درخواست پیش فاکتور
0
جستجو پیشرفته
روتر اکسس پوینت میکروتیک hAP ax2
barghchi

روتر اکسس پوینت میکروتیک hAP ax2

۶٬۹۰۰٬۰۰۰
۶٬۵۰۰٬۰۰۰
پرفروش
3.9
روتر میکروتیک مدل RB951Ui-2HnD
barghchi

روتر میکروتیک مدل RB951Ui-2HnD

۳٬۲۰۰٬۰۰۰
۲٬۹۵۰٬۰۰۰
روتر میکروتیک RB2011UiAS-RM
barghchi

روتر میکروتیک RB2011UiAS-RM

۵٬۸۰۰٬۰۰۰
۵٬۳۵۰٬۰۰۰
5
روتر hEX lite میکروتیک مدل RB750r2
barghchi

روتر میکروتیک hEX Lite مدل RB750r2

۱٬۹۵۰٬۰۰۰
۱٬۹۰۰٬۰۰۰
محبوب ترین
روتر میکروتیک hAP ac2
barghchi

روتر میکروتیک hAP ac2

۴٬۷۰۰٬۰۰۰
۴٬۲۰۰٬۰۰۰
روتر میکروتیک مدل HAP ac3
barghchi

روتر میکروتیک مدل hAP ac3

۵٬۹۰۰٬۰۰۰
۵٬۳۰۰٬۰۰۰
محبوب ترین
5
روتر میکروتیک RB2011UiAS-2HnD-IN
barghchi

روتر میکروتیک RB2011UiAS-2HnD-IN

۶٬۲۰۰٬۰۰۰
۶٬۱۰۰٬۰۰۰
روتر میکروتیک مدل hEX S-RB760iGS
barghchi

روتر میکروتیک مدل hEX S-RB760iGS

۴٬۹۰۰٬۰۰۰
۴٬۶۰۰٬۰۰۰
روتر میکروتیک مدل RB750UPr2
barghchi

روتر میکروتیک مدل Hex POE Lite

۲٬۲۵۰٬۰۰۰
۲٬۲۰۰٬۰۰۰
پرکاربردترین
روتر میکروتیک مدل RB750Gr3 hEX
barghchi

روتر میکروتیک مدل RB750Gr3 hEX

۳٬۱۰۰٬۰۰۰
۳٬۰۰۰٬۰۰۰
پرکاربردترین
3.6
روتر اکسس پوینت میکروتیک Chateau 5G ax
barghchi

روتر اکسس پوینت میکروتیک Chateau 5G ax

۲۹٬۵۰۰٬۰۰۰
۲۷٬۰۰۰٬۰۰۰

شرکت میکروتیک سال‌هاست به طراحی و تولید تجهیزات اکتیو شبکه می‌پردازد و به پیشرفت چشم‌گیری در جهان دست پیدا کرده‌ است، یکی از تولیدات محبوب آن، روتر میکروتیک است که  طرفداران خاص خود را دارد.

میکروتیک در بیشتر کشورهای جهان و از جمله ایران، نمایندگی دارد و محصولات آن ها جزء با کیفیت ترین های تجهیزات شبکه به شمار می روند.

قیمت روتر میکروتیک

چون به صورت بسیار متنوع طراحی و تولید شده‌اند، در قیمت‌های بسیار متنوعی در دسترس هستند. از روتر‌های ارزان قیمت 30 دلاری تا روتر‌های مدرن و پیشرفته 1000 دلاری را شامل می‌شوند.

این امر به این معنی است که برند میکروتیک، کاربران بسیاری را مورد هدف قرار داده‌ است و روتر‌های شبکه خود را به طور خاص، برای قشری خاص و یا برای شبکه‌ای با ابعاد به خصوص، طراحی و تولید نکرده است.

روتر میکروتیک Mikrotik

کاربرد روتر Mikrotik

روترها، از CPU های بسیار قدرتمندی نیز استفاده می‌کنند که منجر به پردازش سریع اطلاعات شده و در نهایت به این دلیل، سرعت انتقال اطلاعات و بازدهی شبکه را افزایش می‌دهند.

همچنین مدل‌های جدیدتری نیز وجود دارند که علاوه بر بهره‌گیری از تکنولوژی وایرلس و استفاده از قابلیت اتصالات اترنت، در ساختار آن‌ها، پورت‌های USB نیز تعبیه شده است که باعث می‌شود بتوان به وسیله آن‌ها، تجهیزات متعددی را به شبکه‌ای پر سرعت، متصل کرد.

دیگر برندها: روتر سیسکو

انواع روترمیکروتیک:

این روتر به طور کل در دو نوع کابلی و وایرلس تولید شده‌اند و بسیاری از مدل‌های جدید آن، از دو تکنولوژی وایرلس و اتصالات اترنت به صورت همزمان نیز استفاده می‌کنند.
  1. روتر های میکروتیک سری CCR1036

  2. روترهای میکروتیک سری RB2011

  3. روترهای میکروتیک مدل hEX

  4. روترهای میکروتیک مدل RB5009UG+S+IN

  5. روترهای میکروتیک سری CCR1009

  6. روترهای میکروتیک مدل CCR2004-16G-2S+

روتر میکروتیک

تنظیم روتر میکروتیک

دو شاخه روتر را به برق بزنید و بعد دکمه ریست پشت روتر را با یک شی تیز و باریک فشار دهید و در همان حالت نگه دارید. دقت کنید دو چراغ های PWR و ACT روشن خواهند شد. چند ثانیه صبر کنید تا چراغ ACT شروع به چشمک زدن کند، حالا می توانید دکمه ریست را آزاد کنید. روتر  شما دارای تنظیمات اولیه می باشد. برای نحوه استفاده از آن باید به اینترنت وصل شوید. بیشتر بخوانید: نصب و دانلود سیستم عامل میکروتیک (MikroTik RouterOS) چه مزایایی دارد؟

راهنمای خرید روتر میکروتیک

روترها، مقاومت بسیار بالایی دارند.به عنوان مثال، برخی از مدل‌های جدید، توانایی کار در دماهای -20 تا 60 درجه سانتی‌گراد را دارا می‌باشند و برای اطمینان از عملکرد، در ساختار آن‌ها، LED های نشان‌دهنده دما نیز تعبیه شده‌ است که باعث می‌شود کاربران بتوانند تغییرات احتمالی دما را مشاهده کنند و به مدیریت بهتر روتر میکروتیک در شبکه بپردازند.

دیگر برندها: روتر تی پی لینک با توجه به این نکات و با استفاده از مشاوره رایگان فروشگاه برقچی، یک انتخاب مطمئن برای خرید روتر میکروتیک داشته باشید.

سوالات متداول

قیمت روتر میکروتیک چند است؟ شما می توانید لیست قیمت روتر میکروتیک را از سایت برقچی ملاحظه فرمایید. روتر میکروتیک چه کاربردی دارد؟ این روتر منجر به پردازش سریع اطلاعات شده و در نهایت به این دلیل، سرعت انتقال اطلاعات و بازدهی شبکه را افزایش می‌دهد.