درخواست پیش فاکتور
0

هواکش خانگی

علل استفاده و کاربرد هواکش خانگی

هدف ما از ارائه مقاله بیان اطلاعاتی  در رابطه با هواکش خانگی است، یک محصول که با آن سر و کار داریم اما از اثرات و کاربردهای آن به طور کامل اطلاعی نداریم، امروزه یکی از ضروریات هر منزل مسکونی استفاده از هواکش خانگی است زیرا این وسیله  سبب جا به جایی هوا در محیط می شود و سبب بهبود شرایط محیط خواهد شد.

چرا باید از هواکش خانگی استفاده کنیم؟

هواکش خانگی باعث رفع هوای و بوی نامطبوع یا به عبارت بهتر تعویض و جانشین شدن هوای تازه به جای هوای قبلی است، هواکش بیشتر در محیط آشپزخانه ها که بوی غذا بسیار است و ممکن است این مسئله ناخوشایند بسیاری از افراد باشد کاربرد دارد، همچنین در محیط هایی مانند حمام و دستشویی ها برای جلوگیری از ماندن قارچ ها و باکتری ها در محیط مرطوب وجود هواکش ضروری و بسیار مهم است، زیرا اگر هوا در چنین محیط هایی تهویه شود و فضا خشک باشد و عاری از هرگونه رطوبت محیط برای رشد ویروس ها و... نا مناسب خواهد بود.

محل قرار گیری هواکش خانگی می تواند به صورت سقفی یا دیواری با توجه به شرایط محیط زندگی شما انتخاب شود و مورد استقاده قرار گیرد، امروزه هواکش ها در مدل ها  و ابعاد مختلفی طراحی و ساخته می شوند و هدف تنها داشتن یک زندگی خوب و سالم برای تمام افراد جامعه است.

در هنگام نصب توجه داشته باشید که هواکش در جای مناسبی قرار گیرد  چنانچه محل قرار گیری نا مناسب باشد ممکن است صدای هواکش باعث آزار و اذیت شما شود همچنین دقت داشته باشید نصب هواکش با استفاده از ابزار و پیچ های مخصوص که توسط کارخانه سازنده در نظر گرفته شده است نصب و راه اندازی شود.

مسئله دیگری که در رابطه با هواکش خانگی مطرح است دقت به حجم مکش آن است و این مسئله بسیار مهم و قابل توجه می باشد و نمی توان نسبت به آن بی توجه بود.

شرحی از هواکش خانگی با ابعاد استاندارد ۳۰ سانتی متر

از چنین هواکشی به علت ابعاد و سایز کوچکی که دارد در محیط های معمولی رو به کوچک ( منازل با متراژ کم ) استفاده می شود، همچنین لازم است بدانید این نوع هواکش به صورت موازی با محیط کار می کند، هواکش خانگی ۳۰ سانتی متر یک نوع ساده از هواکش ها محسوب می شود که تعداد تیغه های این هواکش می تواند بین سه تا هشت تیغه باشد.

طراحی هواکش خانگی ۳۰ سانتی متر به گونه ای است که قابلیت نصب بر روی سقف و دیوار را داشته و علاوه بر منازل در محیط های ادرای کوچک و مشاغل دیگر هم مورد استفاده قرار می گیرد.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز