سوئیچ 8 پورت سیسکو مدل WS-C2960G-8TC-L

WS-C2960G-8TC-L
0(0) |0 دیدگاه کاربران
برند:

ویژگی‌های سوئیچ سیسکو WS-C2960G-8TC-L:

  • برند: سیسکو
  • کدمحصول: WS-C2960G-8TC-L
  • پورت: 8 پورت 10/100/1000
  • قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت: دارد
  • 1 سال گارانتی
شناسه محصول : WS-C2960G-8TC-L
deliveryسریعترین ارسال: پنج شنبه 29 مهر

stockموجود در انبار

قیمت لیست:2,600,000 تومان

تخفیف شما:300,000 تومان

قیمت:12%2,300,000 تومان

برای خرید محصولاتی که امکان فروش آنلاین ندارند میتوانید از طریق لینک های بالا اقدام به خرید کنید

سوئیچ 8 پورت سیسکو مدل WS-C2960G-8TC-L

شکل 1 : ظاهر سوئیچ شبکه 8 پورت سیسکو

سوئیچ 8 پورت سیسکو مدل WS-C2960G-8TC-L

 

نگاه اجمالی
کد محصول WS-C2960G-8TC-L
نوع محفظه U1/قابل نصب روی رک
ویژگی کلی LAN Base
رابط های Uplink 1 dual-purpose (10/100/1000 or SFP) ports
پورت 7 x 10/100/1000 ports
Throughput 11.9 Mpps
Backplane Capacity 32 Gbps
DRAM 64 MB
ابعاد 1.73 x 17.5 x 13 in.
وزن بسته 5.17 Kg

 

شکل ۲ : سوئیچ از روبرو

سوئیچ 8 پورت سیسکو مدل WS-C2960G-8TC-L

Note:
①System LEDs                                                                           
②Mode Button
③Console port
④7 × 10/100/1000 port
⑤Dual-purpose port

شکل ۳ : سوئیچ از پشت

سوئیچ 8 پورت سیسکو مدل WS-C2960G-8TC-L

یک اتصال برق AC در قسمت پشتی وجود دارد. WS-C2960G-8TC-L فاقد فن می باشد.

تجهیزات جانبی

مدل توضیحات
GLC-LH-SM GE SFP, LC connector LX/LH transceiver
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F

 

مقایسه دو کالا مشابه

مدل WS-C2960CX-8TC-L WS-C2960G-8TC-L
پورت 8 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet ports 7 x 10/100/1000 ports
Uplinks 2 x 1G copper plus 2 x 1G SFP 1 dual-purpose (10/100/1000 or SFP) ports
ویژگی کلی LAN Base LAN Base

 

دریافت اطلاعات بیشتر
آیا در مورد سوئیچ 8 پورت سیسکو مدل WS-C2960G-8TC-L سوالی دارید؟
اگر می‌خواهید درباره این سوئیچ شبکه بیشتر بدانید اکنون از طریق Live Chat یا sales@barghchi.com با ما تماس بگیرید.

ارزش خرید از دیدگاه فروشنده
  • ارزش خرید در برابر قیمت
  • امکانات و قابلیت ها
  • طراحی و کیفیت ساخت
نوع رک

Fixed

تعداد پورت شبکه

8 پورت

پورت های رابط

10/100/1000

مدیریتی

بله

IOS Image

LAN Base

Topology

Ethernet (10/100/1000BaseT), Gigabit Ethernet (SFP)

Maximum Port density

7 10/100/1000 ports

Modular/Expansion Slots

n/a

معماری

Layer 2 Switching (basic connectivity), Layer 2 Switching (intelligent services), Voice Enabled

Form Factor

Fixed, Rack-mountable, Standalone/Clustering

DRAM

64 MB

Specialized Service Modules

n/a

DHCP Snooping

بله

Dynamic ARP Inspection

N/A

IP Source Guard

N/A

RP Rate Limiters

N/A

TCP Intercept

N/A

802.1x

بله

Port Security

بله

Dynamic VLANs

بله

Private VLANs

N/A

Private VLAN Edge

بله

Secure Shell

بله

SNMPv3

بله

Unicast RPF

N/A

(ACLs (L2-L4

بله

Kerberos

بله

+TACACS

بله

RADIUS

بله

Hardware Redundancy

N/A

High Availability/Resilliency

802.1s, 802.1w, Backbone Fast, Broadcast Suppression, Mulitcast Suppression, Portfast, PVST, Spanning Tree, Unicast Suppression, Uplink Fast

Management features

BOOTP, Cisco Discover Protocol (CDP), CiscoView, CiscoWorks, Clustering, CWSI, RMON, RSPAN, SNMP, SPAN, Telnet Client, TFTP, Virtual Trunking Protocol (VTP), Web-Based Management

WAN Interface Support

n/a

Throughput

11.9 Mpps

Backplane Capacity

32 Gbps

تعداد VLANs

255

Voice Services

بله

IPv6 Support

بله

WRR

N/A

QoS - Policing

بله

QoS - Scheduling

بله

802.1p

بله

802.1Q

بله

ISL

N/A

CGMP

N/A

DSCP

بله

L2 -L4 QOS ACLs

بله

PIM

N/A

DMRP

N/A

IGMP

بله

IGMP Snooping

بله

QOS - Multiqueues

بله

QOS - Marking Classification

بله

QPM

N/A

لایه ها

لایه 2, لایه 3, لایه 4

ابعاد

1.73 x 10.6 x 8.1 in.

دیدگاهها

  • عملکرد و کارایی
  • کیفیت ساخت
  • ارزش ساخت
  • دوام

دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

افزودن نظر جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.