سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48TS-L

WS-C2960X-48TS-L Catalyst
برند:

ویژگی‌های سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48TS-L:

  • برند: سیسکو
  • کد محصول: WS-C2960X-48TS-L
  • پورت: 48 پورت 10/100/1000 اترنت
  • قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت: دارد
  • 1 سال گارانتی
شناسه محصول : C2960X-48TSL
سریعترین ارسال: پنج شنبه 15 دی

موجود در انبار

قیمت کالا

32,500,000 تومان

بازگشت کالا به دلیل "انصراف از خرید" در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.

یکی از مهمترین دغدغه‌های مدیران شرکت‌ها، سازمان‌ها و غیره، همیشه خرید یک سوئیچ شبکه خوب و با کیفیت بوده است. همانطور که میدانید کمپانی سیسکو یکی از معتبرترین تولید کنندگان تجهیزات اکتیو است و یکی از معروفترین محصولات این شرکت هم سوئیچ شبکه می‌باشد. در ابتدا باید بگوییم ما در این پست تصمیم داریم شما را با یکی از بهترین سوئیچ‌های شبکه مدیریتی آشنا کنیم. سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48TS-L به دلیل ویژگی‌های برجسته‌ای که دارد تا به امروز توانسته بخش اعظمی از بازار سوئیچ‌های شبکه مدیریتی را به خود اختصاص دهد. به همین دلیل ما قصد داریم شما را با این دستگاه به صورت کامل اشنا کنیم تا با شناخت بیشتر آن، در صورت نیاز برای خرید سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48TS-L اقدام کنید.

سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48TS-L

سوئیچ 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L محصولی از کمپانی خوش‌نام و خوش‌آوازه سیسکو بوده که به عنوان محصولی از نسل سوئیچ‌های سری 2960 سیسکو تولید و به بازار عرضه شده است. پیکربندی و تنظیمات این محصول به‌صورت پیش‌فرض اعمال شده‌اند. از جمله مهم‌ترین امکانات و قابلیت‌های این دستگاه می‌توان به پشتیبانی از ویدیو، دیتا، صدا و البته دسترسی بسیار امن آن اشاره کرد. این سوئیچ ۲۴ پورتی سیسکو می‌تواند برای شبکه‌های شاخه‌ای سازمان‌های از راه دور و البته شبکه‌های اداری کوچک، به لطف برخورداری از درگاه‌های LAN دارای سرعت Gigabit Ethernet، امکان ارائه سرویس‌های شبکه‌های پیشرفته را فراهم کند.

سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48TS-L

ویژگی‌های برجسته سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48TS-L

  • مکانیزم PoE یا همان Power Over Ethernet، فناوری جدیدی است که علاوه بر انتقال دیتا، امکان انتقال انرژی الکتریکی را نیز فراهم می‌کند و در این سوئیچ وجود دارد.
  • قابلیت استک شدن سوئیچ یا Switch Stacking در این سوئیچ تعبیه شده است.
  • این دستگاه ۴۸ پورت اترنت با ظرفیت ۱۰۰۰ مگابایت بر ثانیه بهره می‌برد.
  • در بخش Uplink شاهد ۴ عدد پورت در این دستگاه هستیم. هر ۴ مورد از پورت‌ها از نوع SFP هستند که برای اتصال ماژول‌های فیبر نوری با پشتیبانی از سرعت 1G هستند.
  • حداکثر ظرفیت سوئیچینگ در سوئیچ 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L برابر ۲۱۶ گیگابایت بر ثانیه است.

پورت‌های سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48TS-L

مطمئنا یکی از مهمترین بخش های آشنایی با بک سوئیچ شبکه آگاه شدن از پورت‌های آن است. به منظور آشنایی شما با پورت‌های سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48TS-L، یک لیست تهیه کرده‌ایم که در آن تمام پورت‌ها ذکر شده‌اند.

  1. 48 پورت شبکه
  2. ورت اترنت Management 
  3. پورت mini-USB Type B (کنسول) 
  4. دو عدد پورت USB Type A
  5. 4 اسلات ماژول SFP 
  6. پورت کنسول RJ-45 

نگاهی به پنل جلویی سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48TS-L

مطمئنا دوست دارید بدانید پنل جلویی این دستگاه از چه بخش‌هایی تشکیل شده است و چه پورت‌هایی بر روی پنل جلویی آن قرار دارد. در بخش زیر یک تصویر برای شما بارگذاری کرده‌ایم که می‌تواند شما را به صورت کامل با جزئیات پنل جلویی این دستگاه آشنا کند.

