درخواست پیش فاکتور
0

لیست قیمت ترانک

جستجو پیشرفته
ردیفمحصولقیمت
0ترانک لگراند سایز 50*80 با درب نرم 65
۲۵۰٬۰۰۰
1کادر چهار خانه ترانکینگ سوپیتا سایز 50*100
۲۰٬۵۰۰
2کادر سه خانه ترانک سوپیتا سایز 50*100
۱۸٬۵۰۰
3قطعه اتصال ترانک سوپیتا سایز 50*150
۱۴٬۰۰۰
4ترانکینگ سوپیتا با درب
۹۰٬۰۰۰
5سه راهی ترانک سوپیتا سایز 50*150
۴۷٬۰۰۰
6زانوی تخت ترانک سوپیتا مدل 50*150 نود درجه
۴۷٬۰۰۰
7زانوی خارجی ترانک سوپیتا سایز 50*150
۴۷٬۰۰۰
8زانوی داخلی ترانک سوپیتا سایز 50*150
۴۷٬۰۰۰
9ترانک سوپیتا سایز 50*100 با درب
۱۲۰٬۰۰۰
10سه راهی ترانک سوپیتا سایز 50*100
۲۴٬۸۰۰
11بست انتهایی ترانک سوپیتا سایز 50*80
۱۱٬۰۰۰
12سه راهی ترانک سوپیتا سایز 50*80
۲۴٬۵۰۰
13سه راهی ترانک دانوب سایز 50*100
۲۵٬۰۰۰
14مسدود کننده ترانک دانوب سایز 50*100
۱۲٬۵۰۰
15درزگیر ترانک دانوب سایز 50*100
۱۲٬۵۰۰
16گوشه داخلی ترانک دانوب سایز ۵۰*۱۰۰
۲۵٬۰۰۰
17گوشه خارجی ترانک دانوب سایز ۵۰*۱۰۰
۲۵٬۰۰۰
18درب ترانکینگ البرز مدل نرم 85 میلیمتری
۶۳٬۸۰۰
19پارتیشن ترانک دانوب سایز ۵۰*۱۰۰
۲۰٬۰۰۰

در این صفحه لیست قیمت ترانک در اختیار شما قرار گرفت تا با مقایسه مشخصات و قیمت محصول، بهترین ترانکینگ را با بهترین قیمت ممکن خریداری کنید.

لیست قیمت ترانکینگ

برای استعلام ارزان ترین قیمت ترانکینگ لیست قیمت را در این برگ از برقچی مطالعه کنید. ترانکینگ به محفظ‌ه­ای اطلاق می­شود که از کابل­‌ها محافظت می­کند. در بیشتر موارد مستطیل یا مربع شکل است و دارای درپوشی است که می‌­تواند آن را برداشت کند. استفاده از سیستم‌های ترانکینگ همراه با سیستم‌های کان دوئیت راحت و بهتر را ارائه می­‌دهد در حالی که ترانکینگ نصب شده است، لوله‌ها کابل‌های خارج از سیستم ترانکینگ را تا جعبه‌های خروجی پوشش می‌دهند. خوبی ترانکینگ این است که امکان نصب افزونه را می­‌دهد. فقط باید یک سوراخ در سمت راستی ترانکینگ دریل کنید و سیم کشی جدید را از طریق مجرا به سیستم ترانک نصب کنید وصل کنید.

 لیست-قیمت-ترانکینگ

لیست قیمت ترانک دانوب

لیست قیمت ترانک دانوب برای اطلاع از ارزان ترین ترانک دانوب در این برگ منتشر شده است. ترانک دانوب یکی از تجهیزات مناسب شرکت دانوب می­باشد که در مکان­های مختلف از آن می­توان برای عبور وسایل برقی استفاده کنیم. ازجمله ویژگی این ترانک مقاوم بودن در برابر آتش می­باشد. همچنین رنگ بندی متنوع و طراحی بی­نظیری دارند.

