سوئيچ سيسكو WS-C2960S 48FPS-L

WS-C2960S-48FPS-L Catalyst 2960-S Series GE Switch
برند:

ویژگی‌های سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48FPS-L:

  • برند: سیسکو
  • کد محصول: WS-C2960S-48FPS-L
  • پورت: 48 پورت 10/100/1000 اترنت
  • قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت: دارد
  • 1 سال گارانتی
شناسه محصول : C2960S-48FPSL
سریعترین ارسال: چهارشنبه 12 بهمن

موجود در انبار

قیمت کالا

24,500,000 تومان

بازگشت کالا به دلیل "انصراف از خرید" در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.

سوئيچ سيسكو WS-C2960S 48FPS-L یکی از سوئیچ‌های مدیریتی با کیفیت می‌باشد که توسط برند معتبر سیسکو تولید و به بازار شده است که طرفداران بسیار زیادی دارد. شایان ذکر است بدانید این سوئیچ شبکه از ویژگی‌های زیادی برخوردار است به همین دلیل ما تصمیم گرفته‌ایم شما را با این دستگاه به صورت کامل آشنا کنیم تا شما بتوانید در صورت نیاز سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L را با دید باز خریداری نمایید. در این محتوا موارد مختلفی همچون پنل جلویی و پشتی سوئيچ سيسكو WS-C2960S 48FPS-L، پورت های شبکه، ویژگی‌های برجسته این دستگاه را مورد بررسی قرار خواهیم داد. از سوی دیگر سوئيچ سيسكو WS-C2960S 48FPS-L را با یک سوئیچ دیگر مقایسه خواهیم کرد تا شما بتوانید در هنگام خرید یک انتخاب آگاهانه داشته باشید. در نهایت پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی با سوئيچ سيسكو WS-C2960S 48FPS-L با ما همراه باشید.

سوئيچ سيسكو WS-C2960S 48FPS-L

تصویری که در قسمت زیر مشاهده می‌کنید مربوط به سوئيچ سيسكو WS-C2960S 48FPS-L می‌باشد. سوئيچ سيسكو WS-C2960S 48FPS-L دارای یک برد با چراغ‌های ال ای دی است که شما را نسبت به وضعیت دستگاه آگاه می‌کند. در ادامه باید ذکر کنیم این دستگاه از قابلیت POE پشتیبانی می‌کند در نتیجه برای متصل کردن تجهیزاتی همچون دوربین مدار بسته به سوئیچ شبکه نیاز نیست نگران تامین برق دوربین باشید. زیرا میزان برق مورد نیاز توسط پورت POE تامین می‌شود. در نهایت باید بیان کنیم این دستگاه سرعت پهنای باند بالایی دارد و سرعت پورت شبکه‌های آن هم گیگابیت است. در نتیجه می‌توان خرید سوئيچ سيسكو WS-C2960S 48FPS-L برای سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌های بزرگ را یک خرید هوشمندانه تلقی کرد.

 سوئيچ سيسكو WS-C2960S 48FPS-L

سوئيچ سيسكو WS-C2960S 48FPS-L

ویژگی‌های برجسته سوئيچ سيسكو WS-C2960S 48FPS-L

سوئيچ سيسكو WS-C2960S 48FPS-L باید از ویژگی های آن مطلع شوید. همانطور که در ابتدا مقاله ذکر کردیم ویژگی های این دستگاه بسیار زیاد است برای مثال باید ذکر کنیم پهنای باند این دستگاه 176 گیگابیت بر ثانیه است. از سوی دیگر دارای قابلیت POE و استک شدن دارد. وجود چهار اسلات ماژول SFP با سرعت 1 گیگ جزو ویژگی بارز این دستگاه محسوب می‌شود. این نکته را در نظر داشته باشید سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L عملیات تجاری ایمن و همچنین بهبود پایداری و سهولت در استفاده را برای شما فراهم می‌کند. اگر دوست دارید از از تمام ویژگی های برجسته این دستگاه مطلع شوید پیشنهاد می‌کنیم لیست زیر را مطالعه کنید.

  • نوع محصول: سوئیچ مدیریت شبکه
  • تعداد و نوع پورت : 48 عدد پورت اترنت 10/100/1000 و از نوع +PoE
  • توان PoE: 740 وات
  • پورت آپلینک: 4 عدد پورت SFP 1G
  • نوع سوئیچ: LAN Base
  • اسلات قابل آپگرید: 1 عدد ماژول استک
  • رکمونت: 1U
  • نرخ ارسال: 77.4Mpps
  • رم: 128 مگابایت
  • فلش مموری: 64 مگابایت
  • مدیریت: DHCP و QoS و VLAN و SNMP 1 و SNMP 2 و SNMP 3 و Syslog و CLI و RMON و CiscoWorks LAN Management Solution
  • ابعاد: 44.5×38.6×4.5 سانتی متر

پورت‌های سوئيچ سيسكو WS-C2960S 48FPS-L

در این بخش تصمیم داریم شما را با پورت‌های سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L آشنا کنیم. این دستگاه دارای 48 عدد پورت شبکه، یک عدد پورت USB Type A، پورت کنسول RJ45، چهار عدد اسلات ماژول SFP، پورت کنسول USB mini-Type B و پورت اترنت جهت Management برخوردار می‌باشد.

