سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L

0(0) |0 دیدگاه کاربران
برند:

ویژگی‌های سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48FPS-L:

  • برند: سیسکو
  • کد محصول: WS-C2960S-48FPS-L
  • پورت: 48 پورت 10/100/1000 اترنت
  • قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت: دارد
  • 1 سال گارانتی
شناسه محصول : WS-C2960S-48FPS-L
deliveryسریعترین ارسال: سه شنبه 27 مهر

stockموجود در انبار

قیمت لیست:6,000,000 تومان

تخفیف شما:1,210,000 تومان

قیمت:20%4,790,000 تومان

برای خرید محصولاتی که امکان فروش آنلاین ندارند میتوانید از طریق لینک های بالا اقدام به خرید کنید

سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L

شکل 1 : ظاهر سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو

سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L

نگاه اجمالی
کد محصول WS-C2960S-48FPS-L
نوع محفظه U1/قابل نصب روی رک
ویژگی کلی LAN Base
PoE capacity 740W
رابط های Uplink Four 1G Small Form-Factor Pluggable(SFP)
Downlink Ports 48 × Ethernet 10/100/1000 PoE+ ports
(Expansion Slot(s 1 (total) / 1 (free) x Stacking Module
Switching capacity 176 Gbps
Forwarding/Filtering Rate 77.4 Mpps
DRAM 128 MB
فلش مموری 64 MB
ابعاد 44.5 × 38.6 × 4.5 cm
وزن 10.65 Kg

شکل ۲ : سوئیچ از روبرو

سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L

Note:
①48 × Ethernet 10/100/1000 PoE+ ports                       
②USB Type A Port
③USB mini-Type B (console) Port
④RJ45 Console Port
⑤Ethernet Management Port
⑥SFP Module Slots

شکل ۳ : سوئیچ از پشت

سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L

Note:
①1 (total) / 1 (free) x Stacking Module
②Fan Exhaust
③RPS Connector
④AC power connector

تجهیزات جانبی

مدل توضیحات
C2960S-STACK Catalyst 2960S FlexStack Stack Module optional for LAN Base
GLC-LH-SM GE SFP, LC connector LX/LH transceiver
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F

مقایسه دو کالا مشابه

مدل WS-C2960S-48LPS-L WS-C2960S-48FPS-L
پورت 48 × Ethernet 10/100/1000 PoE+ ports 48 × Ethernet 10/100/1000 PoE+ ports
PoE Capacity 370 W 740W
Uplinks 4 x 1G SFP 4 x 1G SFP
ویژگی کلی LAN Base LAN Base
Stackable دارد دارد

دریافت اطلاعات بیشتر
آیا در مورد سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L سوالی دارید؟
اگر می‌خواهید درباره این سوئیچ شبکه بیشتر بدانید اکنون از طریق Live Chat یا sales@barghchi.com با ما تماس بگیرید.

ارزش خرید از دیدگاه فروشنده
    ID محصول

    WS-C2960S-48FPS-L

    نوع محصول

    سوئیچ اترنت

    توضیحات محصول

    Cisco CAT2960S Stack 48 Gige-POE 740W 4 x SFP LAN

    تعداد پورت شبکه

    48 پورت

    پورت های رابط

    10/100/1000

    رابط ها/پورت ها

    48 x RJ-45 10/100/1000Base-T PoE LAN

    مدیریتی

    بله

    Flash Memory

    64MG

    حافظه استاندارد

    128MB

    IOS Image

    LAN Base

    Gigabit Ethernet Port

    دارد

    Forwarding/Filtering Rate

    77.4 Mpps

    Switching Throughput

    176 Gbps

    Number of Expansion Slots

    5

    Expansion Slots

    (1 Total) Stacking Module, (4 Total) SFP (mini-GBIC) Uplink

    Layer Support

    2

    Management

    CiscoWorks LAN Management Solution, CLI, DHCP, QoS, RMON, SNMP v1, v2, v3, Syslog, VLAN

    Memory Technology

    DRAM

    Operating System

    Cisco IOS

    POE
    Power Source

    Power Supply

    Redundant Power Supply

    دارد

    Compatible Rack Unit

    1U

    Form Factor

    Rack-mountable, Stackable

    ابعاد

    1.75" Height x 17.50" Width x 15.20" Depth

    وزن(تقریبی)

    13 lb

    دیدگاهها

    • عملکرد و کارایی
    • کیفیت ساخت
    • ارزش ساخت
    • دوام

    دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

    افزودن نظر جدید

    هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.