2780

سوئیچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-S

0 (0) |0 دیدگاه کاربران
برند:

ویژگی‌های سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TS-S:

  • برند: سیسکو
  • کدمحصول: WS-C2960S-24TS-S
  • پورت: 24 پورت 10/100/1000 اترنت
  • قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت: دارد
  • 1 سال گارانتی
شناسه محصول : WS-C2960S-24TS-S
سریعترین ارسال: دوشنبه 15 آذر

موجودی استعلام شود

3,500,000 تومان

برای خرید محصولاتی که امکان فروش آنلاین ندارند میتوانید از طریق لینک های بالا اقدام به خرید کنید

سوئیچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-S

شکل 1 : ظاهر سوئیچ شبکه

سوئیچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-S

نگاه اجمالی
کد محصول WS-C2960S-24TS-S
نوع محفظه U1/قابل نصب روی رک
ویژگی کلی LAN Lite
رابط های Uplink Four 1G Small Form-Factor Pluggable(SFP)
Downlink Ports 24 × Ethernet 10/100/1000 ports
(Expansion Slot(s 1 (total) / 1 (free) x Stacking Module
Forwarding Rate 38.7 mpps
DRAM 128 MB
فلش مموری 64 MB
ابعاد 44.5 × 29.9 × 4.5 cm
وزن 9.19 Kg

شکل ۲ : سوئیچ از روبرو

سوئیچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-S

Note:
①Mode Button                                                                                                
②24 × Ethernet 10/100/1000 ports
③SFP Module Slots
④Ethernet Management Port
⑤RJ45 Console Port
⑥USB mini-Type B (console) Port
⑦USB Type A Port

شکل ۳ : سوئیچ از پشت

سوئیچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-S

Note:
①Fan Exhaust
②RPS Connector
③AC power connector

تجهیزات جانبی

مدل توضیحات
GLC-LH-SM GE SFP, LC connector LX/LH transceiver
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F

مقایسه دو کالا مشابه

مدل WS-C2960S-24TS-S WS-C2960S-24TS-L
Downlink Ports 24 × Ethernet 10/100/1000 ports FP) 24 × Ethernet 10/100/1000 ports FP)
Uplinks Ports Four 1G Small Form-Factor Pluggable(SFP) Four 1G Small Form-Factor Pluggable(SFP)
ویژگی کلی LAN Lite LAN Base

دریافت اطلاعات بیشتر
آیا در مورد سوئیچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-S سوالی دارید؟
اگر می‌خواهید درباره این سوئیچ شبکه بیشتر بدانید اکنون از طریق Live Chat یا sales@barghchi.com با ما تماس بگیرید.

ارزش خرید از دیدگاه فروشنده
    تعداد پورت شبکه

    24 پورت

    پورت های رابط

    10/100/1000

    مدیریتی

    بله

    Flash Memory

    64MG

    DRAM
    IOS Image

    LAN Lite

    Forwarding Performance

    38.7 mpps

    Acoustic Noise

    Bystander positions operating mode at 25°C ambient., Measured per ISO 7779 and declared per ISO 9296.

    Sound Pressure

    LpA (Typical):44 dB, LpAD (Maximum):47 dB

    Sound Power

    LwA (Typical):5.4 B, LwAD (Maximum):5.7 B

    MTBF

    335,014 (hours)

    (Voltage range (Auto

    100 to 240 VAC

    Power Rating

    0.08 kVA

    Measured Power Consumption

    100 Percent Throughput:36, 5 Percent Throughput:36

    Safety certifications

    CAN/CSA 22.2 No. 60950-1, Second Edition, CB to IEC 60950-1 Second Edition with all country deviations, CE Marking, NOM (through partners and distributors), TUV/GS to EN 60950-1, Second Edition, UL 60950-1, Second Edition

    (Electromagnetic emissions(EMC

    AS/NZS CISPR22 Class A, CE, China EMC Certifications, CNS13438 Class A, EN 55022 Class A (CISPR22), EN 55024 (CISPR24), FCC Part 15 Class A, GOST, MIC

    Environmental

    Reduction of Hazardous Substances (RoHS) including Directive 2011/65/EU

    Telco

    Common Language Equipment Identifier (CLEI) code

    US Government Certifications

    USGv6 and IPv6 Ready Logo

    ابعاد

    4.5 cm Height x 45 cm Width x 30 cm Depth

    وزن(تقریبی)

    4.5 Kg

    دیدگاهها

    • عملکرد و کارایی
    • کیفیت ساخت
    • ارزش ساخت
    • دوام

    دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

    افزودن نظر جدید

    هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.