سوئیچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L | فروش تجهیزات شبکه | سوئیچ سیسکو | cisco switch | قیمت سوئیچ شبکه 24 پورت WS-C2960X-24PS-L | خرید تجهیزات شبکه سیسکو | سوییچ 24 پورت Cisco

سوئیچ ۲۴ پورت سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L

سیسکو(Cisco)

ویژگی‌های سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L:

  • برند: سیسکو
  • کد محصول: WS-C2960X-24PS-L
  • پورت: 24 پورت 10/100/1000 اترنت
  • قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت: دارد
  • 1 سال گارانتی

لطفا جهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید

سوئیچ شبکه ۲۴ پورت سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L

نگاه اجمالی
کد محصولWS-C2960X-24PS-L
نوع محفظهU1/قابل نصب روی رک
ویژگی کلیLAN Base
رابط های Uplink۴ x 1G SFP
پورت۲۴ x Ethernet 10/100/1000 Gigabit ports
Available PoE Power۳۷۰W
Maximum stacking number۸
Stack bandwidth۸۰ GB
Forwarding Bandwidth۱۰۸Gbps
Switching Bandwidth۲۱۶Gbps
رم۵۱۲MB
فلش مموری۱۲۸MB
ابعاد۴۴.۵ cm x 36.8 cm x 4.5 cm
وزن بسته۱۰.۶۵ Kg

شکل ۱ : سوئیچ از روبرو

سوئیچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L | فروش تجهیزات شبکه | سوئیچ سیسکو | cisco switch | قیمت سوئیچ شبکه 24 پورت WS-C2960X-24PS-L | خرید تجهیزات شبکه سیسکو | سوییچ 24 پورت Cisco
تصویر سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L از روبرو

شکل ۲ : سوئیچ از پشت

سوئیچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L | فروش تجهیزات شبکه | سوئیچ سیسکو | cisco switch | قیمت سوئیچ شبکه 24 پورت WS-C2960X-24PS-L | خرید تجهیزات شبکه سیسکو | سوییچ 24 پورت Cisco
تصویر سوییچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L از پشت

Note:
① FlexStack-Plus module slot and cover
② Fan Exhaust
③ RPS Connector
④ AC power connector

شکل ۳ : stackable capacity

This C2960X switch delivers stackable capacity that supports up to 8 switches stacking with same 2960-X LAN base series. It also can stack up to 4 switches stacking when mixed with 2960-S LAN base series switches.

شکل ۴ : ظاهر سوییچ شبکه و کابل های آن

سوئیچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L | فروش تجهیزات شبکه | سوئیچ سیسکو | cisco switch | قیمت سوئیچ شبکه 24 پورت WS-C2960X-24PS-L | خرید تجهیزات شبکه سیسکو | سوییچ 24 پورت Cisco
ظاهر کلی سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L به همراه کابل های آن


تجهیزات جانبی

مدلتوضیحات
C2960X-STACKCatalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module
CAB-STK-E-0.5MCisco FlexStack Stacking Cables
GLC-LH-SMDCisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
GLC-SX-MMD۱۰۰۰BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
CAB-CONSOLE-USBConsole Cable 6 ft with USB Type A and mini-B

دریافت اطلاعات بیشتر
آیا در مورد سوئیچ شبکه سیسکو WS-C2960X-24PS-L سوالی دارید؟
اکنون از طریق Live Chat یا sales@barghchi.com با ما تماس بگیرید.

۰/۵ ( ۰ نظر )
برند

model info

WS-C2960X-24PS-L

تعداد پورت

پورت های رابط

مدیریتی

IOS Image

enclosure type

Rack-mountable – 1U

Network management Interface

10/100 Mbps Ethernet (RJ-45)

Available PoE Power

370W

(Forwarding bandwidth(Gbps

108Gbps

Max Number of Stacks

8

Stack Bandwidth

80G

Forwarding Performance

71.4Mpps

Switching bandwidth

216Gbps

Maximum active VLANs

1023

MAC Address Table Size

16K (default)

CPU

APM86392 600MHz dual core

RAM

512 MB

Flash Memory

Status Indicators

activity, disabled, link duplex, Link integrity, link speed, PoE, RPS, speed, Stack link status

Console ports

USB (Type-B), Ethernet (RJ-45)

Stacking cable

Optional

Power Redundancy

Option (PWR-RPS2300)

(Voltage range (Auto

110V-240V

Power Consumption Operational

0.49KVA

Rack Mounting Kit

Optional

MTBF

324,280 (hours)

Compliant Standards

IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae 10Gigabit Ethernet, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, RMON I and II standards, SNMP v1, v2c, and v3

System software

IOS LAN BASE

license

EW-DO-100-DE, NERGY-MGT-100-K9

Network security

802.1x, 802.1x Accounting / MIB, 802.1x Guest VLAN, 802.1x MAC-Auth Bypass, 802.1x VLAN assignment, 802.1x w/ port security, 802.1x w/Voice VLAN, Block unknown unicast and multicast, BPDU/Root Guard, IGMP Filter/Throttle, IGMP Snooping, Port Security, Private VALN Edge, SCP, SNMPv3 crypto, SSH, SSL, Storm Control, TACACS+

Management/Troubleshooting

Auto-MDOX, Autoinstall with saved configuration, Cisco Network Assistant, Configuration Replace, Device Manager, DHCP Auto Image Upgrade, DHCP Port Based Allocation, Drag-and-drop Cisco IOS Upgrade, Error Disable MIB, Express Setup, IP Address DHCP, IP SLA Responder, layer 2 / IP Traceroute, RSPAN, Smartports + Advisor, SPAN, TDR, Troubleshooting Advisor, UDLD

Operating altitude

Up to 10,000 feet

Storage altitude

Up to 13,000 feet

Operating relative humidity

10% to 95% noncondensing

ویژگی ها

802.1W/802.1S, 802.3ad LACP, CDPv2, Configure CoS Priority Queues, DSCP transparency, Jumbo Frames, LLDP, port CoS Trust and Override, Port Fast/Uplink Fast, Priority Queuing, PVST/PVST+, RPS Support, Scheduling, VLANS, Voice Vlan, VTPv2, Weighted Tail Drop

Storage relative humidity

10% to 95% noncondensing

ابعاد

4.5 cm Height x 44.5 cm Width x 36.8 cm Depth

وزن بسته

23.48 Pounds (10.65Kg)

وزن(تقریبی)

12.8 Pounds (5.8 Kg)

۰/۵ ( ۰ نظر )

0.0 مجموعا
0
0
0
0
0

اولین نفری باشید که برای (سوئیچ ۲۴ پورت سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L) نظر می دهید.

هنوز هیچ نقدی نشده است.