لیست قیمت تران کینگ البرز

ترانکینگ البرز یک محصول حرفه­ای و بهترین راه برای اجرای شبکه‌­های ساخت­یافته است. ویژگی­‌های زیر از جمله ویژگی­های این ترانک است. توسعه، راه اندازی و حفاظت شبکه ساخت­یافته با استفاده از کابل متفاوت، نصب سریع و آسان، امکان نصب پارتیشن‌های مجزای مسیرهای کابل در سه نقطه از بدنه Trunking، روکش­های قابل قبول قابل نصب در زوایای متعدد و متوالی، زاویه‌های مختلف (داخلی، خارجی و مسطح)، شاخه‌­های استاندارد 2 متری، قابلیت نصب پریز برق، تلفن و شبکه.

لیست قیمت ترانک‌ ­لگراند

ترانک لگراند استانداردی را برای سرعت مناسب تنظیم می­کند. با کوپلینگ از پیش نصب شده به فرد، پیچ‌های ضد لرزش یکپارچه و درب گیره‌ای، زمان اتصال می‌تواند حداقل 50 درصد سریع‌تر از هر جایگزینی باشد. همچنین این ترانک دارای لبه ایمن صاف برای جابه‌جایی آسان­تر می­باشد. طراحی خلاقانه لگراند نه تنها به صرفه‌­جوئی در زمان واقعی و قابل اثبات برای نصابان و پیمانکاران شده است، بلکه به کاهش توجه در هزینه کل نصب می­‌شود.

لیست ­قیمت ­ترانک‌ ­سوپیتا

شرکت سوپیتا در سال 1363 در شهر صنعتی البرز تاسیس شد. فعالیت در زمینه‌های مختلف از جمله صنایع ساختمانی، برق، حمل و نقل از دیگر زمینه‌های کاری این شرکت است. یکی از مهم‌ترین محصولات ارائه شده تولید ترانک سوپیتا پی وی سی در سایزهای 50*80، 50*100 و 50*150 با تمامی اجزای جانبی آن برای اولین بار در ایران  که با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای جهانی می‌باشد. شرکت تولیدی و صنعتی سوپیتا با محصولات بالا و تجربه ساخت انواع قالب­‌ها و محصولات می‌­باشد.

لیست­ قیمت ­ترانک‌­فلزی

ترانک فلزی با فولاد گالوانیزه ساخته شده است، با مجموعه ای از گزینه‌های ترانکینگ متناسب با کاری که روی آن کار می­کنید، و مجموعه ای از لوازم جانبی برای جا دادن ایمن ترانک در محل، جامع و کامل است. با گیره‌ها، تسمه‌های پوششی، آویزها و موارد دیگر، همه چیزهایی را که برای نصب ترانک فلزی خود نیاز دارید، در اختیار دارید.

لیست ­قیمت­ ترانک­‌پلاستیکی

لیست ­قیمت­ ترانک ­‌پلاستیکی

برقچی لیست قیمت ترانک پلاستیکی را برای یافتن ارزان ترین و مناسب ترین ترانک در این برگه منتشر کرده است. ترانک پلاستیکی برای محافظت از کابل‌های شما در برابر آسیب طراحی شده ­است. روش ایمن و حرفه­‌ای برای محافظت از تاسیسات سیم کشی برق. محدوده ترانک پلاستیکی شامل مینی ترانک و ماکسی ترانک است که نصب می‌شود، زیرا درب‌های گیره ای را می‌توان به راحتی جدا کرد اندازه­‌های ترانک کابل پلاستیکی در اندازه­‌های ترانکینگ کوچک و اندازه‌های ترانک بزرگ موجود است. محدوده  شامل اندازه‌های ترانک کابل از 16 میلی متر در 16 میلی متر تا 100 میلی متر در 100 میلی متر است.

لیست ­قیمت ­پارتیشن ­‌ترانک

کاری که پارتیشن ترانک انجام می­دهد باعث جدا شدن قسمت­‌های گوناگون ترانک می­شود. در پارتیشن کابل­‌ها به هم نمی­خورند که این عمل مانع از اختلال در کابل می­شود. پارتیشن باعث نظم در ترانک می­‌شود.