  1. پورت اترنت Management
  2. دکمه Mode
  3.  LED های سوئیچ
  4. پورت mini-USB Type B (کنسول)
  5. دو عدد پورت USB Type A
  6. 4 اسلات ماژول SFP
  7. 48 پورت 10/100/1000
  8. LED پورت کنسول
  9. MGMT LED
  10. پورت کنسول RJ-45

نگاهی به پنل جلویی سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48TS-L

نگاهی به پنل پشتی سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48TS-L

در قسمت قبل پنل جلویی را مورد بررسی قرار دادیم حال نوبت به بررسی پنل پشتی این دستگاه رسیده است. توجه کنید برای پنل پشتی سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48TS-L یک تصویر طراحی کرده‌ایم و بخش مختلف آن را با خطوط قرمز نشانه گذاری کردیم تا شما بتوانید به ساده‌ترین شکل ممکن بخش‌های آن‌ را بشناسید.

  1. محافظ اسلات ماژول FlexStack-Plus
  2. محفظه فن
  3. کانکتور RPS
  4. کانکتور AC Power

نگاهی به پنل پشتی سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48TS-L

لوازم جانبی

توضیحات مدل
Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module C2960X-STACK
Cisco FlexStack Stacking Cables CAB-STK-E-0.5M
Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM GLC-LH-SMD
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM GLC-SX-MMD
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F CAB-CONSOLE-RJ45
Console Cable 6ft with USB Type A and mini-B CAB-CONSOLE-USB

مقایسه با مدل های مشابه

مدل سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48TS-L سوئیچ سیسکو 24 پورت مدل WS-C2960+24TC-L
نوع مدیریتی مدیریتی
قابلیت استک دارد ندارد
آپلینک دارد، نوع آپلینک SFP دارد، رابط اپلینک (SFP or 1000BASE-T) 2
حافظه رم 512 128
حافظه فلش 128 64
قابلیت PoE ندارد ندارد
سرعت پهنای باند 216 گیگابیت بر ثانیه 16 گیگابیت بر ثانیه

خرید سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48TS-L

این روزها اکثر افراد و حتی فروشگاه‌های فیزیکی برای خرید انواع سوئیچ شبکه به وب‌سایت برقچی مراجعه می‌کنند زیرا این شرکت دارای حق واردات و بستر اختصاصی فروش است. در نتیجه میتوان به این استنباط رسید اگر این سوئیچ را در وب‌سایت برقچی خریداری کنید مطمئنا یک محصول اصل را زیر قیمت بازار تهیه خواهید کرد. در مجموع تیم فروش برقچی به دلیل داشتن برنامه مدون برای جلب نهایت رضایت مشتری در تلاش است تا مراحل تحویل کالا به مشتری بدون وجود واسته که موجب عدم افزایش قیمت دستگاه میگردد را به بهترین نحوه ممکن صورت دهد.

قیمت سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48TS-L

یکی از مشکلاتی که در جامعه ما وجود دارد عدم ثبات قیمت دلار است. لازم به ذکر است بدانید سوئیچ‌های سیسکو رابطه مستقیم با نوسان دلار دارند، زیرا این محصول در سانفرانسیسکو امریکا تولید می‌شود. اما مطمئنا شما به قیمت روز این دستگاه نیاز خواهید داشت و سخت است برای استعلام قیمت به فروشگاه‌های فیزیکی مراجعه کنید یا این که با وب‌سایت‌های مختلف تماس بگیرید. شایان ذکر است بدانید برای این که شما به راحتی به قیمت روز این دستگاه دسترسی داشته باشید، تیم برقچی قیمت این محصول را به صورت مداوم در طول شبانه روز، به روز رسانی می‌کند.

نتیجه گیری

مطمئنا تا قبل از مطالعه این مقاله اطلاعات دقیقی نسبت به ویژگی‌های برجسته سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48TS-L در اختیار نداشته‌اید و نمی‌دانستید این دستگاه دارای چه قابلیت‌هایی است. توجه داشته باشید ما در این ست موارد مختلفی همچون پورت‌ها، پنل جلویی و عقبی دستگاه، لوازم جانبی و بسیاری از موارد دیگر را بررسی کردیم. در نهایت امیدواریم محتویات این مقاله شما را نسبت به این دستگاه و قابلیت‌هایی که دارد به طور کامل آگاه کرده باشد.

نوع سوئیچ

مدیریتی

سری سوئیچ سیسکو

2960

تعداد پورت شبکه

48 پورت

سرعت پهنای باند

216 گیگابیت بر ثانیه

قابلیت استک شدن

دارد

PoE

ندارد

سرعت پورت شبکه

گیگابیت (10/100/1000)

نوع سوئیچ سیسکو

X

نقد و بررسی‌ها

  • عملکرد و کارایی
  • کیفیت ساخت
  • ارزش ساخت
  • دوام

دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

افزودن نظر جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.