درخواست پیش فاکتور
0
ماژول فیبر نوری هواوی مدل ESFP 1310nm STM4 10km
ماژول فیبر نوری هواوی مدل ESFP 1310nm STM4 10km-1
ماژول فیبر نوری هواوی مدل ESFP 1310nm STM4 10km-2
ماژول فیبر نوری هواوی مدل ESFP 1310nm STM4 10km-3

ماژول فیبر نوری هوآوی مدل ESFP 1310nm STM4 10km

Huawei fiber optic module model ESFP 1310nm STM4 10km
(0)
0 دیدگاه
0 پرسش
برند کالا:
وضعیت کالا:

کاملا نو

گارانتی :

ضمانت 7 روز بازگشت کالا

کوپن تخفیف
انتخاب کد تخفیف
بنر اصلی برقچی
 
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
مشاهده
وضعیت محصول:ناموجود
زمان و هزینه ارسال:مشاهده
سریع‌ترین ارسال:-
expert barghchi
گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

ویژگی های محصول

  • حداکثر پهنای باند : 622Mbps
  • طول موج : 1310nm
  • حداکثر فاصله : 10km
  • دارای شکل ظاهری ESFP
  • کانکتور این ماژول LC duplex

مشخصات کالا

طول موج
1310nm
نوع کانکتور
LC duplex
Cable Distance
10KM
برند
هوآوی | Huawei
کشور سازنده
چین

دیدگاه کاربران

بدون امتیاز
از مجموع 0 دیدگاه
  • عملکرد و کارایی
  • ارزش خرید
  • کیفیت
  • کارایی
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

پرسش و پاسخ

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما هستند