2780

سوییچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-24TS-LL

0 (0) |0 دیدگاه کاربران
برند:

ویژگی‌های سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TS-LL:

  • برند: سیسکو
  • کد محصول: WS-C2960X-24TS-LL
  • پورت: 24 پورت 10/100/1000 اترنت
  • قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت: دارد
  • 1 سال گارانتی
شناسه محصول : WS-C2960X-24TS-LL
سریعترین ارسال: دوشنبه 15 آذر

موجودی استعلام شود

7,000,000 تومان

برای خرید محصولاتی که امکان فروش آنلاین ندارند میتوانید از طریق لینک های بالا اقدام به خرید کنید

سوییچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-24TS-LL

شکل 1 : ظاهر سوییچ سیسکو

سوییچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-24TS-LL

نگاه اجمالی
کد محصول WS-C2960X-24TS-LL
نوع محفظه U1/قابل نصب روی رک
ویژگی کلی LAN Lite
رابط های Uplink 2 x 1G SFP
پورت 24 x Ethernet 10/100/1000 Gigabit ports
Forwarding Bandwidth 50Gbps
Switching Bandwidth 100Gbps
رم 256 MB
فلش مموری 64 MB
ابعاد 44.5 cm x 27.9 cm x 4.5 cm
وزن 9.19 Kg

شکل ۲ : سوییچ از روبرو

سوییچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-24TS-LL

Note:
①Ethernet management port
②Mode button                            
③Switch LEDs
④USB mini-Type B (console) port
⑤USB Type A ports
⑥SFP module ports
⑦24*10/100/1000 ports SFP module ports
⑧ CONSOLE LED
⑨ MGMT LED RJ-45 console port

شکل ۳ : سوییچ از پشت

سوییچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-24TS-LL

Note:
①Fan Exhaust
②RPS Connector
③AC power connector

شکل 4 : تصویری از آنباکسینگ WS-C2960X-24TS-LL

سوییچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-24TS-LL

تجهیزات جانبی

مدل توضیحات
GLC-LH-SMD Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
CAB-CONSOLE-USB Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-B

دریافت اطلاعات بیشتر
آیا در مورد سوییچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-24TS-LL سوالی دارید؟
اگر می‌خواهید درباره این سوئیچ شبکه بیشتر بدانید اکنون از طریق Live Chat یا sales@barghchi.com با ما تماس بگیرید.

ارزش خرید از دیدگاه فروشنده
    model info

    WS-2960X-24TS-LL

    تعداد پورت شبکه

    24 پورت

    پورت های رابط

    10/100/1000

    Flash Memory

    64MG

    مدیریتی

    بله

    IOS Image

    LAN Lite

    enclosure type

    Rack-mountable – 1U

    Network management Interface

    10/100 Mbps Ethernet (RJ-45)

    Available PoE Power

    None

    (Forwarding bandwidth(Gbps

    50Gbps

    Max Number of Stacks

    None

    Stack Bandwidth

    None

    Forwarding Performance

    68.5Mpps

    Switching bandwidth

    100Gbps

    Maximum active VLANs

    64

    MAC Address Table Size

    16K (default)

    CPU

    APM86392 600MHz dual core

    ظرفیت حافظه رم

    256 MB

    Status Indicators

    activity, disabled, link duplex, Link integrity, link speed, PoE, RPS, speed, Stack link status, system

    Console ports

    USB (Type-B), Ethernet (RJ-45)

    Stacking cable

    None

    Power Redundancy

    Option (PWR-RPS2300)

    (Voltage range (Auto

    110V-240V

    Power Consumption Operational

    0.035KVA

    Rack Mounting Kit

    Optional

    MTBF

    622,350 (hours)

    Compliant Standards

    IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1ax, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, RMON I and II standards, SNMP v1, v2c, and v3

    System software

    IOS LAN Lite

    license

    EW-DO-100-DE, NERGY-MGT-100-K9

    Network security

    802.1x, 802.1x Accounting / MIB, 802.1x Guest VLAN, 802.1x MAC-Auth Bypass, 802.1x VLAN assignment, 802.1x w/ port security, 802.1x w/Voice VLAN, Block unknown unicast and multicast, BPDU/Root Guard, IGMP Filter/Throttle, IGMP Snooping, Port Security, Private VALN Edge, RADIUS, SCP, SNMPv3 crypto, SSH, SSL, Storm Control, TACACS+

    Management/Troubleshooting

    Auto-MDOX, Autoinstall with saved configuration, Cisco Network Assistant, Configuration Replace, Device Manager, DHCP Auto Image Upgrade, DHCP Port Based Allocation, Drag-and-drop Cisco IOS Upgrade, Error Disable MIB, Express Setup, IP Address DHCP, IP SLA Responder, layer 2 / IP Traceroute, RSPAN, Smartports + Advisor, SPAN, TDR, Troubleshooting Advisor, UDLD

    Operating altitude

    Up to 10,000 feet

    Storage altitude

    Up to 13,000 feet

    Operating relative humidity

    10% to 95% noncondensing

    Storage relative humidity

    10% to 95% noncondensing

    ویژگی ها

    802.1W/802.1S, 802.3ad LACP, CDPv2, Configure CoS Priority Queues, DSCP transparency, Jumbo Frames, LLDP, port CoS Trust and Override, Port Fast/Uplink Fast, Priority Queuing, PVST/PVST+, Scheduling, VLANS, Voice Vlan, VTPv2, Weighted Tail Drop

    ابعاد

    4.5 cm Height x 44.5 cm Width x 27.9 cm Depth

    وزن(تقریبی)

    20.26 Pounds (3.7Kg)

    وزن بسته

    8.2 Pounds (9.19Kg)

    دیدگاهها

    • عملکرد و کارایی
    • کیفیت ساخت
    • ارزش ساخت
    • دوام

    دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

    افزودن نظر جدید

    هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.