سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48FPS-L

برند:

ویژگی‌های سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48FPS-L:

  • برند: سیسکو
  • کد محصول: WS-C2960X-48FPS-L
  • پورت: 48 پورت 10/100/1000 اترنت
  • قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت: دارد
  • 1 سال گارانتی
مدل های مشابه :WS-C2960X-48FPS-L38,000,000 تومان
شناسه محصول : C2960X-48FPSL
سریعترین ارسال: شنبه 15 بهمن

موجود در انبار

قیمت کالا

38,000,000 تومان

بازگشت کالا به دلیل "انصراف از خرید" در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.

سیسکو یکی از معتبرترین برندهای تولید کننده تجهیزات اکتیو در جهان است که محصولات بسیار باکیفیتی را به بازار عرضه می‌کند. یکی از معروفترین محصولات این برند سوئیچ شبکه است که ما تصمیم داریم در این محتوا سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48FPS-L را به شما معرفی کرده و مورد بررسی قرار دهیم. لازم به ذکر است بدانید این سوئیچ از ویژگی‌های برجسته زیادی برخوردار می‌باشد. حال اگر قصد دارید برای خرید یک سوئیچ مدیریتی حرفه‌ای اقدام کنید پیشنهاد می‌کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48FPS-L

در ابتدا بهتر است بدانید سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48FPS-L از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است و دلیل وجود این طرفدارها مواردی همچون طراحی زیبا، برند معتبر، قابلیت‌های زیاد، رابط کاربری منحصر به فرد و راه اندازی آسان است. این نکته را در نظر داشته باشید پیکربندی و تنظیمات این محصول به‌صورت پیش‌فرض اعمال شده‌ است. از جمله مهم‌ترین امکانات و قابلیت‌های این دستگاه می‌توان به پشتیبانی از ویدیو، دیتا، صدا و البته دسترسی بسیار امن آن اشاره کرد. این سوئیچ ۴۸ پورتی سیسکو میتواند برای شبکه‌های شاخه‌ای سازمان‌های از راه دور و البته شبکه‌های اداری کوچک، به لطف برخورداری از درگاه‌های LAN دارای سرعت Gigabit Ethernet، امکان ارائه سرویس‌های شبکه‌های پیشرفته را برای شما فراهم کند.

48 پورت گیگابیت اترنت RJ-45 با سرعت 10/100/1000

ویژگی‌های برجسته سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48FPS-L

همانطور که در ابتدا مقاله ذکر کردیم این دستگاه دارای ویژگی‌های برجسته زیادی می‌باشد. اولین ویژگی که باید به آن اشاره کنیم وجود 48 پورت RJ-45 با سرعت گیگابیت است که برای بسیاری از کسب و کارها از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد. این دستگاه دارای پیکربندی ثابت است و در دسته سئویچ های مدیریتی لایه 2 قرار دارد. اگر می‌خواهید از تمام ویژگی‌های بارز این سوئیچ برند سیسکو مطلع شوید پیشنهاد می‌کنیم لیست زیر را با دقت مطالعه نمایید.

  • پشتیبانی از سیستم عامل Image IOS LAN Base
  • بهره‌مندی از تکنولوژی POE برای تأمین برق از طریق کابل شبکه
  • دارای 48 پورت RJ-45 با سرعت گیگابیت اترنت
  • پشتیبانی از قابلیت Stackable
  • دارای پیکربندی ثابت
  • سوئیچ مدیریتی لایه 2
  • از 64 شبکه مجازی VLANs و حداکثر 4000 آیدی پشتیبانی می کند.
  • پشتییبانی از یک جدول مک آدرس با ظرفیت 32K
  • از یک پردازنده دو هسته ای APM86392 با فرکانس 600MHz برخوردار است.
  • از یک حافظه DRAM با ظرفیت 256MB برخوردار است.

پورت‌های سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48FPS-L

در این بخش از مقاله تصمیم داریم پورت‌های سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48FPS-L را به شما معرفی کنیم. توجه داشته باشید این دستگاه از پورت های متعددی برخوردار است که به صورت لیست در قسمت زیر ذکر خواهیم کرد.

  • 48 عدد پورت 10/100/1000 Ethernet Gigabit ports
  • 4 عدد پورت 1G SFP

نگاهی به پنل جلویی سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48FPS-L

پنل جلویی سوئیچ شبکه بیانگر بخش اعظمی از ویژگی‌های آن است زیرا اکثر پورت‌های یک سوئیچ شبکه بر روی پنل جلویی آن قرار دارد. در قسمت زیر یک تصویر از پنل جلویی این سوئیچ شبکه قرار داده‌ایم و هر بخش را به صورت مجزا معرفی کرده‌ایم تا شما آگاهی بیشتری نسبت به این دستگاه به دست بیاورید.

