درخواست پیش فاکتور
0

چراغ تزئینی

جستجو پیشرفته

نتیجه‌ای یافت نشد!

تعریف چراغ تزئینی و کاربردهای ویژه آن

در این مقاله به بررسی چراغ تزئینی خواهیم پرداخت، ابتدا اطلاعات مختصری از چراغ تزئینی در اختیار شما بزرگواران قرار می دهیم،

یکی دیگر از ابزارها و وسایلی که سبب ایجاد روشنایی آن هم با شکل ها و طرح های خاص می شود به کار گیری چراغ تزئینی است، این چراغ ها هم نمونه ی دیگری از دنیای چراغ و لامپ است و امروزه به علت تغییر در سلیقه و روند زندگی ها توجه بسیاری از افراد به استفاده از این گونه چراغ ها بیشتر شده و جایگاه پر رنگ تری نسبت به گذشته پیدا کرده است.

چراغ تزئینی چیست؟

چراغ تزئینی یکی از ابزارهای ایجاد نور و روشنایی است که هم در محیط های داخلی و هم در محیط های خارجی منزل، محیط کار، مراکز تفریحی و... مورد استفاده قرار می گیرد.

چراغ تزئینی در مدل های مختلف ( ساده، کلاسیک، مدرن، سنتی و...) تولید می شود، همچنین در ابعاد و سایزهای مختلف در کنار داشتن رنگ های دلخواه و چشم نواز.

همانطور که تا کنون بارها دیده اید طراحی و ساخت نوع های مختلف چراغ تزئینی به گونه ای است که قابلیت نصب بر روی زمین، روی دیوار، به حالت آویز و در برخی موارد حالت دفنی ( قرار گرفتن در زمین  مانند برخی پیاده رو ها که لامپ ها در زمین نصب شده اند ) را دارند.

وجود چراغ های تزئینی با رنگ های آرام علاوه بر زیبایی محیط های مختلف سبب کسب آرامش روحی و روانی افراد می شود و افراد زمانی که به یک محوطه و یا محیط بسته وارد می شوند اولین مسئله ای که سبب جلب نظر آن ها می شود وجود همین چراغ هاست و می تواند تاثیر به سزایی در دکور و طراحی محیط های مختلف داشته باشد.

از نمونه های دیگر چراغ تزئینی می توان به انواع  چراغ های رومیزی، لوستر ها، چراغ های مطالعه، چراغ خواب ها، ریسه ها، چراغ های سقفی و... اشاره کرد، وجود این چراغ ها علاوه بر زیبایی سبب کسب روحیه مثبت و حالات خوب در افراد خواهد شد.

بطور کلی امروزه چراغ های تزئینی تنها بخاطر جنبه روشنایی به کار نمی رود بلکه در معماری و طراحی های امروزی به یک بخش اصلی و جدا نشدنی از طراحی های داخلی و نما دهی به ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

چند نمونه چراغ تزئینی

1. مدل کودکانه

2. مدل خلاقانه

3. مدل رویا پردازی

4. مدل انرژی بخش

5. مدل ساده

6. مدل آویزی

7. مدل لوله ای

8. مدل جداره چوبی

9. مدل جداره برنزی

10. مدل جداره شیشه ای

11‌. با طراحی های خاص و منحصر به فرد

و ...

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز