مودم فیبرنوری
درخواست پیش فاکتور
0
سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L

سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L

WS-C2960S-48TS-L Cisco 2960-S Series Switch
SKU:
C2960S-48TSL
4.5(2)
2 دیدگاه
0 پرسش
برند کالا:
وضعیت کالا:

ریفر

گارانتی :

ضمانت 7 روز بازگشت کالا

کوپن تخفیف
انتخاب کد تخفیف
محصولات سیسکو
 
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
مشاهده
وضعیت محصول:ناموجود
زمان و هزینه ارسال:مشاهده
سریع‌ترین ارسال:-
expert barghchi
گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

ویژگی های محصول

ویژگی‌های سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48TS-L:
  • برند: سیسکو
  • کد محصول: WS-C2960S-48TS-L
  • پورت: 48 پورت 10/100/1000 اترنت
  • قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت: دارد
  • 1 سال گارانتی

نقد و بررسی محصول

 سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48TS-L

سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L محصولی از کمپانی خوش‌نام و خوش‌آوازه سیسکو بوده که به عنوان دستگاهی از نسل سوئیچ‌های سری 2960 سیسکو تولید و به بازار عرضه شده است. پیکربندی و تنظیمات این محصول به‌صورت پیش‌فرض اعمال شده‌اند. از جمله مهم‌ترین امکانات و قابلیت‌های این دستگاه می‌توان به پشتیبانی از ویدیو، دیتا، صدا و البته دسترسی بسیار امن آن اشاره کرد. این محصول که در زمره سوئیچ‌های اترنت گیگابیتی لایه دوم محسوب می‌شود امکان دسترسی به برنامه‌های کاربردی را در دفاتر مرکزی شرکت یا شعب مختلف سازمان‌ها فراهم می‌آورد. لازم به ذکر است که سوئیچ‌های سری 2960-S یکی از ایمن‌ترین محصولات شرکت Cisco هستند.

[caption id="attachment_47209" align="aligncenter" width="696"]سوئیچ سیسکو WS-C2960-48TS-L سوئیچ 48 پورت سیسکو WS-C2960-48TS-L[/caption] همانطور که می‌دانید این سوئیچ توسط شرکت معتبر سیسکو (Cisco) و متناسب با استانداردهای پیشرفته روز دنیا طراحی شده است. استفاده از این محصول هم ایمنی مورد نیاز شبکه شما را تأمین می‌کند و هم قیمت بسیار مناسبی دارد. مشخصات فنی این دستگاه عبارت‌اند از:
  • ابعاد: 300×445×45 میلی‌متر
  • وزن: 4.8 کیلوگرم
  • تعداد پورت شبکه: 48 پورت گیگابیت اترنت
  • حافظه DRAM: 128MB
  • حافظه فلش: 64MB
  • پهنای باند سوئیچینگ: 176Gbps
  • پهنای باند فورواردینگ: 7 Mpps
  • چراغ LED: دارد
  • قابلیت استک: دارد

ویژگی‌های برجسته سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48TS-L

سوئیچ‌های سری 2960-S از ویژگی‌های کاربردی زیادی برخوردار هستند. اصلی‌ترین آنها عبارت‌اند از:
  • قابلیت Flex Stack سیسکو با امکان اتصال 4 سوئیچ سازگار
  • استاندارد IEEE 802.3at
  • رابط‌های USB جهت مدیریت و انتقال فایل
  • مجموعه ویژگی‌های نرم‌افزار Cisco IOS LAN Base یا LAN Lite
  • ابزارهای عملیاتی هوشمند جهت نصب آسان و کاهش هزینه مدیریت شبکه

پورت‌های سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48TS-L

سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L به چندین پورت کاربردی زیر مجهز شده است:
  • 48 پورت اترنت 10/100/1000
  • 4 عدد پورت 1G Small Form-Factor Pluggable(SFP)

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48TS-L

"<yoastmark
  1. دکمه Mode
  2. 48 پورت اترنت 10/100/1000
  3. 4 عدد اسلات ماژول SFP
  4. پورت اترنت مدیریتی
  5. پورت RJ45
  6. پورت MiniUSB نوع B
  7. پورت USB نوع A

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48TS-L

"<yoastmark
  1. محفظه ماژول Stack (اختیاری)
  2. محفظه Fan یا خنک‌کننده
  3. کانکتور RPS
  4. کانکتور AC Power

