2780

سوئیچ 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-LL

0 (0) |0 دیدگاه کاربران
برند:

ویژگی‌های سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48TS-LL:

  • برند: سیسکو
  • کد محصول: WS-C2960X-48TS-LL
  • پورت: 48 پورت 10/100/1000 اترنت
  • قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت: دارد
  • 1 سال گارانتی
شناسه محصول : WS-C2960X-48TS-LL
سریعترین ارسال: دوشنبه 15 آذر

موجودی استعلام شود

0%

12,800,000 تومان

برای خرید محصولاتی که امکان فروش آنلاین ندارند میتوانید از طریق لینک های بالا اقدام به خرید کنید

سوئیچ 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-LL

شکل 1 : ظاهر سوئیچ

سوئیچ 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-LL

نگاه اجمالی
کد محصول WS-C2960X-48TS-LL
نوع محفظه U1/قابل نصب روی رک
ویژگی کلی LAN Lite
رابط های Uplink 2 x 1G SFP
پورت 48 x Ethernet 10/100/1000 Gigabit ports
Forwarding Bandwidth 50Gbps
Switching Bandwidth 100Gbps
رم 256 MB
فلش مموری 64 MB
ابعاد 44.5 cm x 27.9 cm x 4.5 cm
وزن 9.19 Kg

شکل ۲ : سوئیچ از روبرو

سوئیچ 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-LL

Note:
①Ethernet management port
②Mode button                            
③Switch LEDs
④USB mini-Type B (console) port
⑤USB Type A ports
⑥SFP module ports
⑦48 x 10/100/1000 ports
⑧ CONSOLE LED
⑨ MGMT LED
⑩ RJ-45 console port
The Switch LEDs include SYST, STAT, SPEED, RPS, MAST, and STACK LEDs

شکل ۳ : سوئیچ از پشت

سوئیچ 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-LL

 

Note:
① FlexStack-Plus module slot and cover
② Fan Exhaust
③ RPS Connector
④ AC power connector

تجهیزات جانبی

مدل توضیحات
GLC-LH-SMD Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
CAB-CONSOLE-USB Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-B

دریافت اطلاعات بیشتر
آیا در مورد سوئیچ 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-LL سوالی دارید؟
اگر می‌خواهید درباره این سوئیچ شبکه بیشتر بدانید اکنون از طریق Live Chat یا sales@barghchi.com با ما تماس بگیرید.

ارزش خرید از دیدگاه فروشنده
  • ارزش خرید در برابر قیمت
  • امکانات و قابلیت ها
  • طراحی و کیفیت ساخت
نوع سوئیچ

مدیریتی

پورت های رابط

10/100/1000

حافظه استاندارد

256MG

IOS Image

LAN Lite

enclosure type

Rack-mountable – 1U

Network management Interface

10/100 Mbps Ethernet (RJ-45)

Available PoE Power

None

(Forwarding bandwidth(Gbps

50Gbps

Max Number of Stacks

None

Stack Bandwidth

None

Forwarding Performance

104.2Mpps

Switching bandwidth

100Gbps

Maximum active VLANs

64

MAC Address Table Size

16K (default)

CPU

APM86392 600MHz dual core

ظرفیت حافظه رم

256 MB

Flash Memory

64MG

Status Indicators

activity, disabled, link duplex, Link integrity, link speed, RPS, speed, Stack link status, system

Console ports

USB (Type-B), Ethernet (RJ-45)

Stacking cable

None

Power Redundancy

Option (PWR-RPS2300)

(Voltage range (Auto

110V-240V

Power Consumption Operational

0.46KVA

Rack Mounting Kit

Optional

MTBF

476,560(hours)

Compliant Standards

IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1ax, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, RMON I and II standards, SNMP v1, v2c, and v3

System software

IOS LAN Lite

license

EW-DO-100-DE, NERGY-MGT-100-K9

Network security

802.1x, 802.1x Accounting / MIB, 802.1x Guest VLAN, 802.1x MAC-Auth Bypass, 802.1x VLAN assignment, 802.1x w/ port security, 802.1x w/Voice VLAN, Block unknown unicast and multicast, BPDU/Root Guard, IGMP Filter/Throttle, IGMP Snooping, Port Security, Private VALN Edge, RADIUS, SCP, SNMPv3 crypto, SSH, SSL, Storm Control, TACACS+

Management/Troubleshooting

Auto-MDOX, Autoinstall with saved configuration, Cisco Network Assistant, Configuration Replace, Device Manager, DHCP Auto Image Upgrade, DHCP Port Based Allocation, Drag-and-drop Cisco IOS Upgrade, Error Disable MIB, Express Setup, IP Address DHCP, IP SLA Responder, layer 2 / IP Traceroute, RSPAN, Smartports + Advisor, SPAN, TDR, Troubleshooting Advisor, UDLD

Operating altitude

Up to 10,000 Feet (Up to 3,000 Meters)

Storage altitude

Up to 13,000 Feet (Up to 4,000 Meters)

Storage relative humidity

10% to 95% noncondensing

Operating relative humidity

10% to 95% noncondensing

ویژگی ها

802.1W/802.1S, 802.3ad LACP, CDPv2, Configure CoS Priority Queues, DSCP transparency, Jumbo Frames, LLDP, port CoS Trust and Override, Port Fast/Uplink Fast, Priority Queuing, PVST/PVST+, Scheduling, VLANS, Voice Vlan, VTPv2, Weighted Tail Drop

ابعاد

4.5 cm Height x 44.5 cm Width x 27.9 cm Depth

وزن(تقریبی)

8.9 lb (4.0 Kg)

وزن بسته

20.26 lb (9.19 Kg)

تعداد پورت SFP

2 عدد

DRAM

256MB

PoE

ندارد

سرعت پهنای باند

100 گیگابیت بر ثانیه

قابلیت استک شدن

ندارد

دیدگاهها

  • عملکرد و کارایی
  • کیفیت ساخت
  • ارزش ساخت
  • دوام

دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

افزودن نظر جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.