درخواست پیش فاکتور
0

چراغ پارکی

جستجو پیشرفته

نتیجه‌ای یافت نشد!

موارد کاربرد و استفاده از چراغ پارکی

در این مقاله به بررسی چراغ پارکی خواهیم پرداخت، ابتدا اطلاعات مختصری از چراغ پارکی در اختیار شما همراهان گرامی قرار می دهیم، قطعا تاکنون بارها برای شما پیش آمده که در محیط و فضاهای سبز محل زندگی خود لامپ و چراغ هایی با مدل ها و رنگ های مختلف مشاهده کرده باشید. نصب این چراغ ها بر عهده شهرداری و اداره برق بوده و هدف این ارگان ها هدیه دادن زیبایی و جذابیت بیشتر به شهر و نماهای تفریحی و گردشگری است زیرا این چراغ ها با رنگ های زیبایی که دارند سبب آرامش روح و روان انسان شده و تصویری زیبا در ذهن وی حک خواهد کرد.

چراغ پارکی چه نوع چراغی است؟

زمانی که واژه چراغ پارکی را می شنوید اولین اطلاعاتی که به ذهن شما می رسد درباره چراغ هایی است که در پارک ها و فضای سبز مورد استفاده قرار می گیرد، این چراغ ها در ابعاد گوناگون، در مدل های مختلف مانند ساده، سلطنتی، مدرن و... همراه با طرح های بسیار زیبا در سطح پارک ها و محیط های تفریحی به چشم می خورد.

این چراغ ها به نحوی ساخته شده اند که در برابر آب و هوای بد، باران و طوفان حالت اولیه خود را حفظ کرده و دچار زنگ زدگی و خرابی نشوند، نور چراغ پارکی در رنگ های مختلف قابل رویت بوده و در زمان تاریکی هوا فضایی دل انگیز را تشکیل خواهد داد.

همچنین موارد دیگر استفاده از چراغ پارکی علاوه در پارک ها و فضاهای سبز، در محیط هایی مانند تالارها، رستوران ها، کافی شاپ ها و ... می باشد.

نوعی دیگر از چراغ های پارکی وجود دارد که به جای پایه توسط یک تیر ثابت و یا کاملا متصل به دیوار نصب می شوند، یکی دیگر از تفاوت های واضح که در نمونه های مختلف چراغ پارکی وجود دارو این است که برخی از این چراغ ها قابلیت نصب یک لامپ و برخی دیگر دو ، سه و یا چهار لامپ را به طور همزمان دارند.

در زمان خرید چراغ پارکی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

۱. بخاطر پایین بودن هزینه خریدی نامناسب انجام ندهید.

۲. جنس فلزی که برای ساخت چراغ پارکی به کار رفته است را مد نظر قرار دهید.

۳. از نظر استحکام به ضخامت فلزات توجه کنید برخی از نمونه های تولید شده از چراغ های پارکی به دلیل مستحکم نبودن در برابر حوادث مقاومت نداشته و خراب خواهند شد.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز