درخواست پیش فاکتور
0
ماژول فیبر نوری هواوی مدل ESFP 1310 STM4 15km
ماژول فیبر نوری هواوی مدل ESFP 1310 STM4 15km-1
ماژول فیبر نوری هواوی مدل ESFP 1310 STM4 15km-2

ماژول فیبر نوری هواوی مدل ESFP 1310 STM4 15km

Huawei ESFP 1310 STM4 fiber optic module 15km
(0)
0 دیدگاه
0 پرسش
برند کالا:
وضعیت کالا:

کاملا نو

گارانتی :

ضمانت 7 روز بازگشت کالا

کوپن تخفیف
انتخاب کد تخفیف
بنر اصلی برقچی
 
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
مشاهده
وضعیت محصول:ناموجود
زمان و هزینه ارسال:مشاهده
سریع‌ترین ارسال:-
expert barghchi
گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

ویژگی های محصول

  • حداکثر پهنای باند : 622Mbps 
  • طول موج : 1310nm 
  • حداکثر فاصله : 15km
  • دارای کانکتور LC duplex
  • برای شبکه‌های فیبر نوری سینگل مود

مشخصات کالا

طول موج
1310nm
نوع کانکتور
LC duplex
برند
هوآوی | Huawei
کشور سازنده
چین

دیدگاه کاربران

بدون امتیاز
از مجموع 0 دیدگاه
  • عملکرد و کارایی
  • ارزش خرید
  • کیفیت
  • کارایی
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

پرسش و پاسخ

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما هستند