نگاهی به پنل جلویی سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48FPS-L

  1. پورت اترنت (RJ-45)
  2. دکمه Mode
  3. LED های سوئیچ
  4. پورت USB mini Type B
  5. دو عدد پورت USB Type A
  6. چهار اسلات ماژول SFP
  7. 48 پورت گیگابیت اترنت RJ-45 با سرعت 10/100/1000
  8. LED پورت کنسول
  9. LED پورت MGMT
  10. پورت کنسول RJ-45 جهت Management

نگاهی به پنل پشتی سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48FPS-L

در این بخش تصمیم داریم شما را با جزئیات پنل پشتی دستگاه هم آشنا کنیم. همانطور که در تصویر زیر مشخص می‌باشد پنل پشتی این سوئیچ شبکه از 4 بخش تشکیل شده است که این چهار بخش را به صورت لیست در قسمت زیر قرار خواهیم داد.

نگاهی به پنل پشتی سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48FPS-L

  1. محل نصب اسلات ماژول FlexStack-Plus
  2. محفظه فن
  3.  کانکتور RPS
  4.  کانکتور Power Supply AC

لوازم جانبی

مدل‌ها توضیحات
ماژول C2960X-STACK Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module
ماژول CAB-STK-E-0.5M Cisco FlexStack Stacking Cables
ماژول GLC-LH-SMD Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
ماژول GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
 کابل CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
کابل CAB-CONSOLE-USB Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-B

مقایسه با مدل های مشابه

قابلیت‌ها  سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48FPS-L سوئیچ WS-C2960-48PST-L
PoE دارد دارد
Feature Set LAN Base LAN Base
پورت‌ها 48 پورت اترنت گیگابیت POE 48 پورت اترنت PoE 10/100
Uplink  4 عدد اسلات ماژول SFP 2 عدد آپلینک 10/100/1000 و 2 عدد Uplink سری SEP

خرید سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48FPS-L

این روزها افراد زیادی برای خرید سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48FPS-L اقدام می‌کنند. نکته مهم این است اکثر افراد به دنبال فروشگاهی هستند که محصول اصل را با قیمت مناسب در اختیارشان قرار دهد. شایان ذکر است بدانید وب‌سایت برقچی به دلیل داشتن حق واردات و بستر اختصاصی فروش می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد زیرا در این صورت می‌توانید سوئیچ شبکه مورد نظر خود را بدون دخالت دلال‍‌ها به طور مستقیم از وارد کننده خریداری کنید.

قیمت سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48FPS-L

قیمت دلار روز به روز در حال کاهش و افزایش است و این نوسانات اجازه نمی‌دهند تا در یک بازه زمانی قیمت سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48FPS-L را به صورت دقیق اعلام کنیم. اما قیمت این سوئیچ در این صفحه به صورت مداوم به روز می‌شود و شما می‌توانید به راحتی از طریق این صفحه به آخرین قیمت سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48FPS-L دسترسی داشته باشید.

نتیجه گیری

مطمئنا تا قبل از مطالعه این مقاله اطلاعات دقیقی نسبت به سوئيچ 48 پورت سيسكو مدل WS-C2960X-48FPS-L در اختیار نداشته‌اید. اما در حال حاضر می‌دانید که این دستگاه چه ویژگی‌هایی دارد، با پنل جلویی و پشتی آن آشنا شده‌اید و حتی اطلاعاتی را هم نسبت به لوازم جانبی آن به دست آورده‌اید. در نهایت امیدواریم محتویات موجود در این مقاله بتواند در هنگام خرید این سوئیچ شبکه به شما کمک شایانی کند.

نوع سوئیچ

مدیریتی

سری سوئیچ سیسکو

2960

تعداد پورت شبکه

48 پورت

PoE

دارد

سرعت پهنای باند

216 گیگابیت بر ثانیه

قابلیت استک شدن

دارد

سرعت پورت شبکه

گیگابیت (10/100/1000)

نوع سوئیچ سیسکو

X

نقد و بررسی‌ها

  • عملکرد و کارایی
  • کیفیت ساخت
  • ارزش ساخت
  • دوام

دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

افزودن نظر جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.