جشنواره عید تا عید
درخواست پیش فاکتور
0
ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل XS+2733LC15D

ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل XS+2733LC15D

Mikrotik fiber optic module model XS+2733LC15D
(0)
0 دیدگاه
0 پرسش
برند کالا:
وضعیت کالا:

کاملا نو

گارانتی :

ضمانت 7 روز بازگشت کالا

کوپن تخفیف
انتخاب کد تخفیف
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
مشاهده
وضعیت محصول:ناموجود
زمان و هزینه ارسال:مشاهده
سریع‌ترین ارسال:-
expert barghchi
گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

ویژگی های محصول

ویژگی های ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل XS+2733LC15D:
  • قابلیت انتقال اطلاعات تا 15 کیلومتر
  • سرعت انتقال اطلاعات: 1G 10G 25G
  • نوع کانکتور استفاده شده: Single LC UPC
  • نوع ماژول: SFP
  • طول موج: 1270nm/1330nm
  • نوع کانکتور: Single LC UPC

مشخصات کالا

نوع ماژول
SFP
سرعت انتقال داده‌ها
1G 10G 25G
نوع کانکتور
Single LC UPC
برد ماژول
15km
طول موج
1270nm / 1330nm

دیدگاه کاربران

بدون امتیاز
از مجموع 0 دیدگاه
  • عملکرد و کارایی
  • ارزش خرید
  • کیفیت
  • کارایی
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

پرسش و پاسخ

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما هستند