درخواست پیش فاکتور
0

رویان | Royan

جستجو پیشرفته

شرکت تولیدی سیم و کابل کسری الکتریک ماهان با نام تجاری (سیم و کابل رویان) سال 1389 پس از اخذ مجوزهای لازم از وزارت صنایع در شهرک صنعتی شرق سمنان، واقع در استان سمنان شروع به فعالیت نموده است. هدف از تاسیس این شرکت، تولید انــــواع سیم و کابـــل‌های برق و تلفنی، انواع کابل‌های تخصصی ابزاردقیق، کواکســیال ،کابل‌های شبکه، انتقال اطلاعات جهت مصارف ساختمانی، صنعتی، تجاری، ایجاد اشتغال در منطقه و تلاش در راستای رهایی کشور از وابستگی به بیگانانگان و تامین نیازهای ضروری کشور به این گونه محصولات می باشد. جهــت حمایت از صنعتگران کشور حتی الامــکان سعی شده است که از ماشین آلات تولید داخلی برای فرآیند تولید استفاده شود. 

کنترل کیفیت با بهترین ابزار‌ها برای تولید محصولات تخصصی که نیازمند، ماشین آلات با دقت و کیفیت می باشد، از ماشین آلات خارجی استفاده می شود. همچنین به منظور دستیابی به محصول با کیفیت مناسب و حفظ مستمر کیفیت از افراد باتجربه و کارکنان آموزش دیده در این شرکت استفاده می شود. آزمایشگاه کنترل کیفیت، مستقر در شرکــت با کلیه تـــجهیزات مدرن و به روز آزمون، بصورت یک واحــد مستــقل فعالیت دارد و کلیه آزمونهای مورد نیاز شامل کنترل مواد اولیّه، محصولات حین فرآینــد و محصول نهایـــی را مطابق استاندارد های محصول و براساس دستورالعملها و روش های اجرایی تدوین شده، کنترل و انجام می دهد. تولید محصولات خاص درشرکت کسری الکتریک ماهان (سیم و کابل رویان) واحد تحقیق و توسعه برای تولید محصولات خاص مورد درخواست مشتریان و الزامات استاندارد محصول پس از دریافت اینگونه سفارشات شرایط تولید محصول، مراحل تولید، مواد اولیه و امکانات تولید را مورد ارزیابی قرار میدهد.

 با امکان سنجی تولید محصول و فراهم نمودن شرایط تولید، ابتدا به تولید آزمایشی اینگونه محصولات پرداخته و با بررسی کیفی، عملکردی و انطباق آن با نیازمندیهای استاندارد محصول تا حصول اطمینان از تولید محصول باکیفیت و تامین رضایت مشتری، پیگیری و تحقیقات خودرا ادامه میدهد. مدیریت این شرکت و کارکنان آن همواره تولــید محصول باکیفیت و تأمین رضایت مشــتری و تحویل به موقع کالا و خدمات را سرلوحه کار خود قرار داده اند. بهره‌گیری از تکنولوژی روز شرکت کابل رویان با بهره‌گیری از تکنولوژی روز و بهره‌مندی از متخصصین کارآزموده و استفاده از دستگاه‌های پیشرفته با افتخار توانسته خود را در زمره تنها تولید کننده انواع کابل‌های شبکه با تست فلوک در ایران قرار بدهد. 

محصولات و قیمت کابل رویان شرکت کابل رویان با بهترین مواد ارائه‌ دهنده‌ی انواع کابل‌های شبکه از نوع (CAT 5-6 (UTP-FTP-SFTP با روکش‌های (P.V.C-PE-LS-LSZH) می‌باشد. قیمت کابل رویان پائین‌‌تر از نمونه های مشابه در  بازارمی‌باشد. استاندارد‌های کابل رویان سیم و کابل رویان هم اکنون موفق به دریافت گـــواهی اســــتانـــدارد ملی ایران مربوط به انواع سیم و کابــل های قابـل انـــعطاف با کــــد مشخصه 02(607)ISIRI ،06(607) ISIRI،53(607) ISIRI،52(607) ISIRI کابل های قدرت 3569) ISIRI و کابل های غیر قابل انعطاف با کدمشخصه 10 (607) ISIRI. استاندارد ملی ایران می باشد. 

شرکت سیم و کابل رویان هم اکنون نسبت به ایجاد شرایط برقراری استقرار سیستم مدیریت کیفیت جهت دریافت گواهی ISO 9001 و گواهی تایید صلاحییت ارزیابی تامین کنندگان سیم و کابل های برق شرکت توانیر نیز اقدام نموده است. ما به کیفیت برتر می اندیشیم

مشاهده بیشتر