نگاهی به پنل جلویی سوئيچ سيسكو WS-C2960S 48FPS-L

در قسمت زیر یک تصویر از پنل جلویی سوئيچ سيسكو WS-C2960S 48FPS-L قرار داده ایم که در آن تمام بخش ها با اعداد تقسیم بندی شده‌اند. تمامی بخش‌ها را با ذکر شماره به شما معرفی خواهیم کرد.

  1. 48 پورت گیگابیت اترنت 10/100/1000 با قابلیت +PoE
  2. یک عدد پورت USB Type A
  3. پورت کنسول USB mini-Type B
  4. پورت کنسول RJ45
  5. پورت اترنت جهت Management
  6. چهار عدد اسلات ماژول SFP

"نگاهی

نگاهی به پنل پشتی سوئيچ سيسكو WS-C2960S 48FPS-L

در قسمت پشت سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L هم چهار بخش شماره گذاری کرده ایم تا شما با قسمت های مختلف پنل پشتی این دستگاه هم آشنا شوید.

  1. پوشش محافظ ماژول اسلات Stacking
  2. محفظه فن
  3. کانکتور RPS
  4. کانکتور AC Power

"نگاهی

لوازم جانبی

ایا میخواهید از لوازم جانبی این دستگاه مطلع شوید؟ در ادامه یک جدول در اختیار شما قرار خواهیم داد که شما را نسبت به لوازم جانبی سوئيچ سيسكو WS-C2960S 48FPS-L آگاه می‌کند.

 

Description Models
Catalyst 2960S FlexStack Stack Module optional for LAN Base C2960S-STACK
GE SFP, LC connector LX/LH transceiver GLC-LH-SM
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM GLC-SX-MMD
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F CAB-CONSOLE-RJ45

 

مقایسه دو کالا مشابه

مدل WS-C2960S-48LPS-L WS-C2960S-48FPS-L
پورت 48 × Ethernet 10/100/1000 PoE+ ports 48 × Ethernet 10/100/1000 PoE+ ports
PoE Capacity 370 W 740W
Uplinks 4 x 1G SFP 4 x 1G SFP
ویژگی کلی LAN Base LAN Base
Stackable دارد دارد

خرید سوئيچ سيسكو WS-C2960S 48FPS-L

مطمئنا با مطالعه این مقاله متوجه شده اید که این دستگاه برای شما مناسب است یا خیر، اگر این دستگاه نیازهای شما را برطرف می‌کند و قصد دارید برای خرید سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L اقدام کنید بهتر است بدانید فروشگاه آنلاین برقچی با داشتن حق واردات و بستر اختصاصی فروش می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. زیرا این فروشگاه محصولات سیسکو را به صورت مستقیم وارد ایران می کند که این مسئله میتواند چند مزیت برای شما به همراه داشته باشد. اولین مزیت این است که شما محصول اصل خریداری خواهید کرد. از سوی دیگر شما محصول را بدون دخالت دلال و واسطه به دست خواهید آورد که این مسئله باعث می شود تا هزینه کمتری را برای خرید سوئيچ سيسكو WS-C2960S 48FPS-L پرداخت کنید.

قیمت سوئيچ سيسكو WS-C2960S 48FPS-L

مطمئنا با وضعیت ارز در داخل کشور نمیتوان قیمت ثابت برای محصولات درج کرد به همین دلیل تیم برقچی به صورت مداوم قیمت محصولات را به روز رسانی می‌کنند تا شما بتوانید دائما از قیمت سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L و محصولات دیگر مطلع شوید.

نتیجه گیری

در این مقاله تمام اطلاعات مورد نیاز مبنی بر بررسی پنل جلویی و پشتی دستگاه، ویژگی های برجسته دستگاه و غیره در اختیار شما قرار گرفته است. در نهایت امیدواریم مطالب موجود در این محتوا بتواند در هنگام خرید به شما کمک شایانی کند.

نوع سوئیچ

مدیریتی

سری سوئیچ سیسکو

2960

تعداد پورت شبکه

48 پورت

سرعت پهنای باند

176 گیگابیت بر ثانیه

PoE

دارد

قابلیت استک شدن

دارد

سرعت پورت شبکه

گیگابیت (10/100/1000)

نوع سوئیچ سیسکو

S

امتیاز
5.00
0
0
قیمت
24,500,000 تومان
22,000,000 تومان
19,000,000 تومان
Uplinks
Eth: 4*SFP
Eth: 4*SFP
Eth: 4*SFP
PoE
دارد
دارد
دارد
قابلیت استک شدن
دارد
دارد
دارد
سرعت پهنای باند
176 گیگابیت بر ثانیه
20 گیگابیت بر ثانیه
20 گیگابیت بر ثانیه
تعداد پورت شبکه
48 پورت
48 پورت
24 پورت

1 دیدگاه برای سوئيچ سيسكو WS-C2960S 48FPS-L

  • عملکرد و کارایی
  • کیفیت ساخت
  • ارزش ساخت
  • دوام

دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

افزودن نظر جدید
  1. آبان شریف

    من بین انتخاب این دستگاه و 48tsl موندم.ممنون میشم راهنمایی کنید که کدوم بهتره؟