درخواست پیش فاکتور
0

لیست قیمت پچ پنل شبکه

جستجو پیشرفته
ردیفمحصولقیمت
0پچ پنل لگراند 24 پورت CAT6 UTP
۳٬۲۰۰٬۰۰۰
1پچ پنل لگراند 24 پورت CAT6 SFTP
۴٬۲۰۰٬۰۰۰
2پچ پنل لگراند 24 پورت CAT6A SFTP
۴٬۷۰۰٬۰۰۰
3پچ پنل نگزنس CAT6 UTP
۱٬۸۹۰٬۰۰۰
4پچ پنل اشنایدر 24 پورت CAT6 UTP
۱٬۹۰۰٬۰۰۰
5پچ پنل نگزنس SFTP CAT6
۲٬۷۰۰٬۰۰۰
6پچ پنل شبکه امپ CAT6 UTP
۸۵۰٬۰۰۰
7پچ پنل 24 پورت لگراند UTP CAT6 LCS3
۸٬۲۰۰٬۰۰۰
8پچ پنل 24 پورت لگراند SFTP CAT6A LCS3
۱۱٬۹۰۰٬۰۰۰
9پچ پنل 24 پورت لگراند SFTP CAT6 LCS3
۸٬۹۰۰٬۰۰۰
10پچ پنل تلفن لگراند 50 پورت
۲٬۶۰۰٬۰۰۰
11پچ پنل تلفنی امپ AMP
۱٬۶۵۰٬۰۰۰
12پچ پنل دی لینک UTP CAT6
۲٬۲۰۰٬۰۰۰
13پچ پنل 16 پورت POE CAT5e ایکوییپ 328116
ندارد

در این صفحه لیست قیمت پچ پنل شبکه در اختیار شما قرار گرفت تا با مقایسه مشخصات و قیمت محصول، بهترین پچ پنل شبکه را با بهترین قیمت ممکن خریداری کنید.

لیست قیمت پچ پنل loaded

لیست قیمت پچ پنل loaded برای خرید ارزان کاربران برقچی در این صفحه منتشر شده است. برای استعلام قیمت لیست ابتدای برگه را بررسی کنید. کانکتورها در پانل های بارگذاری شده اغلب به طور دائم نصب می شوند، بنابراین اگر یک پورت آسیب ببیند، برای همیشه مرده است در همین راستا، می‌توانید دسته‌ای از N پانل‌های بدون بارگذاری پورت را نصب کنید و آن‌ها را با پورت‌های مورد نیاز پر کنید.

پچ پنل یک دستگاه شبکه و منعطف است که مرکز داده یا اتاق سرور شما را سازماندهی می کند و همچنین جابجایی، اضافه کردن یا تغییر زیرساخت کشی را در آینده آسان­تر می­کند. پچ پنل یکی از معدود اجزای مورد استفاده در شبکه های کابل کشی مسی و فیبر است و معمولاً در تمام راه اندازی شبکه های تجاری از پچ پنل برای نصب کابل کشی استفاده می شود.

لیست قیمت پچ پنل شبکه

لیست قیمت پچ پنل شبکه  unloaded

پانل‌های بدون بار به شما امکان می‌دهند پورت‌های آسیب‌دیده یا معیوب را به دلخواه تعویض کنید. لیست قیمت پچ پنل شبکه unloaded با فیلتر ارزان ترین در این برگه معرفی شده است. برخی از پانل های بدون بار نیز به گونه ای طراحی شده اند که به شما امکان می دهند انواع کانکتورهای مختلف را در همان پانل (مانند RJ45 و Fiber) به هر نسبتی که برای شما منطقی است، نصب کنید.

بسیاری از شرکت‌های مخابراتی همچنین استدلال می‌کنند که مدیریت کابل و افزایش مقیاس با پانل‌های بدون بار آسان‌تر است (در جایی که باید همه چیز را با پانل‌های بارگذاری شده از قبل سیم‌کشی کنید، اضافه کردن پورت‌ها با پانل‌های بدون بار بسیار آسان‌تر است. که به شما امکان می دهد پورت های جدید را از جلو نصب کنید).

لیست قیمت پچ پنل شبکه

اگر می‌خواهید یک شبکه سیمی راه‌اندازی کنید که شامل چندین پورت دیواری در اتاق‌های مختلف باشد، یک پچ پنل در یک مکان مرکزی می‌تواند راه‌حلی ساده، منظم و با مدیریت آسان ارائه دهد. پچ پنل شبکه چندین پورت شبکه را برای اتصال خطوط ورودی و خروجی از جمله آنهایی که برای شبکه‌های محلی، الکترونیک، سیستم‌های الکتریکی و ارتباطات هستند، به هم متصل می‌کنند. 

وقتی پچ پنل ها بخشی از یک شبکه محلی باشند، می توانند کامپیوتر ها را به کامپیوتر های دیگر و به لاین خارجی وصل کرد. این خطوط به نوبه خود به شبکه های محلی اجازه می دهند به شبکه های گسترده یا به اینترنت متصل شوند. برای مرتب کردن مدارها با استفاده از پچ پنل، کافی است پچ کوردهای مناسب را وصل و جدا کنید. مشکلات عیب یابی با پچ پنل ها ساده می شود زیرا آنها یک مکان واحد را برای همه جک های ورودی ارائه می دهند. آنها اغلب در صنایعی که به تجهیزات صوتی گسترده نیاز دارند استفاده می شوند زیرا برای اتصال دستگاه های مختلف به خوبی کار می کنند.

لیست قیمت پچ پنل شبکه لگراند

لیست قیمت پچ پنل شبکه لنگراد بالاتر برای استعلام پایین ترین قیمت پچ پنل شبکه لگراند قرار گرفته است. برای بررسی انواع پچ پنل شبکه و خرید بهتر این محصول لیست ابتدای این برگه را بررسی کنید.