مودم فیبرنوری
درخواست پیش فاکتور
0
ماژول فیبر نوری میکروتیک S-31DLC20D

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-31DLC20D

Mikrotik Fiber Optic Transceiver Module
SKU:
S-31DLC20D
(0)
0 دیدگاه
0 پرسش
برند کالا:
وضعیت کالا:

کاملا نو

گارانتی :

ضمانت 7 روز بازگشت کالا

کوپن تخفیف
انتخاب کد تخفیف
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
مشاهده
وضعیت محصول:ناموجود
زمان و هزینه ارسال:مشاهده
سریع‌ترین ارسال:-
expert barghchi
گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

ویژگی های محصول

ویژگی های ماژول فیبر نوری میکروتیک S-31DLC20D
  • قابلیت انتقال اطلاعات تا متراژ: 20 کیلو متر
  • سرعت انتقال اطلاعات: 1.25G
  • مناسب برای اتصال به فیبر های نوری از نوع: single mode
  • نوع کانکتور استفاده شده: Dual LC UPC

نقد و بررسی محصول

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-31DLC20D

محصول ماژول فیبر نوری میکروتیک S-31DLC20D با نام تجاری Mikrotik Fiber Optic Transceiver Module یک ماژول SFP دارای کانکتور LC بوده که مناسب برای اتصال به فیبر های نوری از نوع Single Mode می‌باشد.این ماژول با کیفیت از سری محصولات خوش ساخت کمپانی میکروتیک بوده که قادر به پشتیبانی کابل های فیبر نوری به طول 20 کیلومتر می‌باشد.این محصول می‌تواند اطلاعات را با طول موج 1310nm و سرعت 1.25G ، به وسیله پورت فیبر نوری که در آن تعبیه شده است، منتقل و دریافت کند.ابعاد این محصول در اندازه 14x10x7 میلی متر با وزن 30 گرم می‌باشد که باعث شده از آن در بازار تجهیزات شبکه بعنوان یک ماژول با اندازه مناسب نام برده ‌شود.

مشخصات فنی Mikrotik Fiber Optic Transceiver Module

محصول Mikrotik Fiber Optic Transceiver Module توسط کارشناسان میکروتیک بر روی تمامی محصولاتی که قابلیت نصب ماژول SFP دارند، از قبیل  RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, and CCR1036-12G-4S تست شده و مشاهده شده که بدون کوچکترین اختلال و عدم سازگاری به بهترین شکل ممکن عملکرد مثبت و پیوسته از خود به نمایش گذاشته است.

البته باید این نکته را هم اضافه کرد که این محصول صرفا با سری محصولات میکروتیک سازگار نیست و با هر برندی که قابلیت نصب ماژول SFP دارند، می‌تواند سازگار و منطبق شود.توصیه تیم فنی مهندسی برقچی به کاربران این است که برای گرفتن بهترین بازدهی، این ماژول خوش ساخت میکروتیک را بر روی محصولات میکروتیک سوار کنید.

درکل این ماژول میتواند یک رابط فیبری خوبی برای نیاز کاریی شما باشد و امید است که سایت برقچی با خدمات درجه یک خود، آرامش و راحتی کاربران خود را با عرضه و تحویل محصولاتی که دارای ضمانت سلامت کالا می‌باشد، فراهم کند.همچنین تیم فنی مهندسی سایت برقچی از زمان خرید تا عرضه محصول با شما همراه بوده و خدمات مشاوره ای لازم برای یک انتخاب هوشمندانه شایسته نیاز کاربر را فراهم میسازد.

مشاهده بیشتر

مشخصات کالا

نوع فیبر
SMF
نوع کانکتور
Dual LC UPC
سرعت انتقال داده‌ها
1.25G
نوع ماژول
SFP
طول موج
1310nm

دیدگاه کاربران

بدون امتیاز
از مجموع 0 دیدگاه
  • عملکرد و کارایی
  • ارزش خرید
  • کیفیت
  • کارایی
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

پرسش و پاسخ

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما هستند