سوئیچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L

سوئیچ ۲۴ پورت سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L

WS-C2960S-24TS-L Catalyst 2960-S Series GE Switch

سیسکو(Cisco)

ویژگی‌های سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TS-L:

  • برند: سیسکو
  • کدمحصول: WS-C2960S-24TS-L
  • پورت: 24 پورت 10/100/1000 اترنت
  • قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت: دارد
  • 1 سال گارانتی

لطفا جهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید

سوئیچ ۲۴ پورت سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L

شکل ۱ : ظاهر سوئیچ ۲۴ پورت سیسکو

سوئیچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L | فروش تجهیزات شبکه | سوئیچ سیسکو | cisco switch | قیمت سوئیچ شبکه 24 پورت WS-C2960S-24TS-L | خرید تجهیزات شبکه سیسکو | سوییچ 24 پورت Cisco
ظاهر کلی سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L
نگاه اجمالی
کد محصولWS-C2960S-24TS-L
نوع محفظهU1/قابل نصب روی رک
ویژگی کلیLAN Base
رابط های UplinkFour 1G Small Form-Factor Pluggable(SFP)
Downlink Ports۲۴ × Ethernet 10/100/1000 ports
(Expansion Slot(s۱ (total) / 1 (free) x Stacking Module
Switching capacity۱۷۶ Gbps
(Forwarding performance (64-byte packet size۴۱.۷ Mpps
DRAM۱۲۸ MB
فلش مموری۶۴ MB
ابعاد۴۴.۵ × ۳۸.۶ × ۴.۵ cm
وزن۹.۱۹ Kg

شکل ۲ : سوئیچ از روبرو

سوئیچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L | فروش تجهیزات شبکه | سوئیچ سیسکو | cisco switch | قیمت سوئیچ شبکه 24 پورت WS-C2960S-24TS-L | خرید تجهیزات شبکه سیسکو | سوییچ 24 پورت Cisco
تصویر سوئیچ شبکه ۲۴ پورت سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L از روبرو

Note:
①Mode Button
②۲۴ × Ethernet 10/100/1000 ports
③SFP Module Slots
④Ethernet Management Port
⑤RJ45 Console Port
⑥USB mini-Type B (console) Port
⑦USB Type A Port

شکل ۳ : سوئیچ از پشت

سوئیچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L | فروش تجهیزات شبکه | سوئیچ سیسکو | cisco switch | قیمت سوئیچ شبکه 24 پورت WS-C2960S-24TS-L | خرید تجهیزات شبکه سیسکو | سوییچ 24 پورت Cisco
تصویر سوییچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L از پشت

 

Note:
①۱ (total) / 1 (free) x Stacking Module
②Fan Exhaust
③RPS Connector
④AC power connector

تجهیزات جانبی

مدلتوضیحات
C2960S-STACKCatalyst 2960S FlexStack Stack Module optional for LAN Base
GLC-LH-SMGE SFP, LC connector LX/LH transceiver
GLC-SX-MMD۱۰۰۰BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F

مقایسه دو کالا مشابه

مدلWS-C2960S-24PS-LWS-C2960S-24TS-L
PoE Availableداردندارد

پورت

۲۴ × Ethernet 10/100/1000 PoE+ ports FP)

۲۴ × Ethernet 10/100/1000 ports FP)
Switching Capacity۱۷۶ Gbps۱۷۶ Gbps
Uplinks۴ x 1G SFP۴ x 1G SFP
ویژگی کلیLAN BaseLAN Base
Stackableدارددارد

دریافت اطلاعات بیشتر
آیا در مورد سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TS-L سوالی دارید؟
اکنون از طریق Live Chat یا sales@barghchi.com با ما تماس بگیرید.

۰/۵ ( ۰ نظر )
برند

ID محصول

WS-C2960S-24TS-L

نوع محصول

سوئیچ اترنت

توضیحات محصول

Cisco CAT2960S Stack 24 Gige-4 x SFP LAN Base

تعداد پورت

پورت های رابط

رابط ها/پورت ها

24 x RJ-45 10/100/1000Base-T Network LAN

مدیریتی

Flash Memory

حافظه استاندارد

IOS Image

Gigabit Ethernet Port

دارد

Forwarding/Filtering Rate

41.7 Mpps

Switching Throughput

176 Gbps

Number of Expansion Slots

5

Expansion Slots

(1 Total) Stacking Module, (4 Total) SFP (mini-GBIC) Uplink

Layer Support

2

Management

CiscoWorks LAN Management Solution, CLI, DHCP, QoS, RMON, SNMP v1, v2, v3, Syslog, VLAN

Memory Technology

DRAM

Operating System

Cisco IOS

Power Source

Power Supply

Redundant Power Supply

دارد

Compatible Rack Unit

1U

Form Factor

Rack-mountable, Stackable

ولتاژ ورودی

110 AC v, 220 V AC

محدوده ولتاژ ورودی

100 V AC to 240 V AC

ابعاد

1.75" Height x 17.50" Width x 11.80" Depth

وزن(تقریبی)

10 lb

۰/۵ ( ۰ نظر )

0.0 مجموعا
0
0
0
0
0

اولین نفری باشید که برای (سوئیچ ۲۴ پورت سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L) نظر می دهید.

هنوز هیچ نقدی نشده است.