portable modem

پچ‌ کورد فیبرنوری هواوی SC-SC سینگل مود UPC-UPC

Huawei SC-SC Fiber Optic Patch Cord Single Mode Upc
برند:

ویژگی‌های پچ‌ کورد فیبرنوری هوآوی HUAWEI :

  • نوع استفاده: مخصوص مودم های فیبرنوری
  • رنگ کانکتورهای فیبرنوری: آبی – آبی یا UPC-UPC
  • نوع کانکتور:  SC-SC
  • تعداد کور: Simplex
  • نوع فیبر: Singlemode
  • رنگ کابل: زرد
سریعترین ارسال: چهارشنبه 13 مهر

موجود در انبار

قیمت کالا

140,000 تومان

بازگشت کالا به دلیل "انصراف از خرید" در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
نوع کانکتور

SC-SC

نوع فیبر

سینگل مود (SM)

متراژ

1 متری, 2 متری, 3 متری, 5 متری, 10 متری, 20 متری

برند

هوآوی | Huawei

رنگ

آبی

نوع ساختار

simplex (SX)

نوع پولیش

UPC

4 دیدگاه برای پچ‌ کورد فیبرنوری هواوی SC-SC سینگل مود UPC-UPC

  • عملکرد و کارایی
  • کیفیت ساخت
  • ارزش ساخت
  • دوام

دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

افزودن نظر جدید
  1. عبد

    سوال

    سلام.
    رنگ سر پچ کورد توی سرعت مهمه؟
    سینگل مود بودن یا نبودن کابل چطور؟

    • سیدحامد علوی

      رنگ سبز نشان دهنده استاندارد APC هست و سرعتش بیشتر از رنگ آبی یا همان UPC هست. سینگل مود با مالتی مودن تاثیری در سرعت نداره

  2. محمد

    پیچ کورد فیبر نوری

    س برای مودم فایبر هوم پیچ کورد برند هوایی بهتره یا نگزنس

    • سیدحامد علوی

      هر دو برند از یک کیفیت ساخت مطلوب برخوردار هستند. کاملا سلیقه ای هست

  3. پارسا

    من‌ نمیدونم sx به دردم میخوره یا Dx
    ممنون میشم راهنماییم کنید

    • سیدحامد علوی

      برای مودم های فیبر نوری sx مناسب هست

  4. علی سپاسی

    برندش هواوي هستش؟

    • سیدحامد علوی

      بله نام پچ کورد فیبر نوری هواوی هست