت کالا:

کاملا نو

گارانتی :

ضمانت 7 روز بازگشت کالا

کوپن تخفیف
انتخاب کد تخفیف
بنرهای سیسکو
 
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
مشاهده
وضعیت محصول:ناموجود
زمان و هزینه ارسال:مشاهده
سریع‌ترین ارسال:-
expert barghchi
گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

ویژگی های محصول

ویژگی های ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LRM:
  • طول موج: nm1310
  • نوع فیبر: SMF
  • نوع کانکتور: LC
  • نوع ماژول: SFP

مشخصات کالا

نوع فیبر
SMF
نوع ماژول
SFP
برد ماژول
10KM
طول موج
1310 nm
شرکت سازنده
CISCO
سرعت انتقال داده‌ها
Gbps10

دیدگاه کاربران

بدون امتیاز
از مجموع 0 دیدگاه
  • عملکرد و کارایی
  • ارزش خرید
  • کیفیت
  • کارایی
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

پرسش و پاسخ

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما هستند