لوازم جانبی

مدل‌ها توضیحات
ماژول C2960S-STACK Catalyst 2960S FlexStack Stack Module optional  برای  LAN Base
ماژول فیبر نوری GLC-LH-SM GE SFP، LC connector LX/LH transceiver
ماژول GLC-SX-MMD ماژول فرستنده گیرنده 1000BASE-SX SFP، MMF، 850nm، DOM
کابل CAB-CONSOLE-RJ45 کابل کنسول 6 فوت RJ45 و DB9F

مقایسه با مدل‌های مشابه

قابلیت‌ها سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TS-L سوئیچ WS-C2960S-48TS-L
پورت‌ها 24 پورت اترنت 10/100/1000 FP 48 پورت اترنت 10/100/1000 FP
ظرفیت سوئیچینگ 176 Gbps 176 Gbps
آپلینک‌ (Uplink) 4 آپلینک 1G SFP 4 آپلینک 1G SFP
Feature Set LAN Base LAN Base
قابلیت Stack دارد دارد

خرید سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48TS-L

حال که با ویژگی‌ها و مشخصات فنی این دستگاه به خوبی آشنا شدید نوبت خرید آن است. امروزه شرکت‌های زیادی در سراسر ایران و جهان در زمینه فروش تجهیزات شبکه از جمله انواع سوئیچ فعالیت دارند. یکی از ارائه دهندگان برتر سوئیچ‌های سیسکو فروشگاه آنلاین برقچی است که محصولات خود را همواره باکیفیتی عالی و گارانتی 7 روزه بازگشت کالا عرضه می‌کند.

قیمت سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48TS-L

امروزه سوئیچ‌های شبکه با نوسانات قیمتی زیادی به فروش می‌رسند. به همین دلیل شرکت برقچی همواره قیمت آپدیت شده محصولات خود را در سایت شرکت قرار می‌دهد. بنابراین پیش از خرید از آخرین قیمت آنها مطلع می‌شوید.

جمع‌بندی

در این مطلب با مشخصات و ویژگی‌های کاربردی سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L آشنا شدید. دانستید که این محصول دارای چند پورت اترنت و آپلینک بوده و قادر به پشتیبانی از چه میزان پهنای باند است. از اینکه تا پایان همراه بودید از شما عزیزان متشکریم. امیدواریم با درج نظرات خود ما را در ارائه هرچه بهتر این مطالب یاری کنید.
مشاهده بیشتر

مشخصات کالا

PoE
ندارد
نوع سوئیچ
مدیریتی
قابلیت استک شدن
دارد
تعداد پورت شبکه
48 پورت
Uplinks
Eth: 4*SFP
سرعت پورت شبکه
گیگابیت (10/100/1000)
سری سوئیچ سیسکو
2960
مقایسه کالاهای مشابه
امتیاز
بدون امتیاز
بدون امتیاز
قیمت
۶٬۸۰۰٬۰۰۰
۶٬۸۰۰٬۰۰۰
۶٬۶۰۰٬۰۰۰
۵٬۹۰۰٬۰۰۰
۵٬۸۰۰٬۰۰۰
PoE
ندارد
ندارد
ندارد
ندارد
ندارد
نوع سوئیچ
مدیریتی
مدیریتی
مدیریتی
مدیریتی
مدیریتی
سری سوئیچ سیسکو
2960
2960
2960
2960
2960
سرعت پورت شبکه
گیگابیت (10/100/1000)
گیگابیت (10/100/1000)
گیگابیت (10/100/1000)
گیگابیت (10/100/1000)
گیگابیت (10/100/1000)
Uplinks
Eth: 4*SFP
Eth: 4*SFP
Eth: 4*SFP
Eth: 4*SFP
Eth: 2*SFP
قابلیت استک شدن
دارد
دارد
دارد
دارد
ندارد

دیدگاه کاربران

4.5 از 5
از مجموع 1 دیدگاه
  • عملکرد و کارایی
  • ارزش خرید
  • کیفیت
  • کارایی
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
1دیدگاه ثبت شده است
آبان شریف
کاربر سایت
5
امکانش هست تفاوت این دستگاه رو با 48psl سیسکو بهم بگید ؟ واقعا در انتخابشون برای دفترمون موندم
خرید این محصول را توصیه میکنم
امین کریمی
خریدار
سلام. 48psl دارای پورت poe می باشد در صورتیکه 48TS-L فاقد آن می باشد

پرسش و پاسخ

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما هستند