مودم فیبرنوری
درخواست پیش فاکتور
0
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD

Cisco GLC-LH-SMD fiber optic module
SKU:
2010023
5.0(1)
1 دیدگاه
0 پرسش
برند کالا:
وضعیت کالا:

کاملا نو

گارانتی :

ضمانت 7 روز بازگشت کالا

کوپن تخفیف
انتخاب کد تخفیف
محصولات سیسکو
 
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
مشاهده
وضعیت محصول:ناموجود
زمان و هزینه ارسال:مشاهده
سریع‌ترین ارسال:-
expert barghchi
گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

ویژگی های محصول

مشخصات ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD:
  • طول موج:  1310 nm
  • نوع فیبر: MMF-SMF
  • نوع کانکتور: LC
  • نوع ماژول: SFP

نقد و بررسی محصول

بررسی ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD

برای خرید ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD در بازار تجهیزات شبکه باید بدانید که این ماژول از نوع SFP (mini-GBIC) transceiver module می‌باشد و برای اتصال به فیبرهای نوری از نوع single Mode مناسب است. این مدل از ماژول سیسکو، دارای دو کانکتور LC و کانکتور PC می‌باشد. دیگر ویژگی‌های خوب این محصول خوش ساخت می‌توان به قابلیت مدیریت دیجیتال نوری برای شناخت سریع اشاره کرد. این ماژول در محیط‌هایی که دمای بالایی دارند، می‌تواند بالاترین عملکرد خود را نشان دهد. طول موجی که این ماژول خوش ساخت و با کیفیت پشتیبانی می‌کند، با مقدار 1310nm می‌باشد.

خرید ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD و ویژگی‌های جالب آن

از دیگر ویژگی‌های جالب این محصول پرطرفدار سیسکو می‌توان به قابلیت استفاده در دو شبکه فیبر نوری single mode یا تک حالته و multi mode یا چند حالته اشاره کرد. در شبکه‌های فیبر نوری multi mode یا دو/ چند حالته مسافت 550 متر را پوشش خواهند داد و در شبکه single mode برای مسافت‌های طولانی تا مقدار 10 کیلومتر را با سرعت خیلی خوبی پشتیبانی می‌کند. ماژول فوق می‌توانند دیتا با طول موج 1310 را انتقال دهند. این ماژول از قابلیت Hot Swappable بهره می‌برد یعنی این ماژول‌ها را می‌توان در زمان روشن بودن سیستم‌های شبکه متصل یا جدا کرد و نیازی به خاموش کردن سیستم‌ها نیست. همینطور در این ماژول قابلیتی ایجاد شده است که می‌توان  قسمت‌های ورودی و خروجی را جابه‌جا کرد.

customer-service  دریافت اطلاعات بیشتر

سایت برقچی با خدمات درجه یک خود، آرامش و راحتی کاربران خود را با عرضه و تحویل محصولاتی که دارای ضمانت سلامت کالا می‌باشد، فراهم کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید Live Chat یا شماره تلفن 35000020-021 با ما در تماس باشید.
مشاهده بیشتر

مشخصات کالا

نوع فیبر
SMF ,
MMF
برد ماژول
550M
نوع ماژول
SFP (mini-GBIC) transceiver module
سرعت انتقال داده‌ها
1 Gbps
طول موج
1310 nm
شرکت سازنده
CISCO

دیدگاه کاربران

5.0 از 5
از مجموع 1 دیدگاه
  • عملکرد و کارایی
  • ارزش خرید
  • کیفیت
  • کارایی
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
1دیدگاه ثبت شده است
امین کریمی
کاربر سایت
5
بهترین ماژول فیبرنوری در دنیا
خرید این محصول را توصیه میکنم

پرسش و پاسخ

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما هستند