cisco-switch

سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L

برند:

ویژگی‌های سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48FPS-L:

  • برند: سیسکو
  • کد محصول: WS-C2960S-48FPS-L
  • پورت: 48 پورت 10/100/1000 اترنت
  • قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت: دارد
  • 1 سال گارانتی
شناسه محصول : WS-C2960S-48FPS-L
سریعترین ارسال: دوشنبه 4 بهمن

موجود در انبار

قیمت کالا

6,900,000 تومان

بازگشت کالا به دلیل "انصراف از خرید" در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.

سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L

شکل 1 : ظاهر سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو

سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L

نگاه اجمالی
کد محصول WS-C2960S-48FPS-L
نوع محفظه U1/قابل نصب روی رک
ویژگی کلی LAN Base
PoE capacity 740W
رابط های Uplink Four 1G Small Form-Factor Pluggable(SFP)
Downlink Ports 48 × Ethernet 10/100/1000 PoE+ ports
(Expansion Slot(s 1 (total) / 1 (free) x Stacking Module
Switching capacity 176 Gbps
Forwarding/Filtering Rate 77.4 Mpps
DRAM 128 MB
فلش مموری 64 MB
ابعاد 44.5 × 38.6 × 4.5 cm
وزن 10.65 Kg

شکل ۲ : سوئیچ از روبرو

سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L

Note:
①48 × Ethernet 10/100/1000 PoE+ ports                       
②USB Type A Port
③USB mini-Type B (console) Port
④RJ45 Console Port
⑤Ethernet Management Port
⑥SFP Module Slots

شکل ۳ : سوئیچ از پشت

سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L

Note:
①1 (total) / 1 (free) x Stacking Module
②Fan Exhaust
③RPS Connector
④AC power connector

تجهیزات جانبی

مدل توضیحات
C2960S-STACK Catalyst 2960S FlexStack Stack Module optional for LAN Base
GLC-LH-SM GE SFP, LC connector LX/LH transceiver
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F

مقایسه دو کالا مشابه

مدل WS-C2960S-48LPS-L WS-C2960S-48FPS-L
پورت 48 × Ethernet 10/100/1000 PoE+ ports 48 × Ethernet 10/100/1000 PoE+ ports
PoE Capacity 370 W 740W
Uplinks 4 x 1G SFP 4 x 1G SFP
ویژگی کلی LAN Base LAN Base
Stackable دارد دارد

دریافت اطلاعات بیشتر
آیا در مورد سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L سوالی دارید؟
اگر می‌خواهید درباره این سوئیچ شبکه بیشتر بدانید اکنون از طریق Live Chat یا sales@barghchi.com با ما تماس بگیرید.

ارزش خرید از دیدگاه فروشنده
  • ارزش خرید در برابر قیمت
  • امکانات و قابلیت ها
  • طراحی و کیفیت ساخت
نوع سوئیچ

مدیریتی

ID محصول

WS-C2960S-48FPS-L

نوع محصول

سوئیچ اترنت

توضیحات محصول

Cisco CAT2960S Stack 48 Gige-POE 740W 4 x SFP LAN

تعداد پورت شبکه

48 پورت

پورت های رابط

10/100/1000

رابط ها/پورت ها

48 x RJ-45 10/100/1000Base-T PoE LAN

مدیریتی

بله

Flash Memory

64MG

حافظه استاندارد

128MB

IOS Image

LAN Base

Gigabit Ethernet Port

دارد

Forwarding/Filtering Rate

77.4 Mpps

Switching Throughput

176 Gbps

Number of Expansion Slots

5

Expansion Slots

(1 Total) Stacking Module, (4 Total) SFP (mini-GBIC) Uplink

Layer Support

2

Management

CiscoWorks LAN Management Solution, CLI, DHCP, QoS, RMON, SNMP v1, v2, v3, Syslog, VLAN

Memory Technology

DRAM

Operating System

Cisco IOS

Power Source

Power Supply

Redundant Power Supply

دارد

Compatible Rack Unit

1U

Form Factor

Rack-mountable, Stackable

ابعاد

1.75" Height x 17.50" Width x 15.20" Depth

وزن(تقریبی)

13 lb

PoE

دارد

DRAM

128MB

تعداد پورت SFP

4 عدد

امتیاز
قیمت
6,900,000 تومان
5,700,000 تومان
7,100,000 تومان
Uplinks
PoE
دارد
دارد
دارد
قابلیت استک شدن
دارد
دارد
سرعت پهنای باند
20 گیگابیت بر ثانیه
20 گیگابیت بر ثانیه
تعداد پورت شبکه
48 پورت

1 دیدگاه برای سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L

  • عملکرد و کارایی
  • کیفیت ساخت
  • ارزش ساخت
  • دوام

دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

افزودن نظر جدید
  1. آبان شریف

    من بین انتخاب این دستگاه و 48tsl موندم.ممنون میشم راهنمایی کنید که کدوم بهتره؟