جشنواره عید تا عید
درخواست پیش فاکتور
0
سوئیچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L
سوئیچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L
سوئیچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960X 24PS-L

WS-C2960X-24PS-L Catalyst 2960-X Switch
SKU:
C2960X-24PSL
(0)
0 دیدگاه
0 پرسش
برند کالا:
وضعیت کالا:

ریفر

گارانتی :

ضمانت 7 روز بازگشت کالا

کوپن تخفیف
انتخاب کد تخفیف
مدل های پیشنهادی :
بنرهای سیسکو
 
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
مشاهده
وضعیت محصول:ناموجود
زمان و هزینه ارسال:مشاهده
سریع‌ترین ارسال:-
expert barghchi
گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

محصولاتی که اغلب با هم خریداری می‌شوند

سوئیچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960X 24PS-L

۱۱٬۴۰۰٬۰۰۰

کابل کنسول سیسکو CAB-CONSOLE-RJ45

۷۵۰٬۰۰۰

قیمت کلی:

0

ویژگی های محصول

ویژگی‌های سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L:
  • برند: سیسکو
  • کد محصول: WS-C2960X-24PS-L
  • پورت: 24 پورت 10/100/1000 اترنت
  • قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت: دارد
  • 1 سال گارانتی

نقد و بررسی محصول

اگر به یک سوئیچ 24 پورت سوئیچ 24 پورت مدیریتی نیاز دارید که دارای برند معتبری باشد بهترین انتخاب برای شما سوئيچ سيسكو WS-C2960X 24PS-L است. سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L محصولی از کمپانی خوش‌نام و خوش‌آوازه سیسکو می‌باشد که به عنوان محصولی از نسل سوئیچ‌های سری 2960 سیسکو تولید و به بازار عرضه شده است. این سوئیچ شبکه دارای ویژگی های زیادی است که در این محتوا ویژگی های برجسته آن به صورت کامل به شما معرفی خواهد شد. در ادامه بهتر است به بررسی پنل جلویی و پنل پشتی سوئيچ سيسكو WS-C2960X 24PS-L اشاره کنیم زیرا می‌تواند شما را نسبت به قابلیت‌های این دستگاه آگاه کند. در نهایت برای این که با سوئيچ سيسكو WS-C2960X 24PS-L به طور کامل اشنا شوید پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این محتوا همراه ما باشید.

سوئيچ سيسكو WS-C2960X 24PS-L

تصویری که در قسمت زیر مشاهده می‌کنید مربوط به سوئيچ سيسكو WS-C2960X 24PS-L است. در گام اول باید ذکر کنیم راه اندازی این دستگاه بسیار آسان است. در واقع پیکربندی و تنظیمات این محصول به‌ صورت پیش‌فرض انجام می‌شود. در نتیجه برای راه اندازی آن به هیچ وجه با چالش مواجه نخواهید شد. لازم به ذکر است بدانید مهم‌ترین امکانات و قابلیت‌های این دستگاه (پشتیبانی از ویدیو، دیتا، صدا و البته دسترسی بسیار امن) است. این سوئیچ 24 پورتی سیسکو می‌تواند برای شبکه‌های شاخه‌ای سازمان‌های از راه دور و البته شبکه‌های اداری کوچک بسیار مناسب باشد.

[caption id="attachment_44206" align="aligncenter" width="720"]سوئیچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L سوئیچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L[/caption]

ویژگی‌های برجسته سوئيچ سيسكو WS-C2960X 24PS-L

در این بخش از مقاله تصمیم داریم به ویژگی‌های برجسته سوئيچ سيسكو WS-C2960X 24PS-L اشاره کنیم. لیست این ویژگی‌ها در قسمت زیر قرار داده شده است، در نتیجه برای مطلع شدن از آن ها تنها کافی است لیست زیر را مطالعه کنید.
  • دارای 24 پورت شبکه با سرعت گیگابیت
  • لایه عملکرد این سوئیچ لایه 2 می‌باشد
  • پشتیبانی از قابلیت POE جهت تامین برق تجهیزات مورد نیاز
  • دارای 4 اسلات ماژول SFP در قسمت Uplink
  • از منبع تغذیه RPS برخوردار می‌باشد
  • از سیستم عامل IOS LAN Base  پشتیبانی می کند.
  • سرعت پهنای باند 216 گیگابیت بر ثانیه

پورت‌های سوئيچ سيسكو WS-C2960X 24PS-L

مطمئنا مطلع بودن از پورت‌های سوئيچ سيسكو WS-C2960X 24PS-L از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است به همین دلیل در 6 آیتم اطلاعات دقیق را در مورد پورت‌های این دستگاه در اختیار شما قرار خواهیم داد.
  • پورت USB mini-Type B
  • پورت USB Type A دو عدد
  • 24 پورت RJ-45 با قابلیت POE و سرعت گیگابیت
  • چهار پورت SFP در قسمت Uplink
  • پورت RJ-45 جهت Management
  • پورت کنسول RJ-45

نگاهی به پنل جلویی سوئيچ سيسكو WS-C2960X 24PS-L

همانطور که می‌دانید پورت‌ها و قابلیت‌های منحصر به فرد هر سوئیچ شبکه ای در پنل جلویی ان قرار دارد. در قسمت زیر یک تصویر از پنل جلویی سوئيچ سيسكو WS-C2960X 24PS-L قرار داده‌ایم و هر قسمت را به صورت مجزا معرفی کرده ایم. نگاهی به پنل جلویی سوييچ سيسكو WS-2960S-24PS-L
  • دکمه Mode
  •  در تصویر زیر عدد شماره 2 مربوط به LED های سوئیچ
  • پورت USB mini-Type B جهت Managment سوئیچ (کنسول)
  • دو عدد پورت USB Type A
  • 24 پورت RJ-45 با سرعت 10/100/1000 PoE
  • چهار پورت SFP در قسمت Uplink جهت اتصال ماژول فیبر نوری
  • پورت RJ-45 جهت Management (رنگ زرد)
  • پورت کنسول RJ-45 (رنگ آبی)

نگاهی به پنل پشتی سوئيچ سيسكو WS-C2960X 24PS-L

همانطور که در تصویر زیر مشخص است پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L از 4 قسمت تشکیل شده است. بخش اول مربوط به محل قرارگیری اسلات FlexStack می‌باشد، قسمتی از تصویر زیر با عدد شماره 2 مشخص شده است که محفظه فن است. در ادامه بهتر است به وجود کانکتور RPS اشاره کنیم که با عدد 3 در تصویر زیر نشانه گذاری شده است. در نهایت هم باید به کانکتور Power AC اشاره کنیم که مطمئنا با ظاهر ان اشنا هستید. [caption id="attachment_47484" align="aligncenter" width="696"]نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L[/caption]
  • محفظه قرار گیری اسلات ماژول FlexStack
  • محفظه فن
  • کانکتور RPS
  • کانکتور Power AC

لوازم جانبی سوئيچ سيسكو WS-C2960X 24PS-L

مدل‌ها توضیحات
CAB-STK-E-0.5M Cisco FlexStack Stacking Cables
GLC-LH-SMD Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

مقایسه با مدل های مشابه

قابلیت‌ها سوئيچ سيسكو WS-C2960X 24PS-L سوئیچ مدل WS-C2960-24PC-L
PoE دارد دارد
Feature Set LAN Base
پورت‌ها 24 پورت گیگابیت 24 پورت اترنت مگابیت
Uplink چهار پورت SFP 2 عدد آپلینک

خرید سوئيچ سيسكو WS-C2960X 24PS-L

اگر تصمیم دارید برای خرید سوئيچ سيسكو WS-C2960X 24PS-L اقدام کنید بهتر است بدانید وب‌سایت برقچی به دلیل داشتن حق واردات بهترین محصولات شرکت سیسکو را وارد می کند و محصولات اصل را زیر قیمت بازار از طریق بستر اختصاصی فروش که در اختیار دارد به مشتریان خود ارائه می‌کند. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم برای خرید سوئيچ سيسكو WS-C2960X 24PS-L به این وب‌سایت مراجعه کنید تا بتوانید یک محصول اصل را زیر قیمت بازار تهیه نمایید.

قیمت سوئيچ سيسكو WS-C2960X 24PS-L

تمام افراد قبل از خرید سوئیچ شبکه به دنبال قیمت به روز آن هستند زیرا به دلیل تورم موجود در داخل کشور به هیچ وجه قیمت سوئیچ های سیسکو که محصول کشرور آمریکا هستند ثابت نمی ماند. البته شما به سادگی میتوانید از طریق همین صفحه نسبت به جدیدترین قیمت سوئيچ سيسكو WS-C2960X 24PS-L مطلع شوید.

نتیجه گیری

در این محتوا اطلاعات دقیقی نسبت به ویژگی های برجسته سوئيچ سيسكو WS-C2960X 24PS-L در اختیار شما قرار دادیم. از سوی دیگر با پنل جلویی و پشتی سوئيچ سيسكو WS-C2960X 24PS-L هم آشنا شده اید. در پایان امیدواریم این پست توانسته باشد اطلاعات کاملی نسبت به این محصول در اختیار شما قرار دهد.

   
مشاهده بیشتر

مشخصات کالا

نوع سوئیچ سیسکو
X
PoE
دارد
نوع سوئیچ
مدیریتی
قابلیت استک شدن
دارد
سرعت پهنای باند
216 گیگابیت بر ثانیه
تعداد پورت شبکه
24 پورت
Uplinks
Eth: 4*SFP
سرعت پورت شبکه
گیگابیت (10/100/1000)
سری سوئیچ سیسکو
2960
مقایسه کالاهای مشابه
امتیاز
بدون امتیاز
بدون امتیاز
بدون امتیاز
بدون امتیاز
قیمت
۱۱٬۴۰۰٬۰۰۰
۹٬۵۰۰٬۰۰۰
۱۰٬۵۰۰٬۰۰۰
۱۱٬۵۰۰٬۰۰۰
۱۲٬۶۰۰٬۰۰۰
PoE
دارد
دارد
دارد
دارد
دارد
نوع سوئیچ
مدیریتی
مدیریتی
مدیریتی
مدیریتی
مدیریتی
سری سوئیچ سیسکو
2960
2960
2960
2960
2960
سرعت پورت شبکه
گیگابیت (10/100/1000)
-
گیگابیت (10/100/1000)
گیگابیت (10/100/1000)
گیگابیت (10/100/1000)
Uplinks
Eth: 4*SFP
Eth: 4*SFP
Eth: 4*SFP
Eth: 4*SFP
Eth: 4*SFP
قابلیت استک شدن
دارد
دارد
دارد
دارد
دارد

دیدگاه کاربران

بدون امتیاز
از مجموع 0 دیدگاه
  • عملکرد و کارایی
  • ارزش خرید
  • کیفیت
  • کارایی
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

پرسش و پاسخ

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما هستند