لیست ­قیمت ­ترانک ­‌طرح‌­چوب

ترانک طرح چوب از مواد با کیفیت ساخته شده‌است تا راه‌حل‌های مدیریت کابل را ارائه دهند و محیط کار یا اتاق را از نظر زیبایی ظاهری دلپذیر جلوه دهند. این کابل‌های چوبی با کیفیت راه‌حلی برای کابل‌های زشت ارائه می‌کنند و از بیرون آمدن آن‌ها هنگام بالا یا پایین بردن میز جلوگیری می‌کنند. ترانک چوبی عالی می­باشد به راحتی روی دیوار نصب می­‌شوند.

لیست ­قیمت­ ترانک ­‌کف‌ خواب

ترانک کف خواب از کابل‌های ظریف شما در برابر و گرد و غبار محافظت می‌کند و در عین حال آنها را پنهان می‌کند و آنها را سازمان‌دهی می‌کند ساخته شده از PVC مقاوم در برابر حرارت (تا دمای 85 درجه سانتی‌گراد) برای جلوگیری از آسیب‌های ناشی از تجهیزات گرمایشی. دارای طول 2 متر برای محفظه‌های قفسه­‌ها به خوبی کار می­کند، اما می‌توانم آن را با کانال­‌های سیمی به هر طول دلخواه برش داد.

لیست­ قیمت­ ترانک ­‌دیواری

ترانک دیواری یک راه حل عالی برای مدیریت کابل‌­های شما است. بر خلاف سایر کانال‌های سیم کشی دیوار، این کانال­ها با سوراخ‌­های از پیش حفر شده عرضه نمی­شوند. این به شما امکان می­دهد روی هر سطحی نصب کنید و به شما امکان می­دهد پیچ ​ها را انتخاب کنید که کجا باید نصب شوند. لیست قیمت ترانک دیواری در این برگه برای اطلاع از بهترین قیمت بازار در دسترس قرار گرفته است.

لیست­ قیمت ­ترانک ­‌درب ­دار

ترانک درب­دار که برای پنهان کردن و محافظت از کابل ­ها و سیم ­ها استفاده می­شود. نصب این نوع ترانک آسان است و حتی می‌توانید رنگی را متناسب با دکوراسیون خود خریداری کنید. این ترانک برای پنهان کردن کابل­های نامناسب استفاده می­شود و معمولاً در چهارچوب درها و طاقچه پنجره‌ها نصب میشود. یک روش محجوب برای پنهان کردن سیمکشی، ترانک درب­دار است که می‌تواند مستقیماً روی دیوارها و سایر سطوح صاف نصب شده تا کابل‌های مورد استفاده در دستگاه‌هایی مانند تلویزیون‌های دیواری را پنهان کند.

لیست ­قیمت ­سه راهی ترانک

لیست ­قیمت ­سه‌­راهی­‌ترانک

برای اهداف مختلف کابل کشی، چیدمان و نصب، تعداد بی شماری از  سه راهی ترانک به بازار آمده است. این محصولات بادوام به طور گسترده برای کاربردهای تجاری، صنعتی و خانگی استفاده می‌شوند. طیف گسترده این نوع ترانک از مواد محکم ساخته شده است که نه تنها دوام این اقلام را افزایش می­دهد بلکه ظاهر زیبایی به آنها می­بخشد. این نوع ترانک­ها سازگار با محیط زیست بوده و رسانای الکتریسیته با ویژگی‌های ضد شعله مطلق هستند.

لیست ­قیمت­ مسدودکننده‌­ترانک

وظیفه مسدود کننده ترانک این است که در اول و آخر ترانک نصب می­شود و باعث ایمنی تجهیزات داخل ترانک می­شود همچنین در زیبایی ترانک تاثیر به سزایی دارد. لیست قیمت انواع مسدود کننده ترانکبرای مقایسه و خرید آسان در این برگه ارائه شده است.

لیست ­قیمت ­جداکننده­‌ترانک

لیست قیمت جداکننده ترانک برای استعلام ارزان ترین قیمت جداکننده ترانک در این برگه منتشر شده است. فروشگاه برقچی با عرضه بهترین جدا کننده ترانک و ارائه بهترین قیمت بازار برای خریداران امکان خرید به‌صرفه را ایجاد